Перейти до змісту

Ностальгія


yura2281

Рекомендовані повідомлення

Як на мене, то найкраще це спогади дитинства:

"Козаки разбойники"

"Войнушки"

........

Жаль сьогоднішні дітлахи мають інші забавки )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 428
  • Створено
  • Остання відповідь

"А тепер усе інакше, інакше,

Просто, просто, просто навпаки." - можна не просто читати, а ще й наспівувати..! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саморобні "взрив-пакети" та "димовушки". Гра в "Квадрат". Ігрові автомати на автостанції... Трубка така із стєкляшками, яку потрусиш і там різні візерунки збирались. Металева машина з мигалкою, в яку можна було сісти і, натискаючи ногами на педалі їхати. Тарілки з малюнком міліціонера і хлопчика на дні, який порушує дорожні правила. Пісталєти на приліпашках і пістонах....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

калайдоскопи, велосипед "Гном", триклята "Санта Барбара", через яку недавали подивитись "Спокойной ночи малыши"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першу мильну оперу, яку показали на радянському ТВ, була "Рабиня Ізаура". До нас приходили її дивитися працівники аптеки, що була поруч.

Щось про "Ласковий май" ніхто не згадує з гігантом Разіним  :D

http://www.youtube.com/watch?v=5b-skoNCbmg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось про "Ласковий май" ніхто не згадує з гігантом Разіним  

а там не разін, а шатунов :)) мої друзі на концерті в Луцьку на стадіоні використали цілий лоток яєць )) ностальгія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шатунова від Разіна я відрізніяю ;) А згадала про нього, як керівника цього опіуму.

Тоді RazinAndrej.jpg і зараз razin_2_s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої друзі на концерті в Луцьку на стадіоні використали цілий лоток яєць )) ностальгія...

ах, какая красівая лєгєнда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мы пачки сигаретные собирали пустые и клеили роботов человекоподобных. Творения такие всегда выставлялись на окно, чтоб соседские ребята завидовали. :rolleyes:

Еще конструктор был в виде кирпичиков (красных и белых), советское "Лего".

О, еще куклы бумажные! Их вырезали, а потом одежду рисовали на картонках, вырезая осторожно, чтоб ее "одеть" можна было. А некоторым куклам дом рисовали в тетрадках, склеивали листочки так, что получались кармашки, куда игрушку совать можно.

Кстати, про ТВ. Помню с наших была "Территория А" и "Биз ТиВи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газета "SUPER Star (СУПЕР ЗІРКА ВІКТОРІЯ)"

я зараз живу в колишній квартирі видавця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На поч. 90-х була в Луцьку типу гумористична газета "НАТЕ", я любив читати її назву англійською :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на днях в парку бачила дівчину в лосінах ))) згадалось як в школі вони були дуже модні і всі дівчатка хотіли їх мати.. причому чим божевільніший колір - тим модніші... якісь салатові, фіолетові :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зачіскі...........ммммммммм.......мама і всі сусідки одина одній крутили завивки.......і чим білший одуванчик на голові тим крутіша зачіска...

а чілки надерті і намертво залаковані, а на випускних - зачіски накручені "буклі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зачіскі...........ммммммммм

Хімія була саме в моді.(здається так називали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...