Перейти до змісту

Палатки на Світязі


vovcuk

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім.Є таке питання- де на світязі мжна ставити палатки, і яка ціна за день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На турбазі є спеціальне наметове містечко "Незабудка", років 5 назад була ціна 3 грн з палатки, 5 грн з машини за добу,теперешніх цін не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за селом Світязь (не доїжджаючи до Турбази) є рекреаційний пункт "Незабудка" (наметове містечко). в минулому році ціна (якщо пам'ять не підводить) була 20 грн за намет (може завтра уточню) і стільки ж за авто. є також наметове містечко на Гряді (сам там не був, але розповідали, що розташоване посеред поля). також намети можна ставити і на приватних подвір'ях, за ціну не знаю. Просто посеред лісу ставити не рекомендую, при мені працівники Шацького природного національного парку оштрафували сім'ю, приблизно на 500 грн. Закруто, як для намету :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто посеред лісу ставити не рекомендую, при мені працівники Шацького природного національного парку оштрафували сім'ю, приблизно на 500 грн. Закруто, як для намету :)

Я просто не понимаю за что людей шттрафуют если они поставили палатку в лесу или хоть на берегу озера, почему нельзя то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не понимаю за что людей шттрафуют если они поставили палатку в лесу или хоть на берегу озера, почему нельзя то?

як мінімум за паління вогнищ в національному парку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не понимаю ...

Тому що установкою палатки діло не обмежуется. Там і мусор залишать ,і дерев наламають,щоб палатку поставити,рядом,обовязково,вогнище розведуть... Я розумію,що дехто скаже -я не такий і такого робити не буду,та все це умовності,будете в більшій чи меншій степені, відповідно так і вони рахують,при чому,часто вони й праві,ну менталітет в нас такий - нагадити скрізь де були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідно до положення про природні національні парки вони діляться на кілька зон, одна з яких рекреаційна, і в якій дозволено встановлення наметів та паління вогнищ. на решті території це заборонено. і, як на мене, правильно. Інакше навколо Світязя уже давно був би величезний смітник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

може хто знає як справи з палатками на світязі в 2011 році?

ЗІ. відпочивали на гряді палатками 2008 та 2009 сподобалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

минулого року були в дворі приватного будинку, що навпроти метеостанції - 20 гривень з палатки за добу, місце для вогнища і офіґєзний столик під яблунями детектед :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

палаточне містечко біля турбази

поставили нові столики, туалети

Невже там навели трохи порядок?! А то гроші за оренду беруть, а умови, навіть елементарні, не можуть забезпечити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

палаточне містечко біля турбази

поставили нові столики, туалети

Палаточне містечко на гряді?

може хто має інформацію про ціни цього літа? дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є дуже непогане палаточне містечко у лісі біля самого озера у селі Пульмо... але, за звичай, туди їдуть родинами і з дітками - не так шумно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...