Перейти до змісту

Луцьк-Сарни


Dream

Рекомендовані повідомлення

Планую їхати машиною по маршруту сабжевому. Знаю дорогу до Рівного, знаю до Маневич, уявляю яка від Маневич до Сарн і яка від Рівного до Сарн. Цікавить чи хтось знає яка дорога від Колок через Тельчі, Велику Осницю, Малу Осницю до Маюнич - чи реально тудою проїхати взагалі, чи придеться, наприклад, по бруківці сунутись 20 км/год?

post-3641-1277584067,21_thumb.jpg Луцьк-Оконськ-Сарни - 155 км.

post-3641-1277584047,75_thumb.jpg Луцьк-Колки-Сарни - 132 км.

post-3641-1277584249,41_thumb.jpg Луцьк-Рівне-Сарни - 165 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив вчора.

До Колок 50км дорога - супер. На 5.

Від Колок наліво до Осниці - біль шменш можна їхати великих ям немає. НЕдавно полатали. На 4.

Перед самим виїздом на бетонку кілометрів 6 дужепогана. спочатку бруківка (1 км) потім бетонка, з якої тирчать лежачі поліцаї, або ями) до самої бетонки. На 2.

Після витїзду на бетонку спочатку від Маюнич десь 10-15 км на 3. Потім недавно зремонтована - на 5.

Все одно їздити краще ніж через Оконськ чи рівне.

Менше машин, ментів. і ближчи. В Сарнах ще можна зрізати через Орловку. Поворот за Костянтинівкою наліво. Виїдеш біля кладовища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодня їздив!!!

Луцьк-Колки-Сарни - 132 км. саме то шо тобі треба...перед виїздом на кієвську трасу трохи бруківки а так можна їхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Я їхав 2 тижні тому так:

До Колок дорога поганеннька місцями,далі перед Колками направо до Маюничів(там нічого не помінялось).І По трасі на Сарни печеш без проблем.

Назад їду завжди через Оконськ,бо водичку набираю,то дорога також місцями поганенька.В Колках грейдером зняли горбулі,так шо їхать легше.

В четвер буду їхати знов,то побачу чи щось на краще змінилось.Хоча навряд,бо вроді облавтодор робить зараз ковельський та рівненський напрямки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...