Перейти до змісту

Луцькрада назвала місця, де можна курити


Shraick

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

буду краток : никогда не гадил за собой. В пакеты собирал,в карманы совал, потом выбрасывал в положенных местах.

мєлкій лгунішка, ви з солнишком перкидали бички через парапєт біля піцерії Дюна, потом тут виясняли на борді хто мєнєє культурний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На період Євро2012, не тільки заборонять палити на зупинках, а й повирівнюють всі дороги і тротуари, міліціонери і посадовці повдівають щирі посмішки, волоцюги й бездомні собаки "перекентуються" десь за межами міста, все буде краситись малюватись і натиратись. Ну а потім все стане на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, а це файна ідея. Палиш в дозволеному місці - платиш штраф за викинутий окурок, палиш біля смітника - платиш за паління в забороненому місці. А ще варіант - бичок в ср..ку.

Але ж є з чого вибирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ґєндерна рівність

Толіку, що ж ти мовчав, дорогенький? Віднині місцем в маршрутці буду поступатися жінкам вагітним і тобі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишеш в приват графік своїх пєрєдвіженій маршруткою,щоб я знав де і коли мене жде комфорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На період Євро2012, .... міліціонери і посадовці повдівають ...

Ну а потім все стане на свої місця.

Вони ще вивчать англійську мову!

А з таким багажем - о-го-го...! Посольство брать будем! (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Верховна Рада палить жжжёёт !!!

интересная цитата :)

Забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос к Маньяку, или же к другим знающим по теме: а почему запретили электронные сигареты? Они что, тоже вредны для окружающих? Когда на одной из бордовок Маньяк рядом закурил, то ничего, кроме приятного аромата, я не заметил…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку теж думав сюди покласти, але потім знайшов йому місце в ТиТрубко. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...