Перейти до змісту

Борьба в Москве


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Якось вирвано з контексту...

Новую акцию проведут сегодня так называемые борцы с «мигалками».

Как рассказал глава московского представительства Федерации автовладельцев России Сергей Канаев, на это раз она будет несколько необычной. Помимо машин с «синими ведерками» на крышах участие в пробеге по центру столицы примут и велосипедисты.

материал размещен 19 июня 2010 в 13:41

Більше ніц не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відео хлопець кричав: Помогите!!! Что Вы стоите? Помогите!!!

Оце діагноз для сьогоднішньої Росії: всі (чи переважна більшість) стоять і нічого не робить. Тільки дивиться. І ми потихеньку до цього катимося. На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відео хлопець кричав: Помогите!!! Что Вы стоите? Помогите!!!

Оце діагноз для сьогоднішньої Росії: всі (чи переважна більшість) стоять і нічого не робить. Тільки дивиться. І ми потихеньку до цього катимося. На жаль.

половина людей были с камерами. кто-то снял видео и выложил на публичный сервер - это в общем-то максимальная помощь, на которую парень мог расчитывать в данной ситуации. не помешало бы еще внятное описание произошедшего, чтобы и остальные смогли сделать выводы. или ты считаешь, что нужно сразу выковырять булыжник из брусчатки и засветить в лоб ближайшему жандарму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder діло говорить, ні до чого доброго недовело б втручання мирного народу в "розборку", а так зараз я думаю що у багатьох ЗМІ Росії є це відео чи статті про цей випадок і таки напевно знайдуть причину такого свавілля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох сталося б це у Франції... Тоді б весь світ побачив би до чого призводить "втручання мирного народу в "розборку"" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, читай між строчками того, що я написав. Де я казав "что нужно сразу выковырять булыжник из брусчатки и засветить в лоб ближайшему жандарму?". Вкажи, будь ласка. Я мав на увазі, що сьогодні російське суспільство настільки апатично ставиться до будь-яких проявів спротиву, що аж страшно стає від тієї байдужості або страху людського (самих росіян). І до простих росіян в мене ставлення абсолютно нормальне. А не до влади Росії.

Зараз з нашим новим президентом і новою владою ми так само йдемо до цього. До "шугізації" суспільства. З певних міркувань я не можу написати про конкретні випадки тут, на форумі. Повір, я знаю про що кажу. І я не казав би про Київ. Тільки про Луцьк. Нас "зашугують" і то по повній програмі. Я не хочу тут розводити полеміку нібито я панікую, кажу аби казати. І що я кажу про якісь страшні речі. І так само не треба писати пости "стьобного" характеру, що я такий всезнаючий. Просто знаю. І все. Бо це напряму пов'язано з моєю роботою. Ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто знаю. І все.

Нео, что будет с нами?

Морфей, если уж ты не знаешь, то никто не знает, только Матрица. пора телефонировать ТанкуТорику, чтобы еще привез тех отвязных синих пилюль :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так само не треба писати пости "стьобного" характеру

Если над идиотом стебутся - значит он кому-то поднял настроение, а это хорошо. В следующей жизни он будет марихуаной, а не кроликом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, Shkoder, не захлиніться жовчю! Di, я так зрозумів, що ти мене "ідіотом" обізвав? Чи не так? А Di - це Діма, чи Дібіл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі згоден щодо Франції, там жандарми бояться народних всплесків.

Росія/Україна не Франція.

Але що буває коли скривдити таксіста??? Прийде багато крепких таксистів і випише квиток в реанімацію на мінімум 3 місяці.Чому ж суспільство навіть на 10% не однорідне, як таксисти, при тому що таксистів об'єднує тільки специфіка роботи :smile3:

3.ЬІ. А що якщо бой між таксистами з монтіровками і міліціянтами з дубінками? Ваші ставки панове :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а в чем проблема то? Чего его забирали? Может нарушил порядок или пьяный был? Не понятно по сюжету.

Отсюда выплывает:

Насчет Франции: если ситуация не понятна то что если на улице менты заберут сисадмина то что все сисадмины страны должны вставать с рабочих мест и идти на митинг или как?

Насчет что он кричал и никто не помог: а что вы хотели чтобы сделали люди против стольких омоновцев? И что бы сделали вы лично в такой ситуации?

Дайте ссылку где расписано что происходило то? Непонятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы стоял и ничего не делал, а Smith стоял бы рядом, тоже ничего не делал, лишь задумчиво ставил диагноз: "Ось воно який стан речей у сучасній Україні - всі стоять і нічого не роблять, тільки дивляться!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, я не казав про фізичний спротив. Де я про це казав? Вкажи. Не перекручуй мої слова.

Мною малось на увазі, що російське суспільство саме дійшло до того (на тлі реваншистських настроїв, які викликав Путін, та ностальгією за СРСР), що такі акції (наприклад, акції кожного 31 числа - Марш несогласных) сприймаються як непатріотичні та такі, що демонструють неповагу до Батьківщини. Якщо пам'ятаєш, одні вже на Далекому Сході навоювались і чим це закінчилось. Тут питання стоїть не втому, що б іти з кулаками на ОМОН/Беркут, а щось поміняти в своїй голові. Не дати себе перетворити у бездумну тварину. А ти все звів до звичайної бійки. І це саме я мав на увазі у пості №8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце діагноз для сьогоднішньої Росії: всі (чи переважна більшість) стоять і нічого не робить. Тільки дивиться. І ми потихеньку до цього катимося. На жаль.

[/quote name=Di]

Smith стоял бы рядом, тоже ничего не делал, лишь задумчиво ставил диагноз: "Ось воно який стан речей у сучасній Україні - всі стоять і нічого не роблять, тільки дивляться!"

Шо я перекрутил н*х? :sq_ye:

Ты здесь не помнишь, что там говорил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце діагноз для сьогоднішньої Росії: всі (чи переважна більшість) стоять і нічого не робить. Тільки дивиться. І ми потихеньку до цього катимося. На жаль.

[/quote name=Di]

Smith стоял бы рядом, тоже ничего не делал, лишь задумчиво ставил диагноз: "Ось воно який стан речей у сучасній Україні - всі стоять і нічого не роблять, тільки дивляться!"

Шо я перекрутил н*х? :sq_ye:

Ты здесь не помнишь, что там говорил?

Ти заспокойся. Не матерись.

Ще раз кажу: де я казав про фізичний спротив?

В тому відео люди навіть словом не могли хлопця захистити. Про фізичний спротив - навіть мови нема. Треба було їм раніше думати, а тепер пізно - підуть одразу за тим хлопцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...