Перейти до змісту

Як ви розмовляєте з російськомовною людиною.


yvazhaemuy

Перехід на російську мову  

138 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вай народ, а я знов за своє - є багато мов багатих унікальних - ми не одні. В слов'янських мовах багато слів синонімів, антонімів, омонів, які збагатшують слвовомовлення.

Якщо брати російську,то можна навести оповідання, не такі ліричні, які нам наводили вище, але теж досить змістовні :)

На "О"

Однажды Отец Онуфрий, Осматривая Окрестности Онежского Озера, Обнаружил Обнаженную Ольгу:" Ольга отдайся-озолочу. Огромный Особня Отргохаю."!Обнажённая Ольга ответила - Отойди Окоянный, обосцу околеешь.

Отец Онуфрий Оказался Обманщиком.

А потім на "П":

ПЕСНЯ ПОХМЕЛЯЮЩЕГОСЯ ПЕТИ ПЕТУХОВА

Под пенье первых петухов проснулся Петя Петухов.

Поленом пятку почесал, понюхал под подушкой пыль, пинал перину полчаса, потом привстал, портвейн попил.

Принес паршивый пегий пес Петруше пачку папирос.

Поддавший Петя покурил, псу полбаранки подарил, повторно порцию принял, поскольку пламенем пылал.

...Противный пот Петра прошиб, покрылся прыщиками пуп.

Пропал парнишечка, погиб под перекрестьем пьяных пут.

Петруша пискнул: - Помогите! Поскольку понял: пить-погибель.

Придется пожалеть Петра: похмелясь, принял полведра...

Прослушав первых петухов,

Пей простоквашу, Петухов!

Та щоб мене каміннями не закидали ще раз повторюю - розмовляю ТІЛЬКИ українською (і як то правильно написала, аж сама любуюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляю в залежності від співрозмовника і теми розмови. Якщо ділова мова, то веду на тій, що розмовляє співрозмовник.

Якщо мова йде про будь що окрім бізнесових справ, то розмежовую. З приємним співрозмовником, або ж приємною темою бесіди розмовляю мовою, яка ближча співрозмовнику. Буває що в бесіді з 2-ма співрозмовниками спілкуюсь і російською і українською. У випадку якщо спілкування не є приємним переходжу на мову, яка співрозмовнику менш рідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляю в залежності від співрозмовника і теми розмови. Якщо ділова мова, то веду на тій, що розмовляє співрозмовник.

пагано что москалыки так не делают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які усі злі і підступні: починають розмовляти на незручній (неприємній)(на їх думку) мові для співрозмовника, чуть що.)

А ви не думали, що співрозмовнику може бути фіолетово, якою мовою ви з ним розмовляєте, що у нього можуть бути важливіші справи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пагано что москалыки так не делают

Це тільки "наші" москалі так не роблять :smile3:

Чіста кієвскіє маскалі переходять на спілкування українською через 5 хвилин розмови - факт неодноразово підтверджувався в телефонному режимі під час спілкування з київськими клієнтами. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на ваші суперечки, коментування моєї відповіді, я зрозумів, що в Луцьку, де як вважають українська мова не є забутою, люди 30-50 років не мають власної думки у мовному питанні, їхній світогляд майже рівний 0, та живуть вони за правилом характерним для більшості українців: "Моя хата скраю, я нічого не знаю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка цікава фраза- світогляд рівний 0..

зато ти можеш гордитись - серед цих 30-50%(нічого так рендж) височієш ТИ- власник власної думки, світогляд 10(чи скільки там)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив сьогодні біля пацанчиків, які в футбола ганяли - 4-6-річних - як класно чути, що вони там щось вигукують українською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив сьогодні біля пацанчиків, які в футбола ганяли - 4-6-річних - як класно чути, що вони там щось вигукують українською.

Поки що вигукують українською мовою, али чи на довго? Якщо далі будемо "спати", то Якуневичь і йому подібні "брати менші по розуму" зроблять своє діло - наприклад, будуть вчити у школах, де південь і де північ, де захід і схід та про Анну Ахметову теж не забудуть, і т. п. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чіста кієвскіє маскалі переходять на спілкування українською через 5 хвилин розмови - факт неодноразово підтверджувався в телефонному режимі під час спілкування з київськими клієнтами. ;)

Як казав мій кум: поляки теж не розуміють українську, допоки мова не заходить про гроші. А потім і розуміння знаходиться і слова українські, аби свою вигоду не упустити. Так що все впирається в стимул... ну і в бажанні людини говорити своєю мовою.

І влада приходить і уходить, а мама ще в дитинстві мені втокмашила, що не треба говорити на іншій мові, якщо своєї добре не знаєш :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на ваші суперечки, коментування моєї відповіді, я зрозумів, що в Луцьку, де як вважають українська мова не є забутою, люди 30-50 років не мають власної думки у мовному питанні, їхній світогляд майже рівний 0, та живуть вони за правилом характерним для більшості українців: "Моя хата скраю, я нічого не знаю".

Черговий троль-холіварщик? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='14 июля 2010 - 00:49' timestamp='1279057750' post='530584']

останнім часом помічаю, що більшість активних людей на заході вільно володіють не те що двома мовами, а 4-5 (!) і без жодних проблем переходять на будь-яку із них;

тим часом цей топік виглядає ніби вмисно створеним для обмежених щоби вони хизувалися своєю обмеженістю.

сумно.

не погоджуюсь, власне своєю обмеженістю хизуються російськомовні громадяни, котрі принципово не вчать державну мову - це для них наче кайф показати свою неспроможність досягти нового етапу розвитку і активно показувати свій дебільний егоїзм.

коли людина знає кілька мов - то для неї дійсно не має проблем переходити з однієї на іншу, але коли людина знає одну і ще активно з піною на роті доказує що цього йому для життя достатньо - тут вибачте, але рівень розвитку не дуже високий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли людина знає кілька мов - то для неї дійсно не має проблем переходити з однієї на іншу, але коли людина знає одну і ще активно з піною на роті доказує що цього йому для життя достатньо - тут вибачте, але рівень розвитку не дуже високий.

[nd] це і мав на увазі. Більшість дописувачів "принципово" не переходить на російську, та ще й хизується цим - тут вибачте, але рівень розвитку не дуже високий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж хотіла б знати багато мов і вільно говорити на них, і читати твори в оригінальному написанні. Але принцип не в тому - я не розумію чому 20-річне хлопча приїхавши з села Любешівського району,за плечима якого9 класів і 2 роки армії,починає в Луцьку розмовляти російською, бо так кручє.

До мене на роботу приходили льотчики, українці з сходу - українською не говорили, бо не вміли, але ж розуміли, то чому я мала з ними говорити російською, "язика ламати"? А один з них ще й розказував, що у них в Луганську українською говорять лише вихідці з села і це ввважається соромно, бо виставляє людину, як "недорозвинутого селюка". От я якраз і проти таких ситуацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав мій кум: поляки теж не розуміють українську, допоки мова не заходить про гроші. А потім і розуміння знаходиться і слова українські, аби свою вигоду не упустити. Так що все впирається в стимул... ну і в бажанні людини говорити своєю мовою.

І влада приходить і уходить, а мама ще в дитинстві мені втокмашила, що не треба говорити на іншій мові, якщо своєї добре не знаєш :blush:

[nd] це і мав на увазі. Більшість дописувачів "принципово" не переходить на російську, та ще й хизується цим - тут вибачте, але рівень розвитку не дуже високий.

Thanked by 2 Members:Luychi, ursa

луічі, коли писали твою програму допустили пару системних помилок, раджу звернутись по гарантії, ти тут недовго - може на халяву виправлять, чи ПР профінансує на худий кінець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Ваш пост підтримаю за рац. пропозицію. Це ж треба бути таким грамотним в плані програмування. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти чого молдавською не пишеш, поліглот? Я з радістю почитаю.

А вона тобі рідніша за російську?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вона тобі рідніша за російську?
якось навіть впадло щось відповідати на цю ахінею
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли людина знає кілька мов - то для неї дійсно не має проблем переходити з однієї на іншу, але коли людина знає одну і ще активно з піною на роті доказує що цього йому для життя достатньо - тут вибачте, але рівень розвитку не дуже високий.

[nd] це і мав на увазі. Більшість дописувачів "принципово" не переходить на російську, та ще й хизується цим - тут вибачте, але рівень розвитку не дуже високий.

Тому що, більшість громадян проживає на території україни а не росії, чи в тебе паршиво зі знаннями географії?

Хто ти такий, щоб судити про ріень розвитку людини? Ти ж навіть не розрізниш олігофренією та ЗПР, а ще робиш серйозні висновки про чужий розвиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сперечатись з дурнями - марна спарава.

- Ось тому він з вами і не сперечається © Tolik_lt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти розумієш, що означає слово "дурак" звідки воно походить? Чи ти просто говорш, не розуміючи що, як ЯкуневичЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якесь у тебе лєве посилання під словом дурак. ось тобі правильніше

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BA

навіть зробити нормально не можеш:) ти шо, Янукєвічь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якесь у тебе лєве посилання під словом дурак. ось тобі правильніше

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BA

навіть зробити нормально не можеш:) ти шо, Янукєвічь?

Посилання саме те, що мав на увазі твій друг ;)

Я не зрозумів, а ти що, вже спориш зі мною? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...