Перейти до змісту

...посвята буде?=)


all`ok

Рекомендовані повідомлення

Альо..=) Ну шо, хто тут у вас посвящає в форумчани?=) хто бере на себе таку відповідальність?=)

..ще можна удочєрити, у синовити...то вже по бажанню =) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посвячення у нас відбувається в Корблику шляхом звичайного танцю, тобто стриптизу, у виконанні дівчини, яка бажає отримати статус нашої форумчанки! :)

З.І. А можна побачити всі варіанти, перерахунок яких почато в другому рядку вашого поста і уточнити фразу "то вже по бажанню"? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайнішого танцю просто і не знайдешь=) І шо, хтось вже повівся на текє? :D

ЗІ. ооо....ну..продовжувати можна покі фантазія не закінчиться...Можна ще усестерити..уфрендити..у..уу.. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо, хтось вже повівся на текє?... :D

Шо значить повівся? :blush: Не повівся, а виконав обряд посвяти!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посвячення у нас відбувається в Корблику шляхом звичайного танцю, тобто стриптизу, у виконанні дівчини, яка бажає отримати статус нашої форумчанки! :)

З.І. А можна побачити всі варіанти, перерахунок яких почато в другому рядку вашого поста і уточнити фразу "то вже по бажанню"? :D

:blush::):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайнішого танцю просто і не знайдешь=) І шо, хтось вже повівся на текє? :)

ЗІ. ооо....ну..продовжувати можна покі фантазія не закінчиться...Можна ще усестерити..уфрендити..у..уу.. :D

В нас тут нікого не розводять! :) А просто досліджують таланти новачків жіночого роду нашого форуму у стриптиз-танці! :D

Можемо запропонувати лайт-версію обряду: дослідження глубини таланту проводиться тільки до найнижчої нижньої білизни, але 2 рази, тобто за два вечора... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 all`ok:

уважаемая инь-янь-хрень, вы уже приняты в светлые (темные, серые, звонкие, гулкие) ряды нашей борды и все прочие обряды исполняются исключительно по собственной инициативе в обмен на бесценную "репу". танец же священного стриптиза он-board.lutsk.ua будет отмечен всяческими почестями от Главного местного казановы (должность выборная, до сих пор вакантная)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто досліджують таланти новачків жіночого роду нашого форуму у стриптиз-танці! :angry:

Можемо запропонувати лайт-версію обряду: дослідження глубини таланту проводиться тільки до найнижчої нижньої білизни, але 2 рази, тобто за два вечора... :smile-zachot:

а новенькие мужского рода как проявляют свои таланты? <_<

вобще, я еще не доросла до подобных действ=) думайте альтернативу=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 all`ok:

уважаемая инь-янь-хрень, вы уже приняты в светлые (темные, серые, звонкие, гулкие) ряды нашей борды и все прочие обряды исполняются исключительно по собственной инициативе в обмен на бесценную "репу".

спасибо, уважаемый гражданин кот, приму к сведению=) обещаю неопозорить звание форумчанина=)

Главного местного казановы (должность выборная, до сих пор вакантная)

перевожу: никаких танцев можно и не танцевать=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посвящение ф топку <_<) стучи в пм - я тя обсвячу и еще сертификат форумчанина дам :smile-zachot:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))))

Анегдот в тему (думаю всі чули):

Хлопчик і дівчинка граються в пісочниці.

хлопчик починає забирати у дівчинки іграшки, вона не дає цього зробити і дає стусана хлопчику.

він їй пальцем в око ОПА,

вона далі його б"є, він у друге око ОПА.

Дівчинка встає і починає іти у невідомому напрямку.

Хлопчик:

- СТІЙ, ти куди??

Д:

- Мама казала, як стемніє, іти додому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, народ, а у нас теперь мода такая пошла, создавать тему о себе любимом, или как? ИМХО, конечно, но пришел - зарегался - учавствуешь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо???

я за!!!

от зявляється хтось новенький.... пиво з нами ше не пив, пости не постив.... і шо ми про нього знаєм???

а НІЧОГО!!!

пропозиція - усі новенькі створюють тему про себе , аля мене звати ФЕНом, народився у далекій ФЕНляндії... І Т.Д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо???

я за!!!

от зявляється хтось новенький.... пиво з нами ше не пив, пости не постив.... і шо ми про нього знаєм???

а НІЧОГО!!!

вот и я так подумала, и решила создать топик о себе любимой=)

пропозиція - усі новенькі створюють тему про себе , аля мене звати ФЕНом, народився у далекій ФЕНляндії... І Т.Д.

Нус....давайте, каждій задаст вопрос...о том что его интересует =) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 all`ok

скажи нарешті код до свого падьєзда. ато вечно вілитає з голови :))))))

пашутил=)) маладец, садись, пять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже.... чим займаєшся по життю???

навчаєшся? працюєш? де і ким?

Твої уподобання?музика, кіно???

Як ти думаєш, в якій темі цього форуму ти будеш найбільше постити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 all`ok

скажи нарешті код до свого падьєзда. ато вечно вілитає з голови ;))))))

...ты лучше напомни когда там у тебя день рождения...где то 3 июня? с меня блакнот с ручкой ;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже.... чим займаєшся по життю???

навчаєшся? працюєш? де і ким?

Твої уподобання?музика, кіно???

Як ти думаєш, в якій темі цього форуму ти будеш найбільше постити???

не работаю, студентко я...учусь в ВИЕМе: стационар - филологический факультет, заочное - экономический факультет.. 2 курс =)

Вкусы в музыке зависят полностью от настроения. Слушать могу все ...ну почти все...=)

Любимы жанр кино - комедия, мелодрама, ужас.

Вот в какой теме больше всего писать буду не знаю...наверное везде равномерно, по чуть - чуть :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посвячення у нас відбувається в Корблику шляхом звичайного танцю, тобто стриптизу, у виконанні дівчини, яка бажає отримати статус нашої форумчанки! :)

З.І. А можна побачити всі варіанти, перерахунок яких почато в другому рядку вашого поста і уточнити фразу "то вже по бажанню"? :P

:P;);):P

to all'ok Вітаю на форумі

Останнє повідомлення ;) - очі вилазять, колір - бомба

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to all'ok Вітаю на форумі

Останнє повідомлення :P - очі вилазять, колір - бомба

:P

...спасибо, любимый цвет =) ..кроме красного и черного=)

бум знакомы :P;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...