Перейти до змісту

Корсари


silia

Заливати?  

17 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Разработчик: "Акелла"

Издатель: "1C"

Жанр: Action/Adventure/RPG

Похожесть: Pirates!

Минимальные системные требования: PII-300, 64Mb, 3D уск.

Рекомендуемые системные требования: PIII-500, 128Mb, 3D уск.

Multiplayer: Отсутствует

Количество CD: Один

PS Я пару раз проходив і скоро знову сяду. Знаю людей які через кожні два місяці наново проходять.

зсилка

post-7-1128101701.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так які це корсари? шось я не розумію. у мене були корсари1, зараз стоять другі тобто "Пірати карибського моря". а це щось інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перші корсари.

Другі як такі зявляться лише через певний період (Хардкор адон до піратів карибського моря) Бо те що було в піратах ніяк не корсари 2.(це лише моя думка, офіційно десь місяця три тому признали піратів другими корсарами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скачав контр 1.6 запустив відкриваю консоль пишу конект 10.0.0.23:21015

а воно не підключається. Напишіть хто небудь як контр посіті підключати будь-ласка

<{POST_SNAPBACK}>

лучше було б пирати карибського моря залити. у мене єсть навіть патч NOCD + він виправляє дохера глюків і русифікує більшість діалогів. але ця гра на 2х дисках, які я брав у знайомого і їх у мене зараз нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НДААААА. Як можна русифіцирувати гру від російської компанії "Акелла" яку вона випустила на російській мові ?

Нащот глюків так просто потрібно ставити патчі. Вони вносять в гру досить багато сутєвих змін (І мачти можна збивати і квести правлять і кораблі добавляють)

Але гра не "Корсари" і цього ніяким патчем не поправиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не те мав на увазі.

але на рахунок патчів і апдейтів то ти прав. все ж мені Пірати подобаються більше ніж корсари. тягова ігруха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це той що у мене уже 3 тижні стоїть? якщо це щось новіше, то качну напевно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Компания «Акелла», принимающая непосредственное участие в разработке MMORPG Pirates of the Burning Sea, заключила договор с Flying Lab Studios так же и на продвижение этой игры в России, странах СНГ и Балтии. Согласно подписанной бумаженции, в обязанности отечественных «морских волков» входит полная локализация игры, запуск и поддержка серверов, а также, собственно, издание и распространение проекта.

При этом название Pirates of the Burning Sea для русских игроков превратиться в куда более приятное и знакомое «Корсары Онлайн», что не сможет не сказаться на популярности игры в кругах фанатов «Корсаров». Тем более, не за горами релиз многообещающих «Корсаров III», которые, судя по всему, тоже не останутся без должного внимания игроков. Надо отдать должное руководству «Акелле», сделавших такой продуманный и дальновидный ход.

А теперь слово западным коллегам отечественной компании. «Мы работали с «Акеллой”» с самого начала проекта” – заметил Рассел Вильямс (Russell Williams), исполнительный продюсер Flying Lab. - “Их художники и моделлеры создали все наши восхитительные корабли, опираясь на свой обширный «мореплавательский» опыт с такими тайтлами как «Пираты Карибского моря» и «Корсары». Мы очень рады работать с ними теперь как с нашим издателем в России».

Сами же Pirates of the Burning Sea просто напрашиваются на параллели с «корсарскими» хитами. Все практически как и приснопамятных «Пиратах Карибского Моря»: начало XVIII века, буйные воды Карибского бассейна, скрипучая палуба под ногами и опьяняющая свобода.

Выход игры пока что намечен на 2006 год. Сколько времени уйдет на полную локализацию (именно что полную) и запуск в России пока что не уточняется. – О.Н.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Корсары III - в декабре!

novostnik-1131036376_i_6617.jpg

Компания «Акелла» и фирма «1С» определились со сроками выпуска компьютерной игры «Корсары III»: триквел легендарной пиратской саги выйдет в свет 9 декабря 2005 года!

Действие «Корсаров 3» разворачивается на девятнадцати островах и бескрайних морях Карибского бассейна. Игроку доступны на выбор два главных персонажа - рубаха-парень Блэйз и рыжий дьяволенок Беатрис. Одной из интересных особенностей игры является возможность найма офицеров, которые помогут вам управлять судном или участвовать в абордаже. Кроме того, вам предстоит сражаться с иностранными кораблями, захватывать рабов и нападать на форты для завоевания колоний, которые впоследствии необходимо развивать и защищать. В этой игре вы обладаете полной свободой в передвижении по морю, торговле, ведении боев и колонизации, а также в исследовании великолепного мира Карибских Островов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Компания «Акелла» и фирма «1С» определились со сроками выпуска компьютерной игры «Корсары III»: триквел легендарной пиратской саги выйдет в свет 9 декабря 2005 года!

По ходу реальна тєма - я вже хочу (грати)... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив вчора "Корсари ІІІ"

Враження:

Перше враження: задовбав вже той старфорс :) Мало того що без диску гра не йде так щей після інсталяції перегружай комп, хоча добре що нарешті не потрібно водити величезний код старфорса, але це вже другорядне.

Друге враження: після запуску гри знизу світиться напис "v 0.99" так що ласкаво просимо в бетатестери гри :) Скоро видавці взагалі почнуть видавати гру з "v 0.5" чи "v 0.1" :)

Заходжу в опції. Після трицяти сикундної паузи з зависанням музики всетаки зашло, але щось міняти там перехотілось :) Після знову ж таки півминутної паузи при виході з опцій я вирішив що воно того не варте :)

Зайшовши на пару сайтів встиг взнати що за 5днів з релізу встигло вийти два падчі, 1,0 і 1,01, так дивись за днів з 20 отримаєм ще з десяток падчів і будем нарешті спокійно грати.

ЗІ Через той грьобаний захист патч важить аж 20метрів (дето половина з нього падчить старфорс) От і сиджу ще годину часу щоб пропадчити гру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після падчу вищеозначені глюки були забрані, це звичайно приємно, але хотілосься б щоб вони були виправлені ще до запуску гри в друк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи на якій машині воно не буде тормозити.

друге питання: вищезгаданий патч устраняє старфорс протекшн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну графіка там така ж як і "Пірати Карибського Моря", лише водичка шейдерна.

Одже можна предположить що машини на якій ти грав в ПКМ і відяшкою вищою за FX5200 буде достатньо щоб грати на середніх настройках.

вищезгаданий патч устраняє старфорс протекшн?

Навпаки посилює!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вищезгаданий патч устраняє старфорс протекшн?

Навпаки посилює!

<{POST_SNAPBACK}>

повбивав би :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбали вони з звоїми Старфорсами. Скільки можна?

З.І. Ламалки старфорса хтось має ... але вєрнякові!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Ламалки старфорса хтось має ... але вєрнякові!

Вернякові - NOCD, але вони рідкість. :smile-zachot:

Взагалі для нового Старфорсу немає універсального методу взлому :) . Для кожного унікальна система взлому. Почитай форуми. Там де в одного працює, в іншого по такій схемі не проходить :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Новий Юзер! вітаю в форумах ЛМ!

А взагалі у мене є прога StarForceNightmare. В других рейнджерах помагає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...