Перейти до змісту

Шукаю місце для загородньої весільної церемонії


Oktar

Рекомендовані повідомлення

Плануємо на вересень весілля. Хочемо щоб святкування було максимально на природі. Шукаємо підходяще місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зелений Гай" наверно самое зелёное из зелёных, тока цены там покусываются. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Усичах "Замкова вежа" досить гарно і стильно

Це по Володимирській трасі? Здається по ліву сторону, якщо їхати з Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Усичах "Замкова вежа" досить гарно і стильно

Це по Володимирській трасі? Здається по ліву сторону, якщо їхати з Луцька?

так, 17 км від міста)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і "Срібні лелеки" біля греко-католицької церкви в самому Луцьку так ніби нічого.. (Про ціни не знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто-Гриль Мисливець с.Ромашківка, 35 км траси Рівне-Луцьк. Входить в мережу ресторанів Козирна Карта. Колишній ресторан Джерела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую Мальованку біля Рожищ. http://malovanka.hmarka.net/

Супер ціни, великий зал, безліч природи (ліс річка), супутні заходи (коні, човен тощо).

Розглядаю для себе як варіант ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано в с.Озерце "Козацький двір" все зроблено в стилі під старовину з деревяними будинками та залом. На території багато бесідок, батут для дітей. Був один раз на весіллі у друзів. Ціна відповідно дорожча ніж другий варіант.

Другий варіант Столова на Кульчинському силікатному заводі. Просторий зал до 220 чоловік, з кондиціонерами поруч в 10 метрах ліс. дуже смачна кухня і не дорого. приблизно від 70-115 грн. з людини. Був 3 рази. Кухня просто клас.

Якшо цікавить можу дати телефончики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Усичах "Замкова вежа" досить гарно і стильно

А є туда телефончик?

Непогано в с.Озерце "Козацький двір" все зроблено в стилі під старовину з деревяними будинками та залом. На території багато бесідок, батут для дітей. Був один раз на весіллі у друзів. Ціна відповідно дорожча ніж другий варіант.

Другий варіант Столова на Кульчинському силікатному заводі. Просторий зал до 220 чоловік, з кондиціонерами поруч в 10 метрах ліс. дуже смачна кухня і не дорого. приблизно від 70-115 грн. з людини. Був 3 рази. Кухня просто клас.

Якшо цікавить можу дати телефончики.

Звичайно давай.

А ціни в Озерці орієнтовно які? І де той чудний завод знаходиться?

А як щодо етнографічного музею в Рокинях?

А як там в музеї тому? Що він взагалі собою представляє. Багато чув про нього, але ніколи не був.

Взагалі по можливості, якщо є якісь контактні дані по пропонованих закладах, то відразу пишіть. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Усичах "Замкова вежа" досить гарно і стильно

я там працював десь 3 роки назад, за тих часів кухня там була на вищому рівні (зараз не знаю), заклад не з дешевих, щодо природи та відпочинку там місцина дуже гарна хоча і не велика територія. телефон постараюсь знайти :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй за оцим (050) 714-04-18

Наталя Степанівна))))

здається що так, вона була організатором святкувань :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Звичайно давай.

А ціни в Озерці орієнтовно які? І де той чудний завод знаходиться?)

Добре взнаю про Озерце та відпишу, а завод в с.Кульчин знаходиться тел хазяйкі також скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Рокинь, то був там досить давно, сьогоднішніх цін не знаю. Була класно - і кухня, і ціни, і на конях покатались.

Оформлено в національному стилі.

Телефончик є тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано в с.Озерце "Козацький двір" все зроблено в стилі під старовину з деревяними будинками та залом. На території багато бесідок, батут для дітей. Був один раз на весіллі у друзів. Ціна відповідно дорожча ніж другий варіант.

Другий варіант Столова на Кульчинському силікатному заводі. Просторий зал до 220 чоловік, з кондиціонерами поруч в 10 метрах ліс. дуже смачна кухня і не дорого. приблизно від 70-115 грн. з людини. Був 3 рази. Кухня просто клас.

Якшо цікавить можу дати телефончики.

Телефончик дай будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефончик дай будь ласка.

Відписую.

1. Завод в с.Кульчин вул. Заводська 1 тел. 095 468 17 1сім до хазяйки Руслани відповідальна за резервування та кухню.

казали що 115 грн. ваша горілка мясне та солодке, но треба уточнювати.

2. Козацький двір. с.Озерце вул Дачна 46 т. власник 050 581 сім1 49, або бар 050 144 22 6три.

вроді 170 грн. ваша горілка мясне та солодке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Пропоную туристичний комплекс "Зустріч" Як їхати на Ковель по трасі з правої сторони навпроти позначка "Луцьк" Дуже гарно, бесідки на вулиці,фонтан, водоспад, дві сауни + готель, якщо потрібно є зал на 240 осіб,смачна кухня, жива музика, та й впринципі в межах міста!!! тел.24-70-38

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже вдячний всім за допопмогу. :ok: Зупинились на Замковій Вежі в Усичах. Місце дуже сподобалось, адекватна ціна і всі в один голос хвалять кухню. :smile-zachot: Один мінус, що людей прийдеться загнати в два зали, тому що наразі найбільший з них приймає лише 50 чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...