Перейти до змісту

Добровільно - Примусові внески в міліцію


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Ходив недавно в управління МВД за справкою про відсутність судимостей.

З собою треба мати копію паспорта, кому цікаво. І коштує справка 13 гривень. Заходять туди по двоє, троє, беруть в дівчини бланки, сідають за стіл і заповнюють. Дала мені два бланка, один по моїй справі, а другий, якась муть про те що я все життя бажав і нарешті в мене зявилась можливість зробити внесок якомусь чуваку Живку В. А.

Двоє що сиділи біля мене, напевно знали того Живку В. А., бо написали що хочуть йому пожертвувати, один 10, другий 15 гривень.

Я В. А. не знав, тому пожертвував нуль. А потім подумав якщо нуль то і здавати заяву немає сенсу, і взяв собі.

Коли приніс чек про оплату 13 гривень, знайшла мої бумаги і сказала прийти за справкою через місяць, і тут в мене майнула думка що якби я заплатив ще і Живку то зробили б справку раніше. Це так?

post-1019-1277034157,49_thumb.jpg

А взагалі це позоріще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив недавно в управління МВД за справкою про відсутність судимостей.

З собою треба мати копію паспорта, кому цікаво. І коштує справка 13 гривень. Заходять туди по двоє, троє, беруть в дівчини бланки, сідають за стіл і заповнюють. Дала мені два бланка, один по моїй справі, а другий, якась муть про те що я все життя бажав і нарешті в мене зявилась можливість зробити внесок якомусь чуваку Живку В. А.

Двоє що сиділи біля мене, напевно знали того Живку В. А., бо написали що хочуть йому пожертвувати, один 10, другий 15 гривень.

Я В. А. не знав, тому пожертвував нуль. А потім подумав якщо нуль то і здавати заяву немає сенсу, і взяв собі.

Коли приніс чек про оплату 13 гривень, знайшла мої бумаги і сказала прийти за справкою через місяць, і тут в мене майнула думка що якби я заплатив ще і Живку то зробили б справку раніше. Це так?

А взагалі це позоріще.

Напевне мало продавці полосатих палок з автомобілістів на дорогах збирають , вирішили до цієї благородної справи залучити і піших громадян, а то дискрімінація получається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли приніс чек про оплату 13 гривень, знайшла мої бумаги і сказала прийти за справкою через місяць, і тут в мене майнула думка що якби я заплатив ще і Живку то зробили б справку раніше. Це так?

Мало віриться. Швидше за все розраховано саме на "Добровільність" пожертвування. Розводняк кароч. Але в нас народ такий: сказали куди платити - піду заплачу малолі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив недавно в управління МВД за справкою про відсутність судимостей.

З собою треба мати копію паспорта, кому цікаво. І коштує справка 13 гривень. Заходять туди по двоє, троє, беруть в дівчини бланки, сідають за стіл і заповнюють. Дала мені два бланка, один по моїй справі, а другий, якась муть про те що я все життя бажав і нарешті в мене зявилась можливість зробити внесок якомусь чуваку Живку В. А.

Двоє що сиділи біля мене, напевно знали того Живку В. А., бо написали що хочуть йому пожертвувати, один 10, другий 15 гривень.

Я В. А. не знав, тому пожертвував нуль. А потім подумав якщо нуль то і здавати заяву немає сенсу, і взяв собі.

Коли приніс чек про оплату 13 гривень, знайшла мої бумаги і сказала прийти за справкою через місяць, і тут в мене майнула думка що якби я заплатив ще і Живку то зробили б справку раніше. Це так?

а що ти хочеш?

бандіт президент!

П.С. я б і сам не платив! но якщо вибирати між 20 грн і 1 місяцем чекання то звичайно я заплачу 20 грн!

Мало віриться. Швидше за все розраховано саме на "Добровільність" пожертвування. Розводняк кароч. Але в нас народ такий: сказали куди платити - піду заплачу малолі....

повірь....... повіриться коли через місяць згадаєш шо нада справка.......

прийжеш в ментуру і при тобі достануть заяву в 2см слої пилі і скажуть шо ми ше до неї не дійшли.......... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимагання довідки про відсутність судимості при виробленні закордонних паспортів є незаконним

Людина не зобов’язана пред’являти довідку про відсутність (наявність) судимості у ВВІРах при виробленні закордонних паспортів і не буде цього робити. Про це 14 червня під час круглого столу наголосив заступник начальника УМВСУ у Львівській області полковник міліції Володимир Дитюк.

За його словами, на днях буде завершено службове розслідування за фактом вимагання таких довідках у ВВІРах. «Вже є зроблені певні висновки», – наголосив він. Однак, однозначно усім громадянам, як пояснив Дитюк не слід звертатися до управління державної служби охорони на вул. Липинського, 44, де видають такі довідки. Лише в окремих випадках, за особистими заявами громадян, вони можуть виробляти такі довідки.

Полковник Дитюк пояснив, що причина в тому, що не так спрацювали вказівки і нормативна база, тому й виникло таке непорозуміння з цими довідками. Щодо повернення до обов’язкового страхування при виробленні закордонних паспортів, Володимир Дитюк зазначив, що не володіє цим питанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мені нагадує циган....

краще дати пару гривень, одяг чи хавку.... вони подякують та ще й здоров!я побажають...

а якшо послати..:g16:, то тим самим віддячать /:g16:/ та ще й прокльонами обсиплють....

ну як які звичайно, це не 100%-й варіант...

маєш з ними справу - граєш за їхніми неписаними правилами...

це як купувати будинок на колесах в Міккі... /фільм "Snatch"/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...