Перейти до змісту

Кращі ігри за 2006 рік


Rock

Рекомендовані повідомлення

Рік 2006 закінчується, пропоную гамерам писати свої ТОР 5 в цей топік,

просьба писати про ігри які вийшли в 2006 році ,ане всі які ви грали в цьому році.

наприклад CS- ігра <всех времен и народов>,це може й так але вона вийшла в прошлому столітті.

ну і самі більші розачаруваня 2006 року.

Мій ТОР 5

1.Tomb Raider :Legend

2.Flat Out 2

3.Hitman:Blood Maney

4.Call of Juares

5.Prey

3 i 4 і ще не осилив ,за свята думаю дограю,якщо :blink: сильно не затянуться :ok:

Best of the Best -FAR CRY

найбільше розачаруваня року для мене це :NFS Carbon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Prey

2. Tomb Raider :Legend

3. Flat Out 2

4. Sniper Elite

5. Gothic 3

Глибоке розчарування - :NFS Carbon.

А сама най улюбленіша гра для мене, це GTA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сама най улюбленіша гра для мене, це GTA.

Можна добавити Best of the Best!!!, но хотяби з 2000 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Flatout 2 - пройшов тричі.

2. 40к: Dark Crusade - Сінгл довели до путнього ака Dune: Emperor

3. Heroes 5 - ну куда ж без нього...

Розчарування:

1. НФС: Карбон - фсю гру на розслабоні пройшов.

2. - HMM:Dark Mesiah - Карідор /ф топку однозначна/

3. - Готіка 3 (сирувата)

4. - Облівіон (багато пообіцяли, ніфіга не виканали)

3.ЬІ. Це враження в основному від осінніх іграшок. Інше вже не памятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тих що вдалось дістать і пограть

1 Heroes 5

2 Prey

3 Farengeit (вишла в кінці попереднього, але ліцензія тільки цього року добралась до нас)

4 Prince of Persia: The Two Thrones

Те що не вразило (не провали а просто якесь ніяке)

1 Flatout 2

2 Hl2:E1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ей Форумчани , ми вже напевно в Японії живемо і компи купуємо тільки для роботи?

що тільки декілька форумчан іграють в ігри,а інші за компом тільки тяжко процюють.

Ну бог вам в помощь. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku

ну я б не став готіку3 в розчарування записувати і тим більше ставити в один ряд з таким лайном як карбон. піраньябайтс все таки колосальну роботу виконала. і на нормальному залізі гра просто затягує, плющить і не відпускає :D

і Dark Mesiah - ну короткий, але який жирний :) на 1280х1024, деталі на повну, з ввімкненим АА і звуком поголосніше суперррр. жаль короткий.

зразу видно - двігло сорс. взагалі думаю у 2007му багато класних ігр буде саме на сорсі. ще 1 + за cs:source :D

але все одно, після НЛ2 ну нічого з ним в ряд не стає - трохи нижче, сильно низько, майже дістав - але ніхто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Rock:

imho, слишком уж дорого PC обходится как игровая платформа. мне как человеку очень мало играющему странно видеть, что в той же PS2 при меньших на порядок частотах проца, видео и обьеме памяти, уровень графики в играх не хуже, а иногда лучше, чем на PC с современным процем, кучей памяти и крутой видяхой. в немалой степени этому способствует мелкософт со своим "прямым Х" и ленивые разработчики игр, которые радостно идут у мелкомягких на поводу

2 All:

вот, почитайте спецификации PS2, а потом поглядите на качество графики, которое позволит далеко не всякая видеокарта для PC ценой выше розничной стоимости PS2. еще не передумали использовать PC для игр? gallery_32_26_345.gif

конечно, у нас многие компьютерные традиции сложились по-своему и одна из них - использовать комп для работы и игр там, где японец, американец и европеец пощелкает языком и купит игровую приставку вместо свежей поделки от NVidia/ATI и будет на ней играть, а на компе работать. монитор, разумеется, никто не мешает использовать один и тот же gallery_32_26_345.gif

ps. особенно к последнему двигает цена лицензионных игр. свежачок на DVD идет от $10, пираток уже и не найти почти. так паркуа бы и не па?

pps. из прочитанных мной обзоров современных игр я еще сделал вывод, что PC-игры тупо зациклились на RPG, Action и миксах. оригинального геймплея днем с огнем не найдешь. то ли дело приставки..

вдогонку. игровая приставка -- это прежде всего обычный бытовой прибор. включил и играй. никаких знаний не требуется, достаточно вставить диск. до тонкостей типа карт памяти и патчей на самом деле дорастают очень немногие, так как игра -- способ расслабиться после трудового дня, а не повод лазить по всем известным форумам и чатам в поисках какого-нить патча не вешающего комп в игре на 33 минуте как раз после прохождения предпоследнего уровня, к примеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частково згідний з вище написаним. Але нам - українцям, до Америки чи до Японії ще дуже довго повзти, а може і взагалі не доповземо. В нас і менталітет не такий, щоб щось ліцензійне купувати :-)

Включив, граєш, насолоджуєшся,..., а як з бути з можливістю гри в мультиплеєрі чи онлайн в неті? Хіба на приставках є така можливість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну про PS2 я б не став так говорить.

Вже років 3 як самий слабий (новий) комп її переганяв по показниках графікі. А от гнатись за PS3 прийдеться ще рік десь щоб середній комп зміг видать таку картинку (Топ моделі вже перегонять).

Найбільш вбиває зараз це доступність ліцензійних ігр на PS. Їх просто немає в продажу, їх ніхто не локалізує, і ціни на те що є бажають бути кращими.

Куплять розчіповану приставку теж не вихід, адже це + мінімум 100баків до ціни консолі і можливість того що якись діск в тебе не піде, доступність в продажі ігр в нас досить обмежена, да і ігри так і лишаються полурисифікованими промтом піратками а це зовсім не той кайф від гри.

Різні нові прикольні ігри частіше на приставках виходять але до нас на вкраїну вони в більшості своїй так і не потрапляють. Да і це зовсім інші ігри, там вам ніколи не вдастся нормально пограть в Варкрафт 3 чи КС ітд.

ЗІ 2Dmitroid можливість є, почитай темкі про PS3 i Xbox360 на форумі в інших розділах

ЗЗІ http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=126&st=0 - одну нашов, ще є пару дет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

другими словами, ты считаешь что целесообразнее вкладывать $500+ в год на апгрейд игровой системы и по возможности искать пиратки, править глюки? я считаю, что если человек хочет играть, то лучше один раз за $300-400 купить современную игровую консоль как правило обладающую обратной совместимостью и $500 в год тратить исключительно на игры не портя себе нервы PC'шными глюками

это отлично в стране, где половина населения -- эникейщики, но такая ситуация продлится недолго и, imho, через пару лет игровая консоль займет место второго домашнего компа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рахую що нада мати 2ві системи по можливості.

Я за ліцензію (піраток майже не граю вже пару років), а ліцензійні ігри в нас набагато проще дістать на РС ніж на консоль.

РС ніодна консоль не замінить своєю многофункціональністю, тому як платформа він буде жити вічно. Консоль зручніша в користуванні але і в неї в запасі свої глюки і приколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучшие игры 2006 года по версии GameSpot

Текущий 2006 год близится к своему завершению. В связи с этим игровые издания и крупнейшие интрнет-ресурсы игровой тематики подводят итоги прошедшего года и называют лучшие и худшие игры.

Так на днях крупнейший игровой портал GameSpot опубликовал свою версию происходящего. Редакторы сайта, посовещавшись, выдали более 40 наград различным тайтлам и, конечно же, назвали лучшую игру года. Полную версию GameSpot's 11th Annual Best & Worst of 2006 Awards можно посмотреть по этой Ссылке

Лучшая экшен-адвенчура:

Dead Rising (X360)

Лучший гоночный симулятор:

GTR 2 (PC)

Лучший файтинг:

Ultimate Mortal Kombat 3 (X360)

Лучшая незамеченная игра:

GTR 2 (PC)

Лучшая игра для Game Boy Advance:

Super Robot Taisen: Original Generation

Лучшая игра для GameCube:

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Самая красивая графика:

Okami (PS2)

Самая продвинутая графика:

Gears of War (X360)

Лучшая лицензированная музыка:

Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure (XBOX, PC, PS2)

Лучшая многопользовательская игра:

Gears of War (X360)

Лучшие персонажи:

Отряд "Дельта" из Gears of War (X360)

Лучшая "железная" новинка:

Nintendo Wii

Лучшая игра для Nintendo DS:

Elite Beat Agents

Лучшая игровая механика:

Madden NFL 07 (Wii)

Самая оригинальная музыка:

Bully (PS2)

Лучшая игра для PC:

Company of Heroes

Лучший платформер:

Daxter (PSP)

Лучшая игра для PlayStation 2:

Final Fantasy XII

Лучшая игра для PlayStation 3:

Resistance: Fall of Man

Лучшая игра для PSP:

Metal Gear Solid: Portable Ops

Лучший паззл:

Exit (PSP)

Лучший ритм/музыка:

Elite Beat Agents (DS)

Лучшая ролевая игра:

The Elder Scrolls IV: Oblivion (PC, X360)

Лучший шутер:

Gears of War (X360)

Лучшая стратегия:

Company of Heroes (PC)

Лучший спортивный симулятор:

Madden NFL '07 (Wii)

Самое правильное использование Achievement Points на Xbox 360:

Dead Rising

Лучшая игра для Nintendo Wii:

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Лучшая игра для Xbox 360:

Gears of War

Лучшая игра для Xbox:

NCAA Football '07

Самые интересные новости:

Запуск PlayStation 3

Лучший сиквел:

Tomb Raider: Legend (X360, Xbox, PS2, GC)

Самая неожиданно-хорошая игра:

Saints Row (X360)

Игра года:

Gears of War (X360)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеїї так і літають в повітрі. ;)

Рік 2006 закінчується, пропоную гамерам писати свої ТОР 5 в цей топік,

просьба писати про ігри які вийшли в 2006 році ,ане всі які ви грали в цьому році.

наприклад CS- ігра <всех времен и народов>,це може й так але вона вийшла в прошлому столітті.

ну і самі більші розачаруваня 2006 року.

Мій ТОР 5

1.Tomb Raider :Legend

2.Flat Out 2

3.Hitman:Blood Maney

4.Call of Juares

5.Prey

3 i 4 і ще не осилив ,за свята думаю дограю,якщо :) сильно не затянуться :P

Best of the Best -FAR CRY

найбільше розачаруваня року для мене це :NFS Carbon

найшов на Візорі

post-533-1167761490.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...