Перейти до змісту

У Луцьку таки взялися за один з «довгобудів». Буде не фонтан


SysR

Рекомендовані повідомлення

дитячий майданчик на центральному майдані міста????? це незрівнянно гірше за фонтан!! Я вже не говорю за кахфе. Суцільний потік неправильних містобудівних рішень продовжується. фу, як це все противно. падонкі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитяча площадка така ж неприбуткова як і фонтан, з якого дива інвестору не облаштувати фонтан а не площадку

Площадку "аля" Рошен поставил и всё, а если фонтан достроить, то кто будет башлять за воду, за электричество, за канализацию, за очистку?

О да за закільцьованк воду треба багато башляти. А на рахунок електроенергії, так до того як він працював хтось же патив? Чи там Гігавати енергії виходять?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди в нашій державі всі думають тільки за свій гаманець, а на людей всім на*ть. Ну от скажіть кому мішав старий фонтан? Нащо ото було фігньой страдать. :mdr:

Да і ИМХО дитячий майданчик на тому місті це тільки для відводу очей, построять майданчик і кафе, а потім через рік демонтують і зроблять літнік для кафе, місце там просто мегаприбуткове буде. Да і ИМХО будувати дитячий майданчик в тому місці це маразм, краще хай в парку побудують, там хоч як-ніяк природа, а не бетон з асфальтом.

А фонтан в цетрі дуже потрібна річ, особливо влітку, так що я за фонтан! :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну думаю що це вже таке дороге задоволення для міської ради розкошилитись на утримання фонтану, менше вкрадуть вже буде і на фонтан, я якщо ще там і палатку поставлять, то і буде кому платити(власнику летніка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А фонтан в цетрі дуже потрібна річ, особливо влітку, так що я за фонтан!

Я теж за фотнан. От тільки нас ніхто не питає - роботи вже почались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нужно чуть Визоровскую камеру повернуть, что бы видно было

а что говорят наши общетвенные организации?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в цієї влади нема грошей добудувати фонтан, то навіщо його бетоном заливають? Прийде нова влада і в них може вони знайдуться. А так фонтан остаточно зникне з площі. Чи Шиба думає що довго протримається в кріслі? :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Театральному майдані Луцька почали заливати бетоном фонтан, аби збудувати на його місці дитячий майданчик.

Ну, чо? Залишилось ще перехід через колії на вокзалі залити бетоном і буде заєбца - пришиблений програму виконав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в цієї влади нема грошей добудувати фонтан, то навіщо його бетоном заливають? Прийде нова влада і в них може вони знайдуться. А так фонтан остаточно зникне з площі. Чи Шиба думає що довго протримається в кріслі? :mdr:

Ага. Завтра. Прийде нова влада і перше, що буде робити - так це братись за благоустрій міста... і почне з недобудованого фонтана.

Цікаво тільки хто ж такий откат башлянув, що вже план робіт навіть в мерії погоджений і цьому комусь сказали - бігом!!!!

ІMHO - дитячий майданичик ТАМ - повний дебілізм. А сота кафешка чи лєтнік на тих пару квадратах центру - це дійсно вже занадто. Навіть при откатах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На травневі свята був у Черніцях. Там є є музикальний фонтан в центрі міста. Це виглядає гарно. Для туристів нормальна замануха. А у нас замануха тільки алкогольна. Ну скільки можна тих фактичних півнушек ставити? І по центральній вулиці Чернівців машини не їздять на відміну від нашого пр-ту Лесі Українки. Там це тільки пішохідна вулиця.

До речі, в Чернівцях свого мера хвалять. А наще місто і надалі гав(р)нішає і гав(р)нішає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наще місто і надалі гав(р)нішає і гав(р)нішає!

воно вже давно погавнішало завдяки йому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...