Перейти до змісту

Газ - чудо в комфорці, чи довічне ярмо?


solnishko

Рекомендовані повідомлення

Давно мордує серце ця одвічна тема, довго вагалася, відкрити у політиці,чи економіці))) Справедливіше було б у політиці, бо це питання вже давно вийшло за межі просто бізнесу, проте б"є по кишеням простих українців. Отже, хто мені може сказати, чому в ця влада(и) ненавидять людей? Ну невже немає виходу з енергетичного питання, без втрат України, як держави? Чому не впроваджуються альтернативні засоби, чому вони не інвестуються? Простіше ж 1 раз знайти гроші, ніж шукати їх все життя. Чому, маючи власний видобуток газу (Локачі) Волинська область платить по тарифу російського, а теплоємність наш газ має значно меншу, тобто витрачається більше???? Чому продаючи на експорт 80% виробленої електроенергії, ми не можемо модернізувати лінії електропередач і "грітися" від електроенергії? Загалом отих "чому" дофіга і ще трохи))) Отож,прошу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, це Ви за адресою звернулися. Зараз Вам розкажуть яка Ви наївна та довірлива.

Існує таке поняття як "відкати", зокрема в газовій сфері, та розкрадання в державних розміра. Тут, я думаю, Америки не відкрив. Але це основна причина.

До речі, газ з Локачинських родовищ має підвищений вміст сірки і трубопровід, по якому він має іти, швидко виходить з ладу (іржавіє). Тому це не зовсім економічно вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риторичне запитання.

Відповіть може загруба, але.... патамушо!

Енергетика це вже давно не економіка у нас, навідміну від Німеччини чи Голандії. Енергетика це колосольні кошти. А паливно-енергетичний комплекс це ще й ПДВ. Кошти за які Вона висіла на бордах (і працювала, працювала, працювала), руки яких не брали, а Він хоче почути усю країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith ,те, що в локачинський газ не є "чистим", можна відмітити по кольору, коли вмикаєш ту ж комфорку, я це розумію, але він однаково дешевший, ніж російський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss , так то воно так, але гроші можна заробляти по різному, це тільки наші політики та їх "опікуни" обирають для цього наймерзенніші та руйнівні методи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тоді, solnishko, дивіться другу частину мого поста та пост Zeuss.

Взагалі то, питання дійсно риторичне. Надто великі гроші там "крутяться" і велика спокуса, що б їх не вкрасти у можновладців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, а для чого їх заробляти? Вони тупо лягають на рахунки і все.

Ви не з того ракурсу розглядаєте владу.

Влада, імхо, не думає як заробити. Вона думає як потратити так, щоб залишитись на наступний термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith , воно може і риторичне, просто для тих людей, які з настанням зими починають труситися( і не тільки від холоду), це дуже актуально. Скоро почнуть відкладати "на опалення", ну маразм. Так мало того, нічого ж зробити не дають,от я не знаю, в нас можна зараз в квартирах зробити автономне опалення? (маються на увазі не нові будинки,в яких це передбачувано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss ,я знаю, з якого ракурсу, при таких розкладах, влада дивиться на нас...Мало того, з таким цинізмом продавати свою державу, виставляючи себе мало не героями.....Просто прикро, навіть за тих східняків, яких вони прокинули, так і не вилізуть вони з тих шахт, але ж будуть вірити..http://patriot-donbassa.com/ от таким їх і годують на Донбасі, зайдіть - прозрієте, хто не бував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну. Якщо знаєш, то чому задаєш питання?

Альтернативні технології... а чому ми всі їздимо на автомобілях з двигунами на паливі?

Простіше потратитти 1 раз... немає що тратити.

Грітися за рахунок енергії... впираємось в теплозберігаючі технології. Як можна почати гріти, наприклад, квартиру батьків в панельному будинку по ціні кВт на експорт?

Дозвіл на автономне опалення... треба вчити матчасть. Влада є ще місцева, яка цілком досяжна, але ми не використовуємо цей інструмент.

Треба шукати виходу власноруч, а не надіятись і критикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простіше ж 1 раз знайти гроші, ніж шукати їх все життя.

От орендуєте Ви житло, а хіба не простіше 1 раз знайти гроші і жити в своєму обійсті?

Як показує практика багато хто не знає де шукати. Хотілося б почути Ваші думки з приводу бюджету на 2010 рік та його профіциту ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знати де шукати і знайти - це, як говорять в Одесі, двє бальшиє разніци ;)

Ves, заявити про профіцит і отримати - це, як говорять в Одесі, ну ви вкурсі. Давай краще про жінок в політиці поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ves, заявити про профіцит і отримати - це, як говорять в Одесі, ну ви вкурсі. Давай краще про жінок в політиці поговоримо.

Власне я і заяв подібних не чув.

Зате є ідея самого факту пошуку грошей, хоча не скажу, що це погано але на цьому весь позитив і закінчується. Можна поговорити про жінок в політиці і про те, що їх утискають по статевому признаку але починати варто було з цієї теми, яка значно спростила розуміння точки зору топікстартера :

Давно мордує серце ця одвічна тема, довго вагалася, відкрити у політиці,чи економіці))) Справедливіше було б у політиці, бо це питання вже давно вийшло за межі просто бізнесу

(і тому створила в економіці).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves , по-перше, я би не розкидалася термінами,типу "топікастер", тема існує не настільки довго, щоб робити про мене такі висновки, ок?( я жива людина, у мене теж можуть бути справи, що виходять за межі цього форуму), якщо ви вважаєте мою думку поверхневою, чи такою, що суперечить вашій, то є ваше право, але прошу мене не ображати, я вам приводу не давала. Я не збираюся тікати від відповідей, про профіцит, заявлений Азаровим я чула краєм вуха, проте можу лише здогадуватись яким чином вони збираються його виконувати, якщо брати до уваги їх передвиборчу риторику про країну на межі дефолту. І ще, чоловікам не дуже личить присікуватися до таких дрібниць, як пробіли, у вас щось особисте? то є ваші проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss , мені цікава думка оточуючих

1.Про двигуни)) Якби всі думали так само як ви, то ми би лишалися у кам"яній добі

2.Якщо є що красти (по вашій логіці), значить є з чого витрачати

3.Теплозберігаючі технології (див. ваш же наступний пункт)

І я би не узагальнювала, про те, що треба шукати виходи самый, не дурень сказав 1 голова-добре , а далі ви самі повинні знати, бо ви є дуже мудрі

Zeuss , мені цікава думка оточуючих

1.Про двигуни)) Якби всі думали так само як ви, то ми би лишалися у кам"яній добі

2.Якщо є що красти (по вашій логіці), значить є з чого витрачати

3.Теплозберігаючі технології (див. ваш же наступний пункт)

І я би не узагальнювала, про те, що треба шукати виходи самый, не дурень сказав 1 голова-добре , а далі ви самі повинні знати, бо ви є дуже мудрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ves заставив бюджет передивитись :)

Немає там про що говорити.

Solnishko ми ж не в асоціації граємо. Далі логічний ряд продовжувати не буду. Суть думки, мені здається, зрозуміла. Ваше право прийняти її до уваги або ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раціональні методи зігрівання: пресована солома, соняшникове лушпиння, казани, що працюють на дровах. Така система опалення швидше окуповуватиметься, й автоматично зникне проблема газифікації населених пунктів.

альтернативні джерела енергії (доступні більш-менш)- вітрові міні електростанції, сонячні батареї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раціональні методи зігрівання: пресована солома, соняшникове лушпиння, казани, що працюють на дровах. Така система опалення швидше окуповуватиметься, й автоматично зникне проблема газифікації населених пунктів.

альтернативні джерела енергії (доступні більш-менш)- вітрові міні електростанції, сонячні батареї

Тільки у нас "альтернативні види" у 1000% дорожче коштують ніж у Європі. Повні приклади не приведу (уже загубились лінки) Скажу тільки, що наприклад один вітряк (грубо кажучи) у Эвропі 10000$ а в нас 60000$ Цікаво - якщо купити це устаткування за кордном чи доведеться платити ще крім 30% митниці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки у нас "альтернативні види" у 1000% дорожче коштують ніж у Європі. Повні приклади не приведу (уже загубились лінки) Скажу тільки, що наприклад один вітряк (грубо кажучи) у Эвропі 10000$ а в нас 60000$ Цікаво - якщо купити це устаткування за кордном чи доведеться платити ще крім 30% митниці?

Ще розкажіть пані, що є такий термін як вітроенергетичні запаси (сквозняка для вітроелектростанції недостатньо) і для казана на дровах дерев на всіх не хватить, не кажучи про екологічний аспект, а то вона знов скаже, що я її ображаю.

Японці будуватимуть нам вітрові електростанції!?

Мене, як українця, дивує наша нація своїми технічними маразмами. Я не розумію, як нація, яка виробляє ракети, в т.ч. і космічні, літаки та танки, не може зробити нормального автомобіля, будинку чи квартири за нормальним цінами, пральної машини, праски, мобільного телефону, телевізору тощо. Саме через цей маразм, на мою думку, розвалився СРСР. Зачекаємо на розвал України? Наступний маразм з цієї серії.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко запропонувала представникам найбільших японських корпорацій розглянути можливість будівництва в Україні вітряних електростанцій. З такою пропозицією Ю.Тимошенко виступила 13.02.2009 у Києві проводить на зустріч із представниками шести японських корпораци1: "Sumitomo", "Marubeni", "Mitsubishi", "Itichu", "Sojits", "Mitsui".

"готові дати можливість будувати вітряні чи електростанції на морській чи площі на узбережжі", - заявила Ю.Тимошенко Крім того, із приводу використання сонячної енергії, Ю.Тимошенко відзначила, що Україна "цілком відкрита" у цьому питанні і готова стати "гарним партнером" по реалізації спільних проектів у цій області.

Але як слідує з розпорядження Кабміну від 18 лютого 2009 р. N 190-р стільки шуму було лише щодо будівництва однієї вітроелектростанції на шельфі або узбережжі Чорного моря.

Маразмів тут кілька:

1. Південмаш може будувати вітряні електростанції і слід запрошуване не будувати японців електростанції, а створювати спільні підприємства з виробництва вітроагрегатів в Україні. Якось ми без японців побудували 6 ВЕС...

2. Необхідно залучати їхні технології, вчених для роботи в Україні, а не імпортувати готові вироби. Крім того Японія далеко не перша країна щодо використання вітрової електрики. Данія, Німеччина, США мають більші здобутки.

3. Чому на шельфі Чорного моря, Азовське має не менші вітроенергетичні запаси і є менш глибоким, тому будувати легше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альтернативу рано, чи пізно доведеться шукати, як не державі, то нам з вами, банально для того, щоб жити. Маючи, принаймі, 2 котли в будинку (я кажу за приватні будинки), можна поєднувати опалення газом і опалення дровами, вугіллям, чи торфобрикетом і я знаю, що так роблять і це вигідніше, ніж сидіти на 100% газу. На рахунок того, що в Європі дешевше, то і у нас є умільці, досвід яких варто перейняти, їх методи пристосовані до наших умов і гаманців. Знаю, що люди самі будують вітряки, видобувають так званий газ органічного походження (компостні ями). Згадувати про екологію в цьому випадку просто смішно, якщо порівняти рівень викидів вуглекислого газу хоча б у тих же великих містах, чи великими промисловими підприємствами. Я не кажу, що мені чхати на екологію, але якщо вже крутитися самому і виходити з положення, то навряд людину зупинить високий рівень СО2, якщо вона на цьому добряче зекономить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здалося, що назва "Ответ в Газ - чудо в комфорці, чи довічне ярмо?" має прив'язку до нових газових домовленостей і альтернативних джерел добування самого газу на території України, а виявляється ми говоримо про зменшення витрат на енергоносії в приватному помешканні. Впевнений, що держава якщо і дійде до питання альтернативних носіїв енергії, то буде розглядати його комплексно. Власникам приватних будинків з своєю прибудинковою територією значно простіше поставити додатковий котел чи викопати компостну яму, чого звичайно не зможуть зробити люди, проживаючі в багатоповерхівках, яких 80% населення України.

Ось на цьому сайті (який являється продуктом праці наших фахівців - на правах реклами) є значна к-ть пропозицій по питанню, що Вас Солнишко, так цікавить. От тільки проблемка в тому, що набігає дуже дуже не погана сума, хоча сподіваюсь Вас це не зупинить, адже легше один раз знайти, ніж все життя шукати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний,Mr. Ves! Обговорення цієї теми передбачає не лише макроекономічний аспект, я ж зазначила спочатку, що б"є газове питання передусім по гаманцям населення. І про альтернативні джерела я теж говорила в описі, треба розвивати в собі багатовекторність)))

А що стосується нових газових домовленостей і т.д, то ви з самого початку відмітили безперспективність обговорення, бо "то питання риторичне".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний,Mr. Ves! Обговорення цієї теми передбачає не лише макроекономічний аспект, я ж зазначила спочатку, що б"є газове питання передусім по гаманцям населення. І про альтернативні джерела я теж говорила в описі, треба розвивати в собі багатовекторність)))

Щось моя багатовекторність пасує перед пропонованими Вами компостними ямами у містах :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...