Перейти до змісту

Втулки


Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Вирішив змінити втулки так як старі вже ледве крутяться

При виборі втулок стикнувся з проблемою важко знайти якісні втулки з різьбою під тріщотку:(

Допоможіть будь ласка які і де краще взяти нові втулки середнього класу можливо і Deore з бюджетом до 300 гр. за пару

Касети ставити не маю можливості:(

На перед дякую :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу подарувати задне колесо з майже цілою касетою ноунеймі втулкою хоч і старенькою але робочою(з ексцентриком).Проблема коцнутий обід(можливо мона щось підшаманити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як буде можливість зроблю фото, або якщо матимеш ты можливість можеш якось заїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Апнем тему.

Цікавлять втулки на промах, особливо на сьогодні актуально задня. Хто які використовує, відгуки? В інеті трохи покопав, відгуки різні. В одного втулка 2 сезон без проблем, в іншого пів сезону в капец. Як у вас?

Дивився на Formula DC58. Відгуки різні, одні гавнять, інші навпаки...хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет?

ЗЫ Я бы не рекомендовал ДТ. Неадекватная цена при средненьком качестве. Столкнулся с продукцией, правда не втулки. Но их средний ценовой диапазон тоже не хвалят.

ЗЫЫ Хопы про хвалят. Но цена немного кусается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можешь попробовать СРАМовские втулки. Думаю в начале производства качество будет высокое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет?

ЗЫ Я бы не рекомендовал ДТ. Неадекватная цена при средненьком качестве. Столкнулся с продукцией, правда не втулки. Но их средний ценовой диапазон тоже не хвалят.

ЗЫЫ Хопы про хвалят. Но цена немного кусается.

Да Hope pro 2 дуже хвалять, просто слів нема.... Але завжди після оди похвал та епітетів йде добавка "для тих хто любить цей звук..." Тріщіть вона як вертоліт злітає0123.gif Як на мене то плюс ... можна не купувати дзвоникbiggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

m2xxx, вот я катаю на Hope Pro II. по факту, этот треск - моя визитная карточка :smile3: втулка очень легко обслуживается (час на замену пяти промподшипников, полчаса на чистку и смазку храповика), а в эксплуатации не доставляет проблем вообще. надежность намного выше среднего, для трейлбайка именно такое и нужно, так как езжу я временами агрессивно, а бывает просто делаю какие ошибки, расплачивается за которые железо. цена, конечно, далеко не шимано, но и такая втулка по сути не на один сезон - 200 баксов и вполне оправданно. вращение легкое. люфты отсутствуют. у меня стоит на "рабочем" подвесе

что у меня еще есть и было в хозяйстве :

родная втулка Mavic Cross Ride. там два прома и пластиковый подшипник скольжения в барабане (sic!) лечится ремнабором за $20 (замена пластика промподшипниками). пока доволен работой. вращение очень легкое, пока без люфтов. отдельно не продается по причине специальных спиц mavic. трудится на 26" колесе в дорожнике.

Formula DC58. очень лайтовая. всего три прома и больше ничего. imho, подходит для легкого КК и шоссе, но вот бешеный бантик пишет, что втулка прочнее чем кажется. вращение просто изумительно, волшебно легкое. почти бесшумна. люфты отсутствуют. стоит около 500 гривен. у меня установлена на 28" колесо в дорожнике.

Shimano Deore M525. эту можно долго шатать и подкладывать смазку пока дорожки совсем не испортятся. потом выбросить и купить такую же новую за 300 гривен. я на ней ездил весь позапрошлый сезон и в общем нареканий нет. но требует частого обслуживания (чистка, смазка, подтяжка-регулировка), если забить - быстро умирает. боится воды, мороза (замерзает храповик), неграмотной настройки и установки с перекосом.

Shimano Deore XT M755. полный аналог предыдущей - никаких промов, все на шариках (а значит опять ваш лучший друг - ключ для втулок). но существенно качественнее металл во всех компонентах и лучше пыльники, что снижает "водобоязнь". ездил пару месяцев, продал с барахолом байка.

Novatec вроде бы D042. купил бэу, продал через месяц. прочная, но тяжелая и тугая. тоже здорово стрекочет. imho, вполне сгодится на даунхильный агрегат начального класса или байк для прыжков.

ps. есть как минимум одна MTB'шная (то есть кампы не в счет) втулка, которая громче моей Hope Pro - пузатый Chris King. цена вполне соответствует громкости :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

m2xxx, вот я катаю на Hope Pro II. по факту, этот треск - моя визитная карточка :smile3: втулка очень легко обслуживается (час на замену пяти промподшипников, полчаса на чистку и смазку храповика), а в эксплуатации не доставляет проблем вообще. надежность намного выше среднего, для трейлбайка именно такое и нужно, так как езжу я временами агрессивно, а бывает просто делаю какие ошибки, расплачивается за которые железо. цена, конечно, далеко не шимано, но и такая втулка по сути не на один сезон - 200 баксов и вполне оправданно. вращение легкое. люфты отсутствуют. у меня стоит на "рабочем" подвесе

Шановний пане Shkoder, нічого проти Hope Pro 2 не маю, самому цей звук подобається.ok2.gif От і на них колеса зібрати хочу. Скоріше за все доведеться з Чейна замовляти, принаймні в Україні не бачив... Скоріш за все саме до Вас і звернусь з таким ділом, оскільки знаю Ви тим займаєтесьwink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

m2xxx, да не вопрос. $178 и она ваша :ok2: правда я планирую с чейна заказывать не раньше конца месяца, так как интересующие меня позиции пока out of stock

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

m2xxx, да не вопрос. $178 и она ваша :ok2: правда я планирую с чейна заказывать не раньше конца месяца, так как интересующие меня позиции пока out of stock

А я планую на середину березня-квітень... Я думаю домовимось якось :beer::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс... по втулках.

Катав на Новатек.. хороші втулки.. нічого не маю проти. Катав на старих Кенондейловських втулках... вірніше там були колеса з збрі.. пересів на них з Паралакса... (по ходу Алівіо) це було не порівняти.. вел реально летів... Потім катав на ЛХ.. хороші втулки.. тримали рюкзак-штани вагою 15-20 кг в горах за милу душу. Зараз на сосісі в мене ДТ втулки це сукупність якості. міцності накату і надійності... РЕКОМЕНДУЮ. На похідному байку 2 сезони юзав Діори..., нормальні втулки.. нічого не можу сказати поганого.. на свою ціну люкс. мінусом стало.. хто б міг подумати... мяка вісь заднього коллеса..я просто зірвав конуса в одному з походів, все таки не варто ганяти в походах з пеервалів з швидкістю за 70..)))) Отже.. конусам труба, втулка вагу мою тримає, але під рюкзак вже не йде. Зараз підвернувся мекні вілсет на Мавіках і на втулках ХТ.. там вже міцніші конуса, закалені осі і все таке.. буду пробувати їх в туризмі.. а цього року, орієнтовно в травні, намічається "четвірка" по Карпатах (доречі довідки про проходження "трійки" вже підписані) а потіми в серпні.. ще й "пятірка". Так шо... навантаження на колеса буде ого-го.

На шосейному велі юзав Х17 розвалив задню втулку десь за 6 тисяч, потім були Квандо.. (рифма до них г...но..) після них був Шімановсікий вілсет.. дуже приємні враження залишив.. але заднє колесо не витримало лихої долі, там обмеження у вазі райдера до 80 кг. Поламались спиці (((. Катав який час на Аксіумах від Мавіка.. на швидкості за 40 і вище.. починають свистіти спиці.. на швидкості під 60 це вже реальний звук. ))) Важкий міцний вілсет, валив на них по вибоїнах асфальту на спуску.. + мяка гума.. майже не трусило. Зараз юзаю Кампу.. надійні, накатисті, міцні колеса.

Ось так..в двох словах.. так би мовити. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під "трещотку" якісні можуть бути тільки старого випуску втулки.. всі сучасні... пластилін реально. Так що.. мож перейди на касету. Подумай..

Яка в тебе трансмісія? Думаю Діора тобі вистачить з головою. Але Діор на 9 зірок має барабан (8 теж підходять.. але не нижче.)

Доречі.. Зараз буду міняти свої походні колеса (переспицюю заднє, поставлю нову вісь) і буду не за дорого продавати. Можемо домовтись.. сума реально буде символічна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під "трещотку" якісні можуть бути тільки старого випуску втулки.. всі сучасні... пластилін реально. Так що.. мож перейди на касету. Подумай..

Яка в тебе трансмісія? Думаю Діора тобі вистачить з головою. Але Діор на 9 зірок має барабан (8 теж підходять.. але не нижче.)

Доречі.. Зараз буду міняти свої походні колеса (переспицюю заднє, поставлю нову вісь) і буду не за дорого продавати. Можемо домовтись.. сума реально буде символічна.

непоняв на рахунок "трещотки" і касети

Система Деор новий, касета і цеп ХТ.

Деор не буду брати полюбе ібо ну н*х.

Однозначно на промах, гратись з перебиранням і регулюванням немає ніякого бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То бери ДТ.. або ХТ від Шімано.. ТАкож реально непогані Новатек.. Тільки бери з 4 підшипниками задню.

То чуть не туди глянув... ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

непоняв на рахунок "трещотки" і касети

Система Деор новий, касета і цеп ХТ.

Деор не буду брати полюбе ібо ну н*х.

Однозначно на промах, гратись з перебиранням і регулюванням немає ніякого бажання.

Тоді ліпше призбирати на втулки з нормальними промами. :0056: Якщо і є втулки з промами за 500 грн, то я собі уявляю які там проми... :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді ліпше призбирати на втулки з нормальними промами. :0056: Якщо і є втулки з промами за 500 грн, то я собі уявляю які там проми... :_20:

А які ж проми у втулці за 200 баксів?

Я сезон відкатав на вгробленому Діорі, з покоцаними конусами і який постійно підгризав свою ж вісь. Думаю втулка на промах за 500 грн покотить краще за нього.

Один фіг в ногах діло, а не у втулках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді ліпше призбирати на втулки з нормальними промами. :0056: Якщо і є втулки з промами за 500 грн, то я собі уявляю які там проми... :_20:

А які ж проми у втулці за 200 баксів?

Я сезон відкатав на вгробленому Діорі, з покоцаними конусами і який постійно підгризав свою ж вісь. Думаю втулка на промах за 500 грн покотить краще за нього.

Один фіг в ногах діло, а не у втулках :)

В такому випадку, да .... покотить краще ... , але знову ж, як на довго. Цілком ймовірно, що тих промів хватить на пару скачків з бровки, а потім знову апгрейд. Не дарма приказка каже: "Скупий платить більше".

Хоча в кожного свій стиль катання та рівень везіння... Одні Chris King вбити за пів сезона можуть, інші на Alivio 3 сезони катають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена на промы отличается на порядок. Даже на базаре нашем. Китай - 3 гривны, SKF(такого-же размера) - 35. Хотя можно просто в недорогую втулку потом впендюрить хорошие подшипники. Втулка это ведь просто корпус для промов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена на промы отличается на порядок. Даже на базаре нашем. Китай - 3 гривны, SKF(такого-же размера) - 35. Хотя можно просто в недорогую втулку потом впендюрить хорошие подшипники. Втулка это ведь просто корпус для промов.

Раціональна думка про заміну підшипників :ok2: Тільки при такій "операції" над втулкою є один маленький нюанс. В якісних підшипниках корпус виготовлено з калених марочних матеріалів котрі мають велику жорсткість. При великих навантаженнях такі підшипники можуть по трохи руйнувати корпус тієї самої дешевої втулки і може появитись не великий люфт... Тому підшипники варто підбирати гармонійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот тут, кстати, просто опупенный вариант. причем остался один из самых универсальных - черный и на 32 спицы. пока такая цена - надо брать, я на нее еще весной засматривался, но цена стояла вдвое больше
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот тут, кстати, просто опупенный вариант. причем остался один из самых универсальных - черный и на 32 спицы. пока такая цена - надо брать, я на нее еще весной засматривался, но цена стояла вдвое больше

кажеш ще весною приглядався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...