Перейти до змісту

Чемпіонат світу (Mundiale) з футболу 2010 у ПАР


Smith

Рекомендовані повідомлення

Довго вагався щодо створення даної теми. Так як є одна тема: Чемпіонат світу 2010 ПАР шанси збірної України потрапити на світовий форум; і друга тема: ЧС-2010,Футбол Відбір. Але вони стосувались щодо потрапляння збірної України на ЧС 2010 у ПАР.

В даній темі я пропоную обговорювати суто події, результати матчів та новини що стосуються ЧС 2010 у ПАР, який почнеться 11 червня 2010 р.

Тут розклад телевізійних трансляцій на ICTV. Тут розклад телевізійних трансляцій, які відбудуться на УТ-1. Тільки ці 2 загальнодоступні канали будуть показувати на Україні ЧС-2010 з футболу.

Знайшов в інтернеті табличку у форматі Excel, в якій ставиш тільки рахунки, а за допомогою формул розраховується місце команди, забиті/пропущені м'ячі, а також розставляються команди з 1/16 до фіналу чемпіонату.

World_Cup_2010_Schedule.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в мережі один цікавий календар.

Дуже!!! прикольний та оригінальний.

Але моєю метою був пошук календаря, який би не був прив'язаний до мережі, так як можливі в когось збої в роботі з інтернетом.

Знайшов ще один календар форматі Excel. Може цей буде комусь більше до вподоби.

Одна з добрих новин перед чемпіонатом:

Дрогба готов присоединиться к команде

Лидер сборной Кот-д'Ивуара Дидье Дрогба, перенесший в субботу операцию на локтевой кости, сегодня должен присоединиться к партнерам по сборной, которые готовятся к финальному турниру ЧМ-2010, сообщает пресс-служба национальной футбольной федерации. В то же время ясности с тем, сумеет ли форвард "Челси" принять участие в мировом первенстве, по-прежнему нет, но в штабе ивуарийцев выражают сдержанный оптимизм.

"Восстановление Дрогба проходит воодушевляюще быстрыми темпами. В настоящий момент есть все основания надеяться, что капитан "Слонов" вернется в строй в максимально короткие сроки", - приводит Reuters слова пресс-атташе команды Роджера Куасси.

Напомним, что Дрогба получил травму в пятничной товарищеской встрече с Японией (2:0), а уже на следующий день был прооперирован в Берне. Первоначально игрок был настроен крайне пессимистично, но затем появилась надежда на то, что главной звезде команды все же удастся выступить на чемпионате мира. Напомним, что свой первый матч на ЧМ-2010 ивуарийцы проведут 15 июня против Португалии. В настоящий момент сборная Кот-д'Ивуара проводит тренировки в Швейцарии.

джерело

Гравець, без сумніву, класний, і його збірній без нього було б дуже важко.

wc2010.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях був репортаж по ТВ і там розказали, що за допомогою якоїсь комп. програми розрахували місця так: 1.Бразилія; 2. Іспанія; 3.Аргентина; 4.Англія. Розрахунок проводився на аналізі ігор, які проходили за останні 10 р., а також аналізували склад збірних. На мою думку, це бред. М'яч круглий, будуть можливі травми. Це розрахувати не можливо.

Мій проноз такий: 1 місце - Іспанія/Англія. Бразильці під великим знаком питання. Можуть дуже великий сюрприз подарувати африканські команди.

Тут прогноз відомої контори William Hill. В принципі, мій прогноз і їх - збігається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Українець все ж таки буде грати на ЧС-2010. Це Нікіта Рукавіца (українською мовою буде правильніше - Микита Рукавиця), гравець «Твенте», Нідерланди (в оренді в "Руселар", Бельгія). Нападник збірної Австралії.

Хоч і не гравець збірної України, але уродженець нашої держави, з м.Миколаїва. Що не може не радувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От букмекерам я то найбільше і вірю. На моїй пам"яті самі точні прогнози -- від них.

Хтось чув, Пеле поховав якусь збірну? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю сенсацій:rolleyes: і думаю чорношкірі футболісти будуть виглядати краще ніж "білі" у стані фізичному.Цікаво які умови будуть(погода).В Англію не вірю,Бразилія повинна бути в першій трійці,цікаво буде глянути Аргентину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно много неожиданных результатов. Всегда на чемпионате неожиданно выстреливают сборные, которые никто в фаворитов и не ставит. Вспомнить бы хотя бы выступления Турции И Южной Кореи на ЧМ-2002 :)) А греки на Евро-2004 :) К тому же практически все вратари выступили с критикой мяча чемпионата мира. Так что я ожидаю курьезных голов и неожиданных результатов. А сам болею за Испанию, Англию и немного за Аргентину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився погоду спеціально: на 11 червня в ПАР (зокрема в містах проведення матчів): сонячно, від +18 до +20. Так що погодка там саме що ні на є футбольна. Тим більше, в ПАР зараз зима.

На рахунок, того що якась африканська команда "вистрелить" - погоджуюсь. Це будуть або Нігерія (сподобались на Кубку Африки, де посіла 3 місце) або Кот-Д'Івуар. ІМХО. Пам'ятаю, як в 1990 р. грав Камерун. Супер команда тоді була. Чого вартий був Роже Мілла - отримав золотий м'яч Африки у 1976, 1990 р.р.

На м'яч було багато нарікань зі сторони авторитетних воротарів: Касільяс, Буффон.

Аргентину зараз багато критикують з-за тренера Марадони. Мені так само на них буде цікаво глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо Італії? Все ж таки Чемпіони Світу та Європи!

Але пригадується мені 2002 рік, Корея та Японія, де Чемпіони Світу та Європи Французи не забили жодного мяча в груповій стадії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італійці зараз виглядають "розібраними". Дивився два їх "товарняка" - з Мексикою та Швейцарією. Я хочу сказати, що нема тієї думки на полі в них, взаєморозуміння. Навіть з поправкою на "товарняк". Хоча мені завжди подобалось, як грають італійці в захисті (катеначчо).

За французів взагалі мовчу - там одні сльози.

А ось португали сподобались - дуже класна взаємодія між гравцями, хоча, в основному грають через К.Роналду. Так що його впершу чергу треба виключати з гри. Думаю, що португали дійдуть до 1/4 фіналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По французам я вже писав - якась незбалансована команда, і Доменек її "розхитав". Що саме цікаво - Доменек не підходить нікому, крім Федерації з футболу Франції. Нагадує ситуацію в нас з Міхайліченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду вболівати за Англію, з групи вони 100% повинні вийти.

Також будемо надіятись, що Італія зіграє із Францією :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також будемо надіятись, що Італія зіграє із Францією :)

Так, цікавий матч був би. В 1/16 вони точно не зустрінуться, бо Італія (група F) у випадку виходу з групи буде грати з командою з групи Е, і так буде аж до 1/4 фіналу. Крім того, Матерацци навіть в завці збірної Італії нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також будемо надіятись, що Італія зіграє із Францією :)

Так, цікавий матч був би. В 1/16 вони точно не зустрінуться, бо Італія (група F) у випадку виходу з групи буде грати з командою з групи Е, і так буде аж до 1/4 фіналу. Крім того, Матерацци навіть в завці збірної Італії нема.

Матерацци - це вже не актуально. Зідана теж давно нема в збірній! Повториться фінал минулого мундіалю!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Африканцы курят мозг грифа для предсказания исхода матча

Москва. 9 июня. INTERFAX.RU – Правозащитники диких животных в ЮАР бьют тревогу по поводу того, что редкие грифы в стране находятся на грани исчезновения, так как их мозг курят африканцы, чтобы предсказать исход матча, сообщает "Советский спорт" со ссылкой на ВВС.

Традиция курения мозга грифа имеет древние корни во многих сообществах южной Африки. Считается, что птица обладает даром ясновидения, а человек, который употребит частичку грифа, также сможет предсказывать грядущие события. В настоящее время люди пользуются мозгом грифа, чтобы предугадать исход различный спортивных соревнований. И защитники окружающей среды боятся, что предстоящий чемпионат мира приведет к учащению такой практики.

Всі готуються по своєму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

закриваю цю тему. з встроеним календарем буде цікавівше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...