Перейти до змісту

Табачник перепише історію до кінця року


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

1268759333_10031401e.jpgСпільний посібник з історії для вчителів України і Росії планується завершити до кінця року.

Про це сьогодні заявив під час відеомосту Київ-Москва міністр освіти Дмитро Табачник, передає INTV.

Табачник відзначив, що цей навчальний посібник охоплюватиме період від часів утворення суспільства на території України і Росії до 21 століття.

Він також повідомив, що Міністерство освіти України планує здійснити низку нововведень.

"В Україні існує заборона на те, що авторами вітчизняних підручників не можуть бути іноземні громадяни. Я вважаю, що це неправильно. У зв`язку з цим хочу повідомити, що думаю, ми зможемо відновити, зокрема, підручники російських учених Погорєлова - з геометрії і фізики 7-8 класу Кикоїна. А також ми плануємо повернути викладання російської літератури мовою оригіналу. Думаю, в даному випадку ніхто не почне шукати політичного підтексту", - сказав Табачник.

Маємо те що маємо :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот скажите, он ту книжечку на УРК переведёт? или опять скажет - а нахрена, и так все РУСС понимают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вже така тема http://board.lutsk.u...hp/topic/58600/

Я бачу Табанчик планує сидіти на цьому кріслі довіку.

От тільки про дітей ніхто і не думає. Набридли ці експерименти над школою.

Зміна влади тягне за собою зміну програм, підручників. 

А головне, вміють списувати швидко, а от перевидавати ні. В книгосховищах лежать підручники, яким всього 2-3 роки, а навчають на пальцях  :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

Люди пора вже з цим щось робити , бо ці патріоти скоро нас продадуть , або почнуть здавати в оренду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позндно :(

всем кто голосовал "НЕ ПІДТРИМУЮ ЖОДНОГО КАНДИДАТА" - большой привет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...