Перейти до змісту

гідравлічні гальма


Рекомендовані повідомлення

Шановні, просвітіть, чому для гідравлічнх дискових гальм потрібно більше зусиль ніж для ві-брейків, - чи у мене якась проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что за тормоза? У меня вроде ~ так-же как на вибряках. Попробуй у когонить понажимать гидру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что за тормоза? У меня вроде ~ так-же как на вибряках. Попробуй у когонить понажимать гидру.

маю радончик TEAME ZR в стандартній комплектації. Зараз дощ. у кого попробовать? усі по домівках. Мож там якась прокачка повинна бути. Бачив Чуваки одним пальчиком тормозять , а мені усією пятірнею тра. підскажіть будьласка до кого звернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всегда жму ручку указательным пальцем. Какая у тебя модель тормозов а не байка?

А на переднем и заднем одинаковое усилие нужно прикладывать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hayes Stroker Ryde 180/160mm -ось така модель. А зусилля практично однакові. І ше питання чи варто апгрейдувати вел на базі цієї рами - ZR Team Series Alu 7005 2-fach konifiziert.

Чи варто всетаки змінити раму , а вже потім вносити зміни. Яка Ваша думка? посилання на мій вел - http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/ZR-Team-5-0_id_8785_.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я катаюсь со Stroker Ryde 180/180 на более тяжелом аппарате и ничего, тормозит отменно :ok2: проблемы только с каким-то одним тормозом или сразу с обеими (передний + задний) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ше питання чи варто апгрейдувати вел на базі цієї рами - ZR Team Series Alu 7005 2-fach konifiziert.

Чи варто всетаки змінити раму , а вже потім вносити зміни. Яка Ваша думка?

а от такі думки повідганяй від себе хоча б рік ;) а там і подумаєш. в тебе файний вел, збалансований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я катаюсь со Stroker Ryde 180/180 на более тяжелом аппарате и ничего, тормозит отменно :ok2: проблемы только с каким-то одним тормозом или сразу с обеими (передний + задний) ?

з двума. після вібрейків(без гідри) в рази важче зупинити вел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна рама. Але при бажанні гроші потратити, завжди можна знайти щось краще. імхо.

А щодо гальм - явно якась фігня. Легко повинні натискатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ше питання чи варто апгрейдувати вел на базі цієї рами - ZR Team Series Alu 7005 2-fach konifiziert.

Чи варто всетаки змінити раму , а вже потім вносити зміни. Яка Ваша думка?

а от такі думки повідганяй від себе хоча б рік ;) а там і подумаєш. в тебе файний вел, збалансований

в приципі після останнього цей дуже жвавий, дуже,. првда є зауваження що вилка дарт 3 всетаки за жорстка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ше питання чи варто апгрейдувати вел на базі цієї рами - ZR Team Series Alu 7005 2-fach konifiziert.

Чи варто всетаки змінити раму , а вже потім вносити зміни. Яка Ваша думка?

а от такі думки повідганяй від себе хоча б рік ;) а там і подумаєш. в тебе файний вел, збалансований

дякую, але гроші хочу потратити на класну вилку. Де і яку її можна замовити. Щодо галь поїду на медведєва до майстра , - хай гляне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Blik, третий дарт - отличная вилка, надежная и крепкая. если для твоего веса/стиля езды она слишком жесткая, то лучше докупи/поменяй пружину на более мягкую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна рама. Але при бажанні гроші потратити, завжди можна знайти щось краще. імхо.

А щодо гальм - явно якась фігня. Легко повинні натискатись.

За раму +1

С нормозами скорее всего всё гуд. Врядли могли одновременно и передний и задний склякнуть.

В любом случае нужно понажимать у когонить, или чтобы кто-то понажимал твои.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...