Перейти до змісту

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДКРИТОЇ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ З КРОС-КАНТРІ


Berleon

Рекомендовані повідомлення

Без сумнівів - прокатались гарно... Ще краще потім посиділи-покупались... Дякую організаторам. Хотілось би все-таки результати подивитись... Це можливо?

Ще кілька фотографій від групи підтримки:

http://dl.dropbox.com/u/6033684/2010.07.10.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

миниотчетик :

Траса цікава – було де розігнатися - переважно нескладна пряма по лісу чи полю , був невеликий підступний тягунчик , і сюрприз від млинівських організаторів- адреналіністий кусочок для еквілібристів :g05: , (складніший ніж на панській змаганці). Я дивилась на вузькі стежинки, спуски і круті обриви збоку, і розуміла … чому змагання проводять біля районної лікарні. Плюс, ще й лікар там такий веселий ходив :0123: , жертву виглядав мабуть. Ми їхали в Млинів своїм ходом….подивитися на нові місця, покупатися і підтримати учасників. Якийсь внутрішній голос мені підсказав зранку , що треба взяти шолом, я навіть знаю як звати той голос- МІША(mike 525)- взяв і вцепив мені його на рюкзак….добрий чоловік…краще б велік в машину закинув :hug:: :hug:mdr: .Подолали 40 км шляху….досить легко…бо ховалась за його спину….максималка була 56 з горки….а середня десь 28. Приїхали на гонку…і моя українська натура пішла реєструватися в гонці , яка 100% закінчиться призом :бо дєвачек було 3-є ))).Проїхала два оглядові кола. І тут вже просять на старт, а мені б ще годинку десь подрімати на траві, щоб відійти….пульс в вісках.серце калатає..….Стартанула третя, догнала Іру…по дорозі до віражів ще переговорювалися, я себе почувала армстронгом ..блін так легко їдеться……і тут перший підйом-спуск….якийсь замешканий ветеран, із-за якого чуть не завалились…і далі жовта футболка Іри пропала :D))) …..бо для мене почалась пішоходна зона :0005:) …На другому крузі , там же 2 раза летіла. Чула як МІША кричить- Б@Я ну де там можна впасти??? :naezd:)) «але ж свинка болото завжди знайде». А далі просто сунулась замучена і виглядала, де той ФІНІШ блін…. Розмітка, організація, прийом –все на вищому рівні. Млинівські люди прості і щирі!Величезне дякую :smile-zachot:. Нажаль учасників мало було….чомусь заігнорили подію… Після гонки покупалась і поїхали додому….і навіть боковий вітер в обличчя…злий власник бару на трасі де джерело….не спортили нам настрій. Накаталась на байку за день 120 км ...і лишилась задоволена таким продуктивним вихідним. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І від мене. Міні. )))

Приїхали бусом.. по дорозі забрали Тимца.)))

2 кола для ознайомлення.. нормальок... підвіс себе показав на цій трасі набагато краще, як хардтейл того року...

Зареєструвались, видали номери.. Було 2 заїзди спочатку поїхали дівчата і ветерани.. а потім любителі і еліта. Стою спілкуюся з людьми одна нога застібнута вже в контакт.. оголошують 15 секундну готовність і тут хтось весь кайф поламав крикнувши...."Лєкс, а де твоя каска?" )))) я... мля... очко стисло сідушку.. суддя каже.. до старту 10 сек.. я знову.. мля... Іринка гребе до мне з моїм Белом.. я його швидко накидаю на голову застибаю реміні і тут старт, стартував останнім.))) Поки туди поки сюди... кілька разів крунув кермом, пеерскочив з колії в колію... і .... я за Тренером. Ну думаю посиджу в групі подивлюся. Хватило мене до першого підйому. )))) Обходжу тренера, кричу ЧІПЛЯЙСЯ !! і поїхав.... Це був останній раз коли я бачив когось із суперників.. )))) За весь час гонки я більше жодного гонщика не бачив... за винятком якихось памороків без велів, але в велоформі, які так і лізли під колеса і старалися засліпити мене світлоом від спалахів, і оглушити криками типу ДАВАЙ !!! )))))) Не знаю, що вони мали на увазі, але мама казала нікому нічого не давати.. то я навіть не зупинявся і їхав собі далі.... відмічаючи те, що я не сам на трасі тільки по збільшенні розмірів розкатаних ділянок, перекомпаний піщаний спуск і розтоптану доріжку вгору на найскладнішому підйомі. ))))) Швидкість хороша, скрізь вписувався, на прямих тупив, робота гальм і трансмісії відмінна.... 1, 2, 3, 4........... ФІНІШ !!! Закатка... ху............... можна перевести дух. Нагородження, офіційна частина, потім була звичайно й неофіційна з катанням на "УАЗИКУ"))) по бардюрах, купанням.. Слава Богу без "УАЗИКА", душевними розмовами під "соточку" в теплій, дружнік компанії. Все всосали Після палкого прощання, обнімання і цілування народ розбрівся по конях і всі розїхались. В Луцьку продовжили.... святкування......

Неділя.... краще в я вмер вчора і ще 110 км на шосері в компанії таких самих памороківоднодумців. )))))

Дякую за увагу. Хочу ще...

З.І. Щось Боярку завтикали.. можна було б спробувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати

Любителі 4 кола

1. № 23 Лєсной О.В. 37,49

2. №33 Осипчук Р. Ю. 38,39 Млинів

3. № 27 Адамович А. В. 41,40

4. № 22 Кравченко О. В. 45,12

5. № 27 Харитонов І.Д. --- зійшов

6. № 28 Кондрашов М.В ---зійшов

Еліта 5 кіл

1. №21 Мартинюк О.К. 40,44

2. №31 Кульчицький Д.О. 40,50

3. № 29 Нікітін О.А 40,56

4. № 30 Волошин О.М 43,43

Жінки 2 кола

1. №10 Коваленко І.В 19,55

2. №12 Гаврилюк Т.А 21,41

3. № 11 Антименюк В.М. 25,15

Ветерани 4 кола

1. № 20 Тимцо Ю.В. 32,40

2. № 32 Волошин О.С. 35,32

3. №24 Марченко А.В. 36,48

4. № 34 Осипчук Ю. М. 37,17

5. №35 Білера М. О. 37,55

6. № 36 Філюк С. 40,25

7. № 26 Соболєв М.В. --- зійшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль учасників мало було….чомусь заігнорили подію…

Думаю, не зігнорували, а не змогли приїхати. Багато хто в суботу зайнятий на основній роботі чи на дачах і т.п. ...

ІМХО, якби гонку проводили в неділю - учасників було б рази в 2 більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, якби гонку проводили в неділю - учасників було б рази в 2 більше.

і вчасно про неї повідомили. мінімум за 2 тижні. а найкраще взагалі за місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...