Перейти до змісту

Банный лист №2


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

В этом топике каждый пост должен быть жалобой на читера с ссылкой на дему!

Формат таков:

Ник, порт, время, тип чита, ссылка на ЗААРХИВИРОВАННУЮ демку, айпишник (если есть).

Демки должны быть сроком не старше 1-2х недель.

Nickname: SkyMen

Port: #1 (27015,27018)

Date: 25.09.05 13:15

Reason: Aimbot

HS: 147 of 204

Demo: ftp://lm:[email protected]/cheaters/demo.zip|arj|dem

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во вроде порядок на сервере начался ! Уже в играх вроде все норм играют и обеснение забаняным ест ! +1 к работе админов !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я конечно извиняюсь , но за какое меня забанили?

ребята какие читы .....

не смешите ....

я пришол себе в клуб (на веселе) присел погоцать а тут бан меня и всего клуба ....не гоните ....ето тупо смешно ....тут локера в клубе стоят...

ето не читы ето я так действительно стреляю с авп ...дето 6-е авп на Зап.Украине ...смори...http://c-club.ua/news/528/#comments

...

уруру ....розбаньте ....ато ведь весь клуб в бане ...люди деньги плотют

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Intro Віриш не я банив ) і тому відбанювать не буду

Я ща не лізу до сервака вбіоса, хочу побачить до чого прийде це все діло )

Пока він став похожий на пісочницю для діток :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та лана ) бан был на 180 мин ....

просто я играл действительно без читов ...и даже удивился....потому что не было там таких "особых" фрагов .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2 Intro Віриш не я банив ) і тому відбанювать не буду

Я ща не лізу до сервака вбіоса, хочу побачить до чого прийде це все діло )

Пока він став похожий на пісочницю для діток :)

Пісочниця для діток це твоє розкручування game.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой нахрен читинг???? Торик проснись ето толпа из нео2 гоцали на Варкрафт серваке какой нафик читинг???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання - чому ми (неО2) знову маэм повертатись до тих проблем які були при початку створення сервера і нашого перебування взагалі на сервері.????!

ситуація настільки смішна тупо абсурдна шо нема слів)

сіля таки прально каже - хлопці адміни банять всіх і за все шо їм збреде в голову без навіть ніякої поваги до вже відомих геймерів)

діти-адміни - хватить гратись з сервером - або ставтесь адекватно з свіжою нейтральною позицією до нашого клуба.

шо це всілякі слепи - бани - та кіки?

ви лише погіршуєте взаєморозуміння з гравцями - а не наводите лад

більш того скажу шо дейкі спірні бани навіть собі сіля не дозволяв - на відміну того який безпрєдєл у судівстві проводите ВИ!

якшо питання у підтриманні дисципліни на сервері - так сіля та кваз більш чесно це проводили та зрозуміло - навідміну від ВАС.

прохання - віддайте назад адмінку сілі.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

можливо з іншими питаннями сервака сіля і погано справляється - але з адмінством та банами він керувався таки реальними фактами і дозволяв собі таких безпрєдєльних вольностей як ВИ! :D;);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да сіля по його словам повністю правий :blink: це уже не сервер контра страйк а пісочниця для дітей :D , всі переключілись грати в цей вар крафт, якось було зайшов пограв і чімось мені здалося цо че похоже на квейк тільки бігаеш і випускаеш обойму за обоймою ^_^ ніякої тактики ніякого навику гри показувати нетреба одним словом ( Half-life ). А на простому сервері не варкрафтовському чітери як були так і є :P , як цей местний зверь грав з чітом так і продовжуе грати :blink: , вобшем нічого незмінилося тільки пінг почав скакати шо неможливо грати, одним словом нема приколу вже такого як був ^_^ . А нарахунок того шо сказав неостар так це дійсно смішно, коли я побачив Інтро як він мені розказав шо його забанили за чіт я росміявся :mdr: , зрозумійте АДМІНИ, Інтро ніколи нестане грати з чітом, я вважаю для такого геймера як він тим більше з сильної команди НЕКСУС напевне було-би принизливо грати з чітом, тим більше хто тут може з ним потягатись в грі хібашо тільки агент. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2SmeX ще хоч раз почую від тебе слово чітер в будь чию адресу забаню н*х Мене вже який раз в чітера записав.

Не розбираєся не патякай. А потім крик откуда стільки чітерів на серваку, ви ж самі їх собі видумуєте !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтро ніколи нестане грати з чітом, я вважаю для такого геймера як він тим більше з сильної команди НЕКСУС напевне було-би принизливо грати з чітом, тим більше хто тут може з ним потягатись в грі хібашо тільки агент. :)

Согласен на 100% видел на свои глаза как он играет.. кто не верит пойдите и гляньте сами... а то сразу читер читер параноя блин какаета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Жду демку

АУ торик, виложи демку где я "читинг"ом занимаюсь

на лме в корне, neo.rar & neo2.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найс Демка, тока заторможенная троха

ЗЫ. тока не совсем ясно ..... а в чём там читинг ??

Видно ограничение по скиллу на серваке ввели ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля може мені демку на слідуюшій раз записать :P шоб всі побачили, мені здаеться я не так часто пишу шо на серваку був чітак, ми с укуріним і інтром сиділи і дивились за тобой как як ти мінуси робиш через стени, такшо неморозся што не чіт :P , а тут ше і сам признався шо це був ти ;) . А якшо хочеш банити то бань без причіни не банять :P , а еслі забаниш значіть я правду кажу шо чіт :P .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смех, реально на мене про чіти гониш тікі ти. Ти забув як на ніч пришли наші до вас в клуб і ти кричав чітаки докі не догнав що вони біля тебе збоку сидять і чітить не можуть ?

Так що ще раз кажу не роздупляєся не базарь !!!!

Нащот агента то там нема ніякого чітерства в тій демці. Хто мені доведе протилежне отримає 100грв !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Найс Демка, тока заторможенная троха

ЗЫ. тока не совсем ясно ..... а в чём там читинг ??

Видно ограничение по скиллу на серваке ввели ?

ответы админов/топ игроков вбиоса на предоставленные демки

лучший друг

всегда рядом

#307811 - Tue Dec 12 2006 06:19 PM

диагноз - приступ ясновиденья

ROKO[broZers]#307838 - Tue Dec 12 2006 07:09 PM

Однозначно ВХ + может и АИМ\НоРекоил(Мы с Тамарой ходим парой). Диагноз - бан!

Doktor Bormental

#307994 - Wed Dec 13 2006 10:25 AM

Да, в паре моментов орел как-будто имеет глаза по всей окружности головы. Когда он выбегал с планта и снял супостата (хумана!) сидящего за углом, причем он в тот угол посмотрел именно в этот раз и больше не заглядывал, хотя бегал все время этим путем - нереально. Причем прослушать он его не мог, прямо перед этим он снял еще одного и звук шагов, даже если тот только подбегал к нычке, услышать было нельзя. Ну и так далее. WH - стопудово, айм - врядли, а вот но-рекойл - очень похоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
WH можно обьяснить игранием в клубе... а там соседний комп.. и т.д.

Момент с выбеганием планта необъясним, 1 тер 1 контр, больше в коридоре никого не было из контров (все были на другой точке) смотри в соседний монитор не смотри толку 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не говорю что в этом случае имеено так.. демку не смотрел... кроме того может ктот играть за другую команду в клубе и быть уже убитым.. тоесть наблюдать за тем игроком который кемперил.. тем самым сдавая его противнику...)) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
я не говорю что в этом случае имеено так.. демку не смотрел... кроме того может ктот играть за другую команду в клубе и быть уже убитым.. тоесть наблюдать за тем игроком который кемперил.. тем самым сдавая его противнику...)) :D

Варкрафт мод, убитым ты быть не можешь. Вобщем диагноз ВХ + норекоил, еще 2 подобных предъявы с НЕО = перманент бан. Тем более за НЕО и раньше замечались читы, их даже на вбиосе в перманент записали (и весь фотаком между прочим тоже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...