Перейти до змісту

Вихідні. Шукаю озеро! :)


kmd

Рекомендовані повідомлення

Є ще один варіант, але дорогу туди знайти трохи проблематично. За Старою Вижвою є озеро "Святе". Повна глухота. Справді кращого місця для палаток не знайти. Озеро чисте, берег пісчаний. Шукайте на карті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Старою Вижвою є озеро "Святе".

Шукайте на карті.

Найближче село Чевель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Старою Вижвою є озеро "Святе".

Найближче село Чевель.

Про оз.Святе я вже писав у 11 пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оз Вічині в сторону Торчина десь кілометрів 40 в одну сторону....поблизу лісок можна спокійно шаритись ))) і сільський магазинчик не так далекою....тихо, спокійно і пірс є можна спокійно в воду заходити а не лізти через камиші ;) Був два роки тому, від Торчина доволі цікавий кусок дороги через ліс, поля, і сільські грунтовки  :rolleyes:

Чудове озеро, але через лiс i поля не радивби туда iхати - особливо в дощову погоду.

Знаю ту дорогу - побитий асфальт  не ремонтований з СРСР, потім гравійка,  потім грунтовка. Несподобалось.

ну дик.... КК похід, для МТБ саме воно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були там (на Святому) на приватній території (будиночок, бєсєдки, пірс, лодки і т.п.)

Дуже сподобалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що багаж та відстань не є перепоною для шикарного відпочинку. Є дуже класне місце за селом Невір. Називається озеро "Біле". Половина озера - Українське, друга - Білоруське. Краса неймовірна. Раджу усім. Не забудьте тільки пачпорти з собою узяти. І буде Вам щастя.

Зі слів знайомого чув, що дуже класне місце :ok2: ...тільки дрова без сокири ніяк не назбираєш...все відразу підмітається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про оз.Святе я вже писав у 11 пості.

То, напевно, інше Святе. Твоє у Ратнівському р-ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Есть большое желание (планирую) выехать сегодня на озеро с палаточкой в радиусе 40 км после 18:00. Может у кого то тоже есть желание...А то гляди, сам поеду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також є таке бажання, можна було б поїхати.

На скільки часу, куди?

Спасибо за отклик! Жаль конечно, но меня уже товарищи "завербовали" на Шацкие озера (на авто). Так что в след. раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також є таке бажання, можна було б поїхати.

На скільки часу, куди?

Спасибо за отклик! Жаль конечно, но меня уже товарищи "завербовали" на Шацкие озера (на авто). Так что в след. раз.

і ми туди теж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...