Перейти до змісту

Грудне вигодовування


Natasha

Рекомендовані повідомлення

дитині 1 рік.

Заспокоєння це круто, але як же мама? В якої вимиваються вітаміни і надходять лише дитині.

Не драматизуй :D Без вітамінів не лишишся.

Середню годувала найдовше - більше 2-ох років. Виглядала і почувалася чудово.

А відлучала тоді, коли годувала уже тільки перед сном. Тобто потрібно поступово зменшувати частоту годування, тоді й проблем з грудьми не буде. Робота якраз і допоможе.

P.S. До речі, накладки стали в нагоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синулю годувала 1 рік 6 місяців. Поступово відлучала - спочатку перестала годувати перед обіднім сном(правда вкладати доводилося на руках, щоб він відчував, що мама поруч),так тривало близько місяця. Коли звик засинати без годування, тоді перейшли до плану "Б" - ввечері дитину вкладав тато, а я просто виходила у іншу кімнату, щоб синуля мене не бачив. Як на мене, то досить спокійно у нас цей процес пройшов - і дитина не нервувала і проблем з грудьми не було.Бо такий варіант коли мама залишає дитину на кілька днів і таким чином припиняє лактацію - то знущання і над дитиною і над собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Ой начиталася вже про відлучення тут у вас, а сама все ще толком і не знаю, як правильно відлучити малу і коли... Малечі 1,5 року, в піст, кажуть, не можна. Годую груддю по вимозі і досі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...