Перейти до змісту

Идея


gyry

Рекомендовані повідомлення

Давайте ельфа зажаремо на маленькому вогні, поки не з'явиться хрустка скоринка, а потім з'їмо посипаючи перчиком та поливаючи соусом. А то ельфи щось дуже розговорились. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте ельфа зажаремо на маленькому вогні, поки не з'явиться хрустка скоринка, а потім з'їмо посипаючи перчиком та поливаючи соусом. А то ельфи щось дуже розговорились. :P

<{POST_SNAPBACK}>

ти вдавишся! у мене шкура і кості.

Чому це у тебе з'явилася така ідея? невже злякався що я тебе в каунтер порву і вирішив здихатись проворного ельфа раз і назавжди?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На твому б місці яб про каунтер взагалі мовчав B)

Нагадайно мені хто то там був весьчас в кінці таблиці ? B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На твому б місці яб про каунтер взагалі мовчав    Нагадайно мені хто то там був весьчас в кінці таблиці ?

Взагалі кінець таблиці багато від чого залежить!!

Пінг, командна гра, члени команди, настрій, спроможність :D .

От наприклад в мене розкладка інколи 1:3, а інколи 3:1 - хоча граю я то на одному рівні. Всі дивляться на сумарну гру за кілька тижнів. А ельф з нами менше тижня. Ще не відомо, що він за "птиця" B)

А взагалі сьогодні День міста - "кохаймося". B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на концерті тягово оттянувся!

шкода що ви так рідко сидите на 10,0,0,23.

мені часто-густо немає що робити. заглядаю в цсмонітор а там пусто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на концерті тягово оттянувся! шкода що ви так рідко сидите на 10,0,0,23.  мені часто-густо немає що робити. заглядаю в цсмонітор а там пусто
:D

Пости на форумі Тут. і збирай всіх такими лозунгами тіпа - "Всех порву, Ламери, ввсех пох#$ю". На таке збиреться повний сервак. B)

Команда суперника навіть не добіжить до твого мякого пушистого тільця B) , свої порііжуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і зробив. а що з годинником на форумі? зараз лише 10-24, а пише що ти повісив свій пост сьогодні в 10-56?

неладно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...