Перейти до змісту

расписание игр Cs1.6


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 809
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні на 19 ноль-ноль канає, нас по попереднім заявкам має бути троє - всі в тільняжках :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!

І ви ще хотіли чемп, або фірма на фірму :)

Тренуйтесь більше. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я і халфу їх порву.

А в реалі фірма на якій я працюю продає монтіровки, якщо нада буде позичу і тут себе в обіду не дам :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно пацани не треба вже так утрірувати.

По перше в нас тут не вита пара а адсл.

Подруге ми знаходимся не в полі 10.0..... а зовсім в іншому.

І настройки шоб підключитись до вашого серваку чуть не через жопу (сори)

Гра наприклад в мене не знаю як в інквизитора чи антона тормозила. Я до того всього грав щей з ноутбука.

Каунтер який в нас тут стоїть трохи відрізняється від вашого це теж незручно по привик то зовсім друго.

Так шо можна сказати шо це була притирка.

МОСТ ХАВ РЕВАНШ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо-нічо, вкус приходить під час їди, в другій половині ми трохи почали огризатись. Все починається з малого.

Приємно радувало те що "silia" все-таки нас боявся, бо тільки нас побачить зразу від неожиданості присідав... ГАТ :)

А відносно фірма на фірму - все остається в силі! От наприклад ти "silia" багато стволів таких як сам на своїй фірмі нашкребеш? Отож то, так шо в нас нормальні шанси :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во во прикольно було побігати з новими протівніками.

Чи ви вже такі аси шо в телевізор не влазите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер ізвєрги коліться по команду Бебі-тім, мене від самої назви сєрвера сумніви закрались. :)

Поки ми тут собі по офісах в Контру плюшками балуємось вони після довгих безсонних ночей в клубах виходять на сервер пограти біцебсами. Культурісти понімаєш!

По-подробніше про "Бебі" будь-ласка, з усіма регаліями та відзнаками, протівніка нада знать в ліцо! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра наприклад в мене не знаю як в інквизитора чи антона тормозила.

Вона у всіх лагала, причом досить часто.

Нічо-нічо, вкус приходить під час їди, в другій половині ми трохи почали огризатись.

Даааа :angry: особливо остані 7 раундів до приходу зевса котрі я підряд виграв :)

Хоча в середині гри ви вели себе більш менш нормально.

Поки ми тут собі по офісах в Контру плюшками балуємось вони після довгих безсонних ночей в клубах виходять на сервер пограти біцебсами. Культурісти понімаєш!

Я в клуби ходжу один раз на два місяці, на ніч з друзями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прождав на серваку годину і пішов відпочивати.

<{POST_SNAPBACK}>

Якраз постом вище я про себе відмітився шо буду з 19.00, в мене ситуація біла аналогучною, прийшов, побачив шо навіть ботів нема, тай навіть сидіти там не став.

Я в клуби ходжу один раз на два місяці, на ніч з друзями.

<{POST_SNAPBACK}>

Це не відповідь на питання про Бебі-тім :)

Таким наглим образом спригнути з відповіді не вдасця! :)

Ти "silia" був конкретно попаляний на форумі /forum.lutsk.ua/ в темі про Бебі-тім, так шо всідаюся зручно і дуже уважно слухаю, деколи навіть записую тому просьба по-подробніше :angry:

Бо ситуація мені нагадує прикол з Києва про пейнт-бол.

Загін спец-реагування (навіть не простий ОМОН а який більш елітний підрозділ)вирішив потренуватись на одному пейнтбольному полі. І попросив адміністрацію того поля підшукати ним достойного суперника, мол не хочуть круті хлопці панькатись з ким попало. Ну знайшли їм суперника. А поле побудовано так шо одна команда утримує приміщення а інша повинна його захватити - чим не контра. :)

Так спецназ з 8-ми спроб, жодного разу не взяв штурмом будівлю. Виявилось що проти них виставили чемпіонів серед шкільних команд Києва по пейнтболу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да, сьогодні з 18.00 очень даже может бить. Правда підтягнусь не рівно а в 18.10 або 18.15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...