Перейти до змісту

КК лайт-шорт-трек "Пансьkа Змаганkа"


ursa

Рекомендовані повідомлення

По словах Альпініста до нас на гонку збираються гості із Ужгорода :)

Народ, активніше реєструємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Значит, таки семь кругов будет. Надеюсь, головы не закрутятся :D

Трасса будет размечена запланированным образом. Срезать - не рекомендуется: никто не гарантирует, что в тех местах нельзя будет проколоться или налететь на растяжки или ловушки :D :D

Ищутся желающие на КП :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По словах Альпініста до нас на гонку збираються гості із Ужгорода :)

Він жартував, я думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня получилось 6:10 в темпе приближенном к гоночному по запланированному маршруту. Может в аматорах катнусь :)

а хтось казав мені йти в еліту :mdr: . я одне коло в максимальному темпі дав за 6:47.

може то з дівчатами поїхати...хулі, ноги побрию, хвостик є... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте карту что-ли или разметку.. я все никак не попаду на знатоков трассы - или рано приезжаю или поздно. сегодня днем приезжал с GPS'ом и завтра буду часа в три. может кто-то хочет составить компанию в это время?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте карту что-ли или разметку.. я все никак не попаду на знатоков трассы - или рано приезжаю или поздно. сегодня днем приезжал с GPS'ом и завтра буду часа в три. может кто-то хочет составить компанию в это время?

Можу підїхати в 17:15, показати трасу, якщо дочекаєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в промежутке 13-15 часов никак?

арбайтен :)

У меня сегодня получилось 6,20

О_оооо :blink:

В суботу брию ноги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со старта едешь прямо вдоль леса. Потом поворот на лево и выезд на дорогу и сразу-же(3-5 метров) опять левый поворот, заезд в лес. Потом по тропинке до полянки с кострищем, левый поворот и через 4-5 метров правый на узкую тропинку. Не сворачивая с тропинки едешь до пересечения под острым углом с тропой, проезжаешь мимо и правый поворот в сингтрек(соориентируешься по небольшому трамплинчику через бревно через 7-8 метров от поворота). Едешь почти до выезда из леса, левый поворот к т.н. "лавочкам" из тонких сосен. Проезжаешь по следам, левый поворот и выезжаешь на протоптанную тропинку. Едешь по ней, тебя колбасит на этой стиральной доске, проезжаешь до спуска(справа, + кострище), но не срезаешь возле кострища а объезжаешь куст. "Страшный" спуск вниз(2 м), за кочкой влево-вверх, направо, вниз-влево по дуге, вверх и сразу направо. Потом налево и выезжаешь на дорогу(которая идет от входа в лес). Не доезжая выхода из леса метров 5, видишь слева вырубаную тропу. Поворачивай туда и по этой тропе выезжаешь на старт-финишную прямую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"заблудился в Панском лесу" - это диагноз :smile3:

після спілкування з Діфото в обід вирішив таки катнути, глянути трасу.

Заручившись підтримкою та компанією ursa та Оксі, які склали компанію, в покатушці та перегляді траси (за що їм великий ріспект), був заінтрегований. Трасу, як на мене, досить технічна та складна, місцями доволі динамічна. Місцями можна вскочити в рів та їхати, їхати , їхати... По ньому, доки він не закінчився (що було досить вдало виконано мною при обгоні на другому колі. Як результат, ті, кого обганяв, виявились попереду мене. Парі разів проскакував повороти та пижився промчати жіночою трасою. Відрізок "Пральна дошка" взагалі п....ць. Поки не зрозумів, як її долати, в польоті ловив ногами педальки (в даному випадку досить великий мінус топталок. Різкі повороти, технічні спуски та підйоми. Є усе. Якщо до неділі приведу в норму здоров'я, буду радий прийняти участь.

А якщо в суботу буде дощ - буде дуже веселенька гоночка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот-вот, может кто-то завтра в обед тоже соберется. так вы не стесняйтесь, отписывайтесь - договоримся о встрече :smile3:

кстати, упомянутая "стиральная доска" на выезде из леса - это вещь :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"стиральная доска" мне снится в страшных снах :)) реально прикольный участок, как для аматоров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте карту что-ли или разметку.. я все никак не попаду на знатоков трассы

Итак, официальный релиз...

[в связи с особенностями движка - не даёт выложить больше 10 изображений - будет несколько постов]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Траса, як це часто буває, йде проти годинникової стрілки.

Ось це - місце старту. Невеличкий виїзд вгору, потім поворот праворуч.

Панянки стартують від першої сосни зліва. Всі інші - від наступної, за піском.

01s.jpg 03s.jpg 02s.jpg 88s.jpg

Далі їдемо їхати краєм лісу аж до його кінця. То є частина прямої старт-фініш, можна використовувати для обгонів.

04s.jpg 05s.jpg 06s.jpg

Виїзд на грунтову дорогу, невеличка петля - і шубовсть у темряву лісу.

Увага! Стежка не є широкою, а обабіч неї - рівчаки.

07s.jpg 08s.jpg 09s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі траса йде лісовою дорогою, злегка звиваючись. Залишки протипожежного рівчака. Швидкісна ділянка, придатна для обгонів.

10s.jpg 11s.jpg 12s.jpg 13s.jpg

Поворот на 90 градусів праворуч до галявини.

14s.jpg 15s.jpg 16s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поворот ліворуч - і вузьким сінгл-треком з протипожежного рівчака до повороту.

17s.jpg 18s.jpg 19s.jpg 20s.jpg

Поворот праворуч на 90 градусів - і наступний сінгл-трековий рівчачок.

Увага! Трамплін! Невеличкий, але майже одразу за поворотом.

21s.jpg 22s.jpg

Через кілька секунд натрапляємо на стовбур поперек траси. Можна перестрибнути, але краще об'їхати зліва.

23s.jpg 24s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі траса йде до краю лісу.

25s.jpg 26s.jpg 27s.jpg 28s.jpg

Плавний поворот ліворуч, трохи горбков, залишки "місця для пікніку", ще один поворот ліворуч.

29s.jpg 30s.jpg 31s.jpg 32s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливість обгону та виїзд на майже сінгл-трек. Місцями - різноманітний тваринний світ.

33s.jpg 34s.jpg 35s.jpg

36s.jpg 37s.jpg 38s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сінгл-трек "на розковбасі" - а ля могул. Трошки стрибаємо посеред тропічної папороті.

Увага! За одним із поворотів заховався пеньок!

39s.jpg 40s.jpg 41s.jpg

42s.jpg 43s.jpg 44s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдемо до галявинки, але не навпростець, а об'їжджаємо її зліва. Далі... дєвачкі прямо, мальчєгі направо.

45s.jpg 46s.jpg

Панянкам трохи легше - плавний поворот праворуч та легкий підйом лівою стежкою. На трамліни їхати не потрібно!

47s.jpg 48s.jpg

Пани та хлопи повертають на 120 градусів праворуч і таки заїжджають на галявинку. А далі - пірнають вниз, щоб одразу дертись вліво і вгору. Після пійому - поворот праворуч, виїзд на "ригалово".

49s.jpg 50s.jpg 51s.jpg

52s.jpg 53s.jpg 54s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Траса мальчегов і дєвачєк слілася воєдіно. Тепер вона звивається, наче зміючка. За торчко-горбком - швидкий спуск униз та поворот ліворуч на 180 градусів.

55s.jpg 56s.jpg 57s.jpg

Після повороту - пісчаний підйом, поворот ліворуч. Через метрів десять - поворот ліворуч, вниз.

Увага! Траса в цьому місці доволі вузька, з лівого боку - яма!

58s.jpg 59s.jpg 60s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...