Перейти до змісту

iPad — новый старт


Vint

Рекомендовані повідомлення

Нє, а ви реально думаєте, що на айпаді крім читання книжок більше нічого робити не мона?

Ну то поки ви так думаєте, люди, які не прогулювали школу, запускають касмічєскі караблі з айпада, а у фоні висить аська, борда і скайп. Ггг)

Дай вгадаю: Ти слухаэш Кіслоту ? )

Ніхто і не разу не сказав що незя щось буде придумать щоб щось запрацювало.

Можна і гланди вирізать через жопу якщо сильно захотіти.

Давай чітко розділять залізо і девайс. Епли відомі якраз тим що вони продають одразу рішення а незалізо.

Ми говорили про стандартний девайс як такий, а він з себе предтасляє читалку з серфом по нету і медіа плеєром. При цьому вішають ще невнятні заборони аля ніякого флешу.

Решта вимагає бубна лівих разрабів і часу.

Якщо ж іпад позіціонується як компютер то виходить що за скудний функціонал требують не відповідну плату.

Тут або хай продають як залізо за 200$ (імхо реальна ціна такої читалкі) або нехай реалізовують повноціний функціонал.

В такому випадку набагато зручніше купить за ті ж кошти повноцінний ноут.

В цілому жду HP Slate

PS Опитування стосовно іпада проведене онлайн магазином Retrevo дуже чітко показало реакцію народу на цей продукт

retrevo_macosworld.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже було смішно перечитати було вище написане

особисто я очікував від айпада більшого, а це виявився великий айпод, хоча з іншої сторони...

немає флеша? суто для того щоб пошастати по нету, щось почитати і т.д. мені той флеш зовсім не впав. ну звичайно фанати контакта дуже образяться "як же ферма там всяка" і т.д.

великий екран дозволяє подивитись відео, почитати книжки, посерфити в неті - для використання в дорозі більш ніж достатньо

хочете повноцінний компютер - купіть. ви ж не нічого не кажете про те, що на електронних читалках не можна фільми дивитись

не подобається - не беріть! особисто я поважаю техніку від епл, вона своїх цін варта

ІМХО в кожному пристрої можна знайти свої недоліки і переваги, то навіщо зосереджуватись на недоліках, коли можна насолоджуватись перевагами

П.С. на рахунок порівняння айпада з каменем... по-перше про мультизадачність каменя, дійсно? не знав

по-друге, якщо за таким принципом рівняти девайси, то хвальоні нокіа програють тому ж каміню чи якому небуть куску л00на

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я слухаю Пінк Флойд.

1. Ні одне ваше твердження не підкріплене аргументами. Ні одне. Про цитату: я не казав, що це заміна ноутбука. Я лиш проти безпідставний дибільних тверджень. Всім щось там незручно, всім усе через жопу, при цьому девайс тримав у руках лише один, решта лише фантазує, опирається на те, що прочитали в тупих оглядах недалеких авторів. Ну прапор вам в руки. Ви собі і далі вважайте, що все через жопу, а я буду насолоджуватись класним девайсом.)

2. На рахунок багатозадачності все ж. Для особливо товстолобих повторюю втретє (чи вчетверте, я вже збився). У мене на айфоні можуть бути запущені кілька будь-яких програм (ну поки памяті стане) і я можу спокійно між ними переключатись. Можливо, навіть швидше, ніж ви на компі. Для цього я не танцював з бубном, просто встановив усі необхідні мені програми. Вибачте, я не знав, що ткнути пальцем в іконку - це вже для вас танці з бубном. Мабуть, ви там якимись нівіпаццо передовими ОС користуєтесь.

3.

Решта вимагає бубна лівих разрабів і часу.

Скажи-но мені шановний, а у тебе увесь сфт ліцензійний? А іграшки? Вінда? Начить, піратський софт не вимагає бубна лівих разрабів і часу, правда? Тупий аргумент.

А на реакцію народу, наведену тобою, мені взагалі насрать. Час розставить все на свої місця. Коли зявиться купа клонів і "убивць Айпада", які так ніфіга і не зможуть "убити".) Як і з айфоном було.

4. dizel365, спочатку пишеш, що за такі гроші можна купити серйозний ноут, а потім приводиш цитату, де сказано, що девайс не покликаний замінити ноут. Ти з головою дружиш? До чого ця вся пурга?

5. eNyk, блєснув інтєлєктом, маладєц. Я бачу ти ващє нііпаццо праграмєр. Ріспект, ріспект.

6. Брєд кактуса навіть не коментуватиму: "операційна система, як яйця кастрованого кота" і "макось схрещена з айфонОС" - це щось вище мого розуміння, я таке не курю.

7. Дискусію з товстолобиками для себе вважаю завершеною, надалі буду дискутувати лише з адекватними людьми. Вважайте, що ви праві. Поки ви шукатимете недоліки яблодевайсів, я буду отримувати кайф від користування недотелефоном. :rolleyes: Ви коли-небудь отримували кайф від користування девайсом (гаджетом)? Ну, спорьте, спорьте.

FunTom, а чого очікував від айпада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FunTom, а чого очікував від айпада?

ну до його оф релізу я думав це буде "маленький бакбук", а це виявився "великий айпод"

хоча мені особисто подобається айпад, я придбав би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахахах

Пришов в топ, всіх хто має інакшу від своєї думку обозвав толстолобиками і неадекватами

По поведінці явно видно що культурний, освідчений і адекватний ЧЄЛАВЄК :D

2FunTom

Взагалі це карекатура яка призвана просто розвеселить народ.

В ній скритий смисл лише в тому що людям пообіцяли революцію і ждали від неї ефекту як від появи першої ятрубкі з кучою іновацій для таких девайсів а в результаті вийшла звичайна читалка в якій абсолютно нічого іноваційного нема.

Повторюю те що написав ще в першому пості.

Девайс зручний іприємний в роботі, за вийнятком епловських приколів, але за нього требують занадто велику суму як на його потенціал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть.... :))) А скыльки негативних выдгуків було про перші іФони? :) Бризкатиють слиною зазвичай ті люди, які ніколи в житті не тримали в руках продукцію Еппл. А ті хто тримав, то розуміють за шо платять.

моє ІМХО таке, шо шоб шось обісрати, то тре ним хоч трошки покористуватись, бо інакше всі ваші слова - пустий пацаватий випендрьож, мол, а я такий умний, подивився на картінку, мну не панравилось, знач гавно.

Видихайте трошки, ага )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прально. Не подобається - не купуй, раді бога, іншим більше буде. :D

І давайте нарешті розрізняти поняття "вузькоспеціалізований" і "не хватає мозгів". :dont:

А картинки ржачні, ага, ніхто не спорить.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. dizel365, спочатку пишеш, що за такі гроші можна купити серйозний ноут, а потім приводиш цитату, де сказано, що девайс не покликаний замінити ноут. Ти з головою дружиш? До чого ця вся пурга?

походу с башкой не дружите ВЫ...если не умеете адекватно воспринимать критику подобных девайсов, которые вам впаривают за космическую цену.

я нигде не писал что что етот продукт технической мысли плохой.я лиш сказал что он не стоит таких денег.если для Вас такая цена "пурга"-примите мои

соболезнования.

лично я отдам предпочтение ноуту,чем етой цяце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так покажіть мені хтось аналогічний девайс за меншу ціну. Власне, просто покажіть аналогічний девайс. Бо щось вроді як є, але не натикався.

П. С. І да, я такий, агресивний і неадекватний. А шо, всім мона, а мені нізя?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так покажіть мені хтось аналогічний девайс за меншу ціну. Власне, просто покажіть аналогічний девайс. Бо щось вроді як є, але не натикався.

втом-то и проблема,что аналогов пока нету(не утверждаю).и сравнивать особо с нечем.но ето дело времени.

П. С. І да, я такий, агресивний і неадекватний. А шо, всім мона, а мені нізя?)

я Вам не давал такого повода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам користуюсь Iphone. І прекрасно розумію, що ще Ipod з функцією дзвінків. Джобс завжди творив геніалні речі. Але під конкретну задачу. Мене дивують фанати, що боготворять його гаджети та намагаються впихнути туду усе, що можна і не можна.

Кожна річ має своє індивідуальне призначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я Вам не давал такого повода.

Ця репліка стосувалась silia, не зважай.

=) Туди нічого не впихають. Туди ставлять звичайні собі програми з епстора (ну, або Сайдії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://habrahabr.ru/blogs/windows7/80436/

До слова. Бажаючим мати планшет з повноцінним віндовс 7 на борту (ну, чи чим-небудь іншим настольним) пропоную почитати статтю і вдуматись над тим, що там чувак пише про інтерфейси. Абстрагуватись від його явної прихильності до еплів і добре вдуматись, проаналізувати і уявити.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ого пропустив такий холывар :smile3:

По темі: до яблокофона користувався комунікаторами і там дійсно потрібні були "прямі" руки, навіть вузькоспеціалізований софт. Як тільки взяв айфон, да немає громоздкості і потреби точно попадати стілусом, ну немає ГПС в 2G і що все інше настроюється під тебе програмами, а от юзабіліті в Еплів була завжди на висоті. І перший раз ти тиждень відвикаєш від складних меню інших платформ.

По-поводу Іпада, да гроші космічні, і нового нічого нового впринципі взагалі, тому революції нема, просто розширення лінійки епла.

Хоча як планшет мабуть сказка, хоча підозрюю що на очі екран трошки буде давити, може OLED був би краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...