Перейти до змісту

Оператор Intertelecom


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Всіх користувачів Інтернет можна привітати. Швидкість від недавна явно зросла. Мій Huawei EC360 Rev A показує від 1.2 до 1.8 Мб/сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

народ, мож хтось чув чи знає від знайомих, родичів, яка в Горохові швидкість інету? А то в офісі в Луцьку кажуть чуть більша від діалапу а тут певні кадри кричать мало не 1Мб/сек біжить, хз кому вірить, а купляти для того щоб пересвідчитись дурість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Горохове вопрос больше стоит о стабильности соединения, а не о скорости... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, мож хтось чув чи знає від знайомих, родичів, яка в Горохові швидкість інету? А то в офісі в Луцьку кажуть чуть більша від діалапу а тут певні кадри кричать мало не 1Мб/сек біжить, хз кому вірить, а купляти для того щоб пересвідчитись дурість...

Не знаю хто що кричить, але у мого друга в селі Гірка Полонка при використанні в якості модему якогось-там самсунга за 900 рублів швидкість 70 кілобайт на закачку показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Горохові звичайно такої швидкості, як в Луцьку не буде. БС не підтримує EV-DO!

А на простому 1Х швидкість до 144 кбіт/с. Можливо колись і модернізують до EV-DO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто знає чому інколи швидкість падає страшно (до паганенького діалапа) чи це глюк з модемом?

Живу на ГПЗ. Модем Pantech U-150.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

багато нюансів може бути. Візд зовнішніх каналів до міжстанційних, а можливо і загрузка на БС + єфір.

Кароче звонити в сапорт ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене виникло питання до тих хто уже підключився.

мене цікавить стабільність підключення (по Луцьку район 33, балка),

чи інет можливо пропадає час від часу?

чи буває що швидкість падає нижче 20Кілобайт\с ?

чи можна когось з Вас "запросити у гості на балку" з модемчиком, щоб спробувати яка там швидкість буде і т.д.

і саме головне ;) - дуже цікавить який пінг до серверів: 193.164.130.2 , 77.90.192.241 , 91.123.159.22

(інет використовуватись буде для: Battlefield2, CS ...)

питаю тому що іншого інтернету малому провести неможу

(бездротовий інет від Датагруп - нема тех. можливості, а лінія Укртелекома така паршива що й мови нема - тріщить і шумить)

щиро дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, мож хтось чув чи знає від знайомих, родичів, яка в Горохові швидкість інету? А то в офісі в Луцьку кажуть чуть більша від діалапу а тут певні кадри кричать мало не 1Мб/сек біжить, хз кому вірить, а купляти для того щоб пересвідчитись дурість...

Не знаю хто що кричить, але у мого друга в селі Гірка Полонка при використанні в якості модему якогось-там самсунга за 900 рублів швидкість 70 кілобайт на закачку показує.

Я мав на увазі що в офісі інтертелекому говорять за Горохівську швидкість інета, чуть більша діалапу. а пару цікавих жителів Горохова говорять протилежне. вот і з'явилось логічне питання хто каже правду а хто бЄса гонить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що в офісі правду кажуть, смисл їм применшувати..... а не можна в того хто каже подивитись на власні очі ? .... мну теж це питання цікавить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що в офісі правду кажуть, смисл їм применшувати..... а не можна в того хто каже подивитись на власні очі ? .... мну теж це питання цікавить....

та якось не зовсім ввічливо ломитись до незнайомця додому та і навряд згодяться на перегляд.... часи зараз не ті щоб незнайомців пускати до себе додому....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені каже якась контора про трабли в її послугах, і незнайомець про гарну якість цих послуг, то чому я маю вірити незнайомцю, так як не бачу смислу канторі применшувати свою крутизну :(...хоча теж би хотілосьс вірити чувакам з Горохова ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
і саме головне ;) - дуже цікавить який пінг до серверів: 193.164.130.2 , 77.90.192.241 , 91.123.159.22

(інет використовуватись буде для: Battlefield2, CS ...)

щиро дякую за відповідь

Пінгував з дому район "Аверс" вул. В.Інтернаціоналістів

Обмен пакетами с 193.164.130.2 по с 32 байтами данных:

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=127мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=136мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=126мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=164мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=120мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=136мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=129мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=165мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=209мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=144мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=148мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=143мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=151мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=159мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=168мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=132мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=223мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=126мс TTL=50

Ответ от 193.164.130.2: число байт=32 время=133мс TTL=50

На балці в мого знайомого ноут+модем - враження позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от я і підключився.. загалом швидкість дійсно слабенька але стабільна на всі 101% в будь-яку погоду.. надіюсь що до кінця року швидкість зросте в Горохові як обіцяють в офісі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тариф можна вибрати як окремо так і 2 разом (голос+інет).

Відповідно абонплата сумується.

Модем потрібно купувати в них, так само і телефон.

Доречі ціни на техніку в них досить низькі!

В більшості телефонів є модем. Але якщо брати собі телефон (голос+інет) то для інета краще щоб він підтримував Rev. 0 чи Rev. A (швидкісний).

Подивись телефончики

http://intertelecom.ua/ru/tariffs/oborud

а краще зайди і тобі виберуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немає привязки до товару... можеш купити навіть на базарі і в них зашити, хто сказав що в них обов'язково купляти ? тим більше я б краще помовчав про дешевизну їхніх модемів.. а також інтелектуальних даних менеджерів..а то розказують для потенційного клієнта що модем 1Х витягує швидкість 2-3 мб/сек. щей продадуть той непотріб за 600 грн.. котрий не коштує і 400 грн... робіть висновки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу тут заявляють, що дорого. Телефон з підтримкою EV-DO за 499 грн? Да можна купити десь в Києві чи Харкові якогось лаха б/в привезеного з США й дешевше. Без гарантії!!! А в Луцьку де? Зайдіть порівняйте ціни в CDMA Ukraine! Можливо знайдете дешевше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 гривень за 700 мег - це дорого

Дзвінки - так само задорого

15 копійок за мегабайт - тим більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 гривень за 700 мег - це дорого

Дзвінки - так само задорого

15 копійок за мегабайт - тим більше

Цей інтернет - тільки якщо треба мобільність або неможливо підключити кабель чи ОГО(наприклад, живеш в селі). У всіх інших випадках він задорогий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 гривень за 700 мег - це дорого

Дзвінки - так само задорого

15 копійок за мегабайт - тим більше

Запропонуй дешевший варіант МОБІЛЬНОГО інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив якось в СЦ, то підключали якраз якусь деваху. Принесла їм свого ноутбука, вони їй підібрали Kyocera KPC 680. Й відразу міряли швидкість на speedtest.ru То показало більш 900 кбіт/с і 3 мбіт/сек.

Відповідно за такий інтернет можна й гроші платити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...