Перейти до змісту

Оператор Intertelecom


Рекомендовані повідомлення

50 гривень за 700 мег - це дорого

Дзвінки - так само задорого

15 копійок за мегабайт - тим більше

Ще два роки назад за 48 грн на фотакомі мали раза в 3 менше, і ніхто не жалівся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь
50 гривень за 700 мег - це дорого

Дзвінки - так само задорого

15 копійок за мегабайт - тим більше

Запропонуй дешевший варіант МОБІЛЬНОГО інтернету.

Не запропоную. Такий ынтернет - для окремих випадкыв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
50 гривень за 700 мег - це дорого

Дзвінки - так само задорого

15 копійок за мегабайт - тим більше

Запропонуй дешевший варіант МОБІЛЬНОГО інтернету.

Не запропоную. Такий ынтернет - для окремих випадкыв

До речі. Триває акція "Інтернет Бонус" - з моменту підключення до Інтернету на протязі року абонплату платити можна через місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 гривень за 700 мег - це дорого

Дзвінки - так само задорого

15 копійок за мегабайт - тим більше

Запропонуй дешевший варіант МОБІЛЬНОГО інтернету.

Я можу запропонувати тобі цікавий варьянт :(

за 25 грн/міс дають п"ять сімок, між якими безкоштовні розмови, на міські по Україні - 0,25грн/хв, на інших операторів - 0,7 грн/хв, мобільний інет (у мене стабільно 1600КБіт, часом до 4 МБіт) - 0,05грн/МБ. Рахунок за всі п"ять номерів приходить на головний номер. Вчора треба було терміново скачати дистрибутивчик 50М - навіть не задумувався про швидкість і гроші - перекурив і вуаля, файл на компі, зняло 2,50 :0121:

ЗІ але треба перевіряти на рахунок швидкості в місті твоєї дислокації :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобільне телебачення та радіо від Інтертелеком

З 1-го жовтня Інтертелеком розпочав тестову експлуатацію нової платформи, яка дозволяє забезпечити доступ абонентам компанії до телевізійних та радіопрограм, розміщених в глобальній мережі Інтернет, в режимі оn-line.

Унікальність платформи полягає в підтримці максимальної кількості моделей телефонів, смартфонів та КПК стандарту CDMA різних виробників та операторів, а також персональних комп’ютерів.

Система дозволяє абонентам-користувачам ПК переглядати кожен ТВ-канал у двох режимах - економному (155 Кбіт/с) та преміум (232 Кбіт/с). Прослуховування радіостанцій в режимі on-line відбувається з використанням швидкості потоку даних 32 Кбіт/с в режимі «моно» для ноутбуків. Для доступу до програм IP-ТВ та IP-радіо з мобільного телефону необхідна наявність в терміналі функції WAP 2.0 та вбудованого програмного медіа-плеєра. Телефони з підтримкою 3G1х дають можливість прослуховувати радіопрограми зі швидкістю 16 Кбіт/с, а телефони з EVDO (Rev.0 або Rev.A) дозволяють також переглядати ТВ-програми зі швидкістю 64 Кбіт/с у EVDO-мережі Інтертелеком.

Перелік телефонів, що підтримують дані послуги.

Консультації щодо налаштування кожної конкретної моделі телефону для користування послугою можна отримати в сервісних центрах Інтертелеком. На період тестової експлуатації абоненти оплачують лише IP-трафік. На даний час абонентам доступні посилання на 52 телевізійні канали, в тому числі 10 українських каналів та 14 радіостанцій, в тому числі УР-1. Після завершення тестування Інтертелеком висловлює готовність до співпраці з телерадіомовними компаніями для поширення їх продуктів через IP-платформу компанії «Інтертелеком».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предложение вроде как интересное, но IMHO - смотреть видео на маленьком экранчике, да еще и ужатое до такого слабого видеопотока - тот еще онанизм. :D Разве что нет совсем никаких других вариантов (в лесу? в горах? на пляже?), а посмотреть хочется. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предложение вроде как интересное, но IMHO - смотреть видео на маленьком экранчике, да еще и ужатое до такого слабого видеопотока - тот еще онанизм. :D Разве что нет совсем никаких других вариантов (в лесу? в горах? на пляже?), а посмотреть хочется. :)

Спочатку потрібно протестувати, а тоді своє ФЕ говорити. При хорошій швидкості інтернету, а в Інтера Rev.А, відеопотік може бути на стабільному для перегляду рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочу "порадувати" всіх користувачів "Інтертелеком"

з жахливою швидкістю інтернету...

Можливо це тільки в мене? Але на момент підключення швидкість була 1100-1500

а зараз 100-150. В мене таке враження, що клієнти добавляються а канал залишився

на тому ж рівні... Тоді не розумію, за що ми платимо? Ще трохи і я попробую 3G від МТС.

Спробуйте самі http://www.hot.ee/vp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3G від МТС ось тільки з'явилось. А пробувати його треба на контрактній основі.якіість там буде я думаю не подарунок....так що пораджу пошукати причин у себе, бо швидкість не настільки низька як ти вказав...реально 800-1000..чого є достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3G від МТС ось тільки з'явилось. А пробувати його треба на контрактній основі.якіість там буде я думаю не подарунок....так що пораджу пошукати причин у себе, бо швидкість не настільки низька як ти вказав...реально 800-1000..чого є достатньо

Міряв тоді, коли писав попередній пост, зараз приблизно 500-600 але як тільки проснуться злобні юзери вона

думаю знову опуститься до 150-200... В любому випадку швидкість в порівнянні з тою яка була при

моєму першому підключенні впала в два раза.!

По закону Мерфі:

Когда дела идут хуже некуда, в самом ближайшем будущем они пойдут еще хуже.

Если вам кажется, что ситуация улучшается, значит вы чего-то не заметили. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 кбіт/сек. Інтертелеком реально скурвився :sq_ye: І як мені казали люди, що там працюють. потрібно очікувати подальшої негативної динаміки :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Полонка, 4км от края ДПЗ, пакет за 185грн.

Утром скорость 1,7мбит, пинги 150-170.

Днем 0,7мбит, пинги ~200.

Вечером 0,4мбит, пинги 300-400.

За день около 30 реконнектов.

Саппорт сказал: мол - даем то, что возможно.

Очень огорчило, что 25-й порт (smtp, отправка почты) закрыт, не открывают ни под каким предлогом, говорят, что я "заспамнлю (!) всю почту и интертелеком закроют". Этого я не понял, но углубляться не стал ;). Хотя, из заграничного опыта - открывают по звонке в саппорт.

Предлагают использовать их внутренний smtp-сервер, который более 5 адресатов не пропускает. Забил болт, только своим почтовиком на 465-м порту пользуюсь. Бесплатные мейлы ушли в прошлое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже в Луцьку і окраїнах стільки абонентів Інтертелеком, щоб так садити швидкість?

Невже підключаються? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень огорчило, что 25-й порт (smtp, отправка почты) закрыт, не открывают ни под каким предлогом, говорят, что я "заспамнлю (!) всю почту и интертелеком закроют". Этого я не понял, но углубляться не стал ;). Хотя, из заграничного опыта - открывают по звонке в саппорт.

Предлагают использовать их внутренний smtp-сервер, который более 5 адресатов не пропускает. Забил болт, только своим почтовиком на 465-м порту пользуюсь. Бесплатные мейлы ушли в прошлое.

gmail - 465

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також інет від інтертелекому, в районі Вишків, так от, там швидкість макс. - 150кб/с.

Від липня до кінця жовтня швидкість була макс 5кб/с!! я не помилився а точно написав 5!!!кб/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Полонка, 4км от края ДПЗ, пакет за 185грн.

Очень огорчило, что 25-й порт (smtp, отправка почты) закрыт, не открывают ни под каким предлогом, говорят, что я "заспамнлю (!) всю почту и интертелеком закроют". Этого я не понял, но углубляться не стал :). Хотя, из заграничного опыта - открывают по звонке в саппорт.

Предлагают использовать их внутренний smtp-сервер, который более 5 адресатов не пропускает. Забил болт, только своим почтовиком на 465-м порту пользуюсь. Бесплатные мейлы ушли в прошлое.

Я в качестве Интертелекомовского SMTP использую SMTP.IT.ODESSA.UA с портом 25. Полет нормальный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n,

465 это не только gmail, то стандартный smtps порт (защищённый).

alex1973

Да, именно этот и использовался.

Но он некорректно обрабатывает списки рассылки. Звонил в саппорт, обещали исправить ситуацию. Но мне это уже никчему: пообрезал своим 25-й порт, теперь только 465 ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Інтернет-Революція: гігабайти можливостей!

З 15.11.2008 оператор «Інтертелеком» виводить тарифні плани «Мобільне життя ReVolution 225» та «Мобільне життя ReVolution 275».

Об’єм включених в пакет мегабайт становить 15000 Мб для тарифного плану «Мобільне життя ReVolution 225»

та 25000 Мб для тарифного плану «Мобільне життя ReVolution 275».

За додатковою інформацією звертайтеся в інформаційно-довідковий центр: 8-800-хх-хх-ххх

Відредаговано адміністратором (неоплачена реклама)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет-Революція: гігабайти можливостей!

З 15.11.2008 оператор «Інтертелеком» виводить тарифні плани «Мобільне життя ReVolution 225» та «Мобільне життя ReVolution 275».

З «Інтертелеком» мобільний Інтернет стає ще більш доступним, а Мобільне життя – реальністю.

Хотів написати, що після таких новин буде піпец Інтернету (швидкості)

але переміряв в другому вікні - 1100кбіт/с !

побачимо, що буде протягом дня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alex1973, в твому випадку швидкість падає через погане покриття, а не через загруженість БС, на якомусь сайті бачив завнішню СДМА антенку за 150грн, по відгуках швидкість пристойно збільшувалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно здивований

359647664.png

В якому районі міста проводився замір?

кто то , батенька, п-дит, то ли вы, то ли сервер... :0050:

не поверю, что от луцка, до ростова на дону всего 50 миль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно здивований

359647664.png

В якому районі міста проводився замір?

Проспект Відродження 13 (міська лікарня) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...