Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

І алекс, нагадай но коли закінчиться проблема з інетом? (посилав на той імейл скріни і всяке таке)

Оффтоп: хто там казав що свій пост можна редагувати??? Скажу так що після 3-ох годин мій пост редагувати не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инет от билайна вообще будет в районе Львовской и Потебни?

Навряд! Там "орудує" Візор!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инет от билайна вообще будет в районе Львовской и Потебни?

Навряд! Там "орудує" Візор!!!

Хоч десь орудує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром не работал интернет (первый раз за 1,5 месяца) Ночью всё норм было, утром пропал, 5 раз перезагружал роутер - глухо (ASUS RT-N12), позвонил на техподдержку сказали что "У них там всё впорядке, и у Вас что-то роутером", я с полу-тупым лицом перезагрузил роутер ещё раз, и О Чудо, инет заработал! Толи совпадение, толи админ с техподдержки сделал с меня дурака, а сам что-то наклацал у себя, хз :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

админ с техподдержки сделал с тебя дурака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром не работал интернет (первый раз за 1,5 месяца) Ночью всё норм было, утром пропал, 5 раз перезагружал роутер - глухо (ASUS RT-N12), позвонил на техподдержку сказали что "У них там всё впорядке, и у Вас что-то роутером", я с полу-тупым лицом перезагрузил роутер ещё раз, и О Чудо, инет заработал! Толи совпадение, толи админ с техподдержки сделал с меня дурака, а сам что-то наклацал у себя, хз :glare:

Та то більш за все, що адмін, колись так же було як після підклювчення в червні вибив інет, я телефоную в тех. підтримку мені наговорили, що в мене щось з роутером - перезагрузіть, ну я звичайно поклав трубку, перезагрузив сьомий раз роутер і ніфіга, я знову телефоную з того ж мобільного в тех. підтримку. а воно мені автоматично при вибори - з'єднатись з оператором стало говорити про центри де находяться офіси їхні і всяку фігню, я пару разів повторив дзвінок - так же само, тоді взяв в батька телефон, додзвонився з першого разу в тех. підтримку, ну звичайно висказав, що я думаю по цьому поводу, поки я висказував в мене інет появився, при тому, що вже роутер не перезагружав і нічого... Але це був одиничний в мене випадок і інет з часу підключення з травня тільки пропадав рази 4 десь в період з травня по липень (4 рази), з того часу інет ще ніразу не вибивав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

админ с техподдержки сделал с тебя дурака

Похожая история была с ОГО летом, тоже инет глючил нереально, не конектился модем и всё (так как инет был запасной, а не основной) то неделю подождав, я позвонил в техподдержку, и девушка говорит: "У вас что-то с модемом, сама не знаю что попробуйте щас..." И о Чудо, инет заработал, и больше не глючил так жестоко...

Желаю Билайну улучшать сервис, и отличатся от других провайдеров не только "передовыми" ценами, но и высоким качеством услуг...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і без нета.... я іпаль такий сервіс....

попробував, мля...

в мене все норм як працювало так і працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в когось мак, то не юзайте їхні інструкції з сайту... я троха потрахавсь був.

впн білайна і мак , мо кому пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зранку пропав інтернет і до цього часу нема, причому не тільки в мене а в всьому моєму і сусідньому домі. Дзвонили сусіди на офіс там сказали що міняють кабель. Мені просто цікаво скільки часу його будуть міняти. Моя думка що білайн нагріб клієнтів а що з ними робити не знає. Працівники білайну може хто з вас знає щось пор цій проблемі. Адреса Мазепи 8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого сайту качати програму авторизатор і файлик реєстра?

Ато я щось цей момент упустив :(

http://internet.beeline.ua/ukr/support/new_lk.wbp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого сайту качати програму авторизатор і файлик реєстра?

Ато я щось цей момент упустив :(

Якщо у вас XP то просто скачуэте програму автоматичного налаштування L2tp, файл зміни реєстра потрібний якщо налаштовуєте вручну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив перевірити швідкість інтернету на сайті speedtest.net

був ошарашений щось не те показує, в мене підключено 5Мегабіт

а воно ось що на фото, тільки чомучь пише о 6:21 реально перевіряв

о 21:21, якийсь глюк зі швидкістю, але так інтернет працює на ура не жалуюсь

користуюсь більше місяця один раз щось не міг підключитись хв. десять

post-9830-1286821773,06_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив перевірити швідкість інтернету на сайті speedtest.net

був ошарашений щось не те показує, в мене підключено 5Мегабіт

а воно ось що на фото, тільки чомучь пише о 6:21 реально перевіряв

о 21:21, якийсь глюк зі швидкістю, але так інтернет працює на ура не жалуюсь

користуюсь більше місяця один раз щось не міг підключитись хв. десять

Забудьте про speedtest, реальную скорость покажет только торрент с больших количеством сидов...

Не пожалел времени и проанализировал время своих скачек (те которые без айпифильра и не с берлоги), то средняя скорость выходит около 7-7.5 мегабит на даунлоад (тариф 10 мегабит)

З.Ы. А вот за сумашедшую скорость аплоада, отдельное спасибо билайну, править(заливать) файлы по FTP или SSH одно удовольствие...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зранку пропав інтернет і до цього часу нема, причому не тільки в мене а в всьому моєму і сусідньому домі. Дзвонили сусіди на офіс там сказали що міняють кабель. Мені просто цікаво скільки часу його будуть міняти. Моя думка що білайн нагріб клієнтів а що з ними робити не знає. Працівники білайну може хто з вас знає щось пор цій проблемі. Адреса Мазепи 8.

Пошкодження на лінії - мають розібратися на протязі 12,10

Техпідтримка для перевірки швидкості просит закачувати фільми з сайту http://www.filmy.net.ua/ ті, які з поміткою - висока швидкість скачування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 7 - грабля із авторизацією. Щоранку.

Поки не вимкнеш ВСІ мережеві адаптери (окрім того куди втикнутий Білайн) - ніфіга не працює. Ще до того я не використав УТК. Вмикаю-вимикаю і тільки після того працює Білайн. В парі із іншою мережею працювати не хоче.

Робіть щось. Кажіть що робити.

Модем D-Link DSL-2640U є там можливість VPN підняти, для Beeline?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модем D-Link DSL-2640U є там можливість VPN підняти, для Beeline?

Zheny@ 2640 це ж адлс мопед в нього нема WAN порта, для цього потрібен Вам WIFI ROUTER DIR-330 чи дешевший варіант DIR-300 256 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робіть щось. Кажіть що робити.

Модем D-Link DSL-2640U є там можливість VPN підняти, для Beeline?

На ось тут все розписано - http://stream-tst.ru/content/193/152/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...