Перейти до змісту

У Запоріжжі таки поставили пам'ятник Сталіну


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Загалом згідний з alld1e

а замінусували мене через те що ввечері не повечеряли ? <_<

Магнітні бурі, зорі не так стали або ж дурний пост про те, що Україні потрібен Сталін (і навіть якщо ти мав на увазі тільки те, що Україні потрібна сильна влада, то не варто ототожнювати її з образом Сталіна який запам'ятався мільйонам не тільки цим).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

В цьому пам’ятнику є одна позитивна риса.

Був до цього в Запоріжжі осередок організації "Свобода", і думаю діяльність їх була не особо жвавою. А тепер? Комуняки дали їм цель! Ну не зможуть вони цілодобово охороняти той постамент. Через тиждень чи місяць тай прогавлять парубка з молоточком.

А якщо взяти до уваги що все ж більшість населення країни проти ідолів Йосипа, то цю подію протрублять по телеканалам, населення одобрить, і рейтинг в електорату хай на пару пунктів та підніметься.

На місці запорізьких свободівців я би вже сідав за розробку плану "ліквідація Йосипа", може шахідом рознести разом з будівлею обкому, чи літаком втаранитись як в Нью Йорку, боїнга припустимо не знайдуть, але для Йосипа і кукурузника старенького вистачить.

Може сообща з бордовцями пару варіантів придумаємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що хтось таки дорветься до пам"ятника і зпаскудить його..

і тоді начнеться шалена вонь від комуністів в сторону "западенців і бендерівців"

щось все воно до поділу україни котиться :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому пам’ятнику є одна позитивна риса.

Був до цього в Запоріжжі осередок організації "Свобода", і думаю діяльність їх була не особо жвавою. А тепер? Комуняки дали їм цель! Ну не зможуть вони цілодобово охороняти той постамент. Через тиждень чи місяць тай прогавлять парубка з молоточком.

Мені здавалось, що "Свобода", це щось більше ніж зграя хуліганів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому пам’ятнику є одна позитивна риса.

Був до цього в Запоріжжі осередок організації "Свобода", і думаю діяльність їх була не особо жвавою. А тепер? Комуняки дали їм цель! Ну не зможуть вони цілодобово охороняти той постамент. Через тиждень чи місяць тай прогавлять парубка з молоточком.

Мені здавалось, що "Свобода", це щось більше ніж зграя хуліганів :)

взагалі Свобода недопрацьовує серйозно. шото вона спортилась. якась така організація мякенька, сиренька і зовсім не дієва. Ій таке і сяке нова влада підсовує, вжей й сталіна поставили, а вона (Свобода) бідна ну ніяк на реальні дії не розродиться. Вобщім запаскудилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому пам’ятнику є одна позитивна риса.

Був до цього в Запоріжжі осередок організації "Свобода", і думаю діяльність їх була не особо жвавою. А тепер? Комуняки дали їм цель! Ну не зможуть вони цілодобово охороняти той постамент. Через тиждень чи місяць тай прогавлять парубка з молоточком.

Мені здавалось, що "Свобода", це щось більше ніж зграя хуліганів :)

взагалі Свобода недопрацьовує серйозно. шото вона спортилась. якась така організація мякенька, сиренька і зовсім не дієва. Ій таке і сяке нова влада підсовує, вжей й сталіна поставили, а вона (Свобода) бідна ну ніяк на реальні дії не розродиться. Вобщім запаскудилась.

правильно роблять потрібно бути ідіотом щоб одразу повестись на таку провокацію, це може навіть комуняки з Яником спеціально придумали щоб Свободу спрвокувати і так би мовити впіймати на гарячому(ліквідувати як таку). Нехай вичекають трохи, а потім випадково якийсь пяний протаранить паркан і роздавить памятник(бажано щоб це був КРАЗ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні вболівальники "Свободи", Вам не здається, що це чергова шняга, національного піднесення якої варто чекати тільки перед черговими виборами? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу встановлення пам'ятнику Сталіну у Запоріжжі вже з'явився такий собі політичний стьоб:

В Малороссии должен появиться Мавзолей Сталина

Дорогие читатели этого блога, которые вчера копали картошку, а сегодня вернулись к компьютерам! Для Вас – ссылка на текст

Для недоумевающих поясню: кому обычно ставят памятники – победителям или побежденным? Кажется, всё-таки, победителям.

В 1932-1933 годах кто кого победил: Сталин жертв "Голодомора" или жертвы "Голодомора" Сталина? Так кому должны стоять памятники?

Моя идея заключается в экономической оптимизации – чтобы не тратить лишних денег (точнее, чтобы они могли пойти на улучшение благосостояния, скажем, членов Кабинета Министров Малороссии), использовать уже созданную "оранжоидами" инфраструктуру. Ну а странное сооружение по поводу "Голодомора" около Киево-Печерской Лавры вообще можно превратить в символический, а то и вполне реальный Мавзолей Сталина! Кстати, при Хрущеве, в 1961-м, Сталина вынесли из Мавзолея и захоронили около кремлевской стены. Но захоронили в запаянном гробу – в условиях, способствующих сохранению тела. Почему бы не восстановить историческую справедливость и не обратиться к руководству РФ с вопросом о возможности перенесения его тела в Мавзолей в г. Киев?

Ведь тут провластные журналисты и историки малороссийской националистической ориентации (если не ошибаюсь, такое было и у самого Табачника) доказывают, что именно благодаря Сталину западные области воссоединились в 1939-1945 с УССР, значит, именно он – основатель государства. Почему нет?

Ведь это логично и справедливо, если в Малороссии будет восстановлен культ Сталина и установлены соответствующие знаки – памятники, бюсты, билборды, открытки и проч., и проч., а если повезет, то и Мавзолей!

У меня появилась еще одна догадка: недавно фракция КПУ в Законодательном Собрании Малороссии&Новороссии проголосовала за новый, прогрессивный проект Рабовладельческого Кодекса Малороссии. Во исполнение воли всех тех людей старшего возраста, которые чуть ли не молятся на эту партию, отождествляя ее со своей молодостью, и требуют ограничения размера пенсий, усиления трудовой дисциплины и увеличения продолжительности рабочего дня.

Это вопрос без ответа – кто такие нынешние малороссийские коммунисты: мужественные сторонники левой идеи или банда мелких политических лавочников? Лично я склоняюсь к первому варианту.

Ну так вот, взамен на это голосование за РКМ им, вероятно, разрешили повесить в Ворошиловграде билборды со Сталиным, а в Александровске (бывш. Запорожье) открыть ему памятник.

Вчера по одному малороссийскому телеканалу кто-то сказал, что КПУ – это филиал российских коммунистов, т.е. КПРФ. На самом деле, более справедлива мысль, что КПУ – это филиал Партии регионов и "Единой России". Всё-таки Зюгановская КПРФ – при всех колоссальных к ней претензиях – единственная оппозиционная партия в России. Ну и они, прямо или косвенно, могут считаться саботажниками – по сравнению с КПУ, ибо не голосуют за легализацию рабовладения.

Полагаю, что развитие рабовладельческих отношений в Малороссии увеличит производительность труда, укрепит трудовую дисциплину, будет способствовать увеличению благосостояния ЛЮДЕЙ, повысит порядок и стабильность в обществе. И помешает так называемой "оппозиции" раскачивать лодку.

Культ Сталина может стать важной лептой в настоящее и будущее Малороссии.

Также призываю правоохранительные органы найти тех, кто вчера осквернил в Ворошиловграде билборды с изображением Сталина, и наказать их со всей строгостью закона!

Джерело

Поки це все смішно. Як би потім ми не плакали.

І ще. Мабуть, ВО "Свобода" в дії:

В Луганске билборды со Сталиным забросали яйцами с краской

Луганские билборды с Иосифом Сталиным облили красной краской. Чистыми они продержались 5 дней, передает «5 канал».

3 мая неизвестные забросали изображение вождя яйцами с красной и синей красками. Досталось и высшему военному руководству СССР времен Второй мировой, чьи фото были рядом.

Сейчас милиция расследует инцидент, а все плакаты с окрашенным Сталиным городская власть приказала снять.

Напомним, развесили рекламные изображения вождя по всему городу местные коммунисты.

Джерело

Міліція шукає того, хто це зробив. Якщо більш-менш "розуміюча" міліція (в більшості випадків - ці поняття взаємовиключаючі), то будуть робити вигляд, що шукають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луганске билборды со Сталиным забросали яйцами с краской

Да, офтоп, але мене цікавить технологія виготовлення "яєць з краскою" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, офтоп, але мене цікавить технологія виготовлення "яєць з краскою" :)

Чого оффтоп? Продовження теми щодо увіковічення пам'яті "отца всех народов". :naezd:

Яйця з фарбою - розказую, як це робиться. Зверху яйця робиться маленька дірочка, через яку виливається/випивається жовток з білком (кому як подобається :dont: ). Потім у цю дірочку заливають фарбу. Дірочку можна закрити тим самим скотчем або іншим підручним засобом. Ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарищ Сталин, Вы большой ученый,

В языкознаньи знаете Вы толк,

А я простой советский заключенный,

И мне товарищ — серый брянский волк.

За что сижу, воистину не знаю,

Но прокуроры, видимо, правы.

Сижу я нынче в Туруханском крае,

Где при царе сидели в ссылке Вы.

В чужих грехах мы сходу сознавались,

Этапом шли навстречу злой судьбе.

Мы верили Вам так, товарищ Сталин,

Как, может быть, не верили себе.

И вот сижу я в Туруханском крае,

Где конвоиры, словно псы, грубы.

Я это все, конечно, понимаю,

Как обостренье классовой борьбы.

То дождь, то снег, то мошкара над нами,

А мы в тайге с утра и до утра.

Вы здесь из искры разводили пламя,

Спасибо Вам, я греюсь у костра.

Вам тяжелей, Вы обо всех на свете

Заботитесь в ночной тоскливый час,

Шагаете в кремлевском кабинете,

Дымите трубкой, не смыкая глаз.

И мы нелегкий крест несем задаром

Морозом дымным и в тоске дождей,

Мы, как деревья, валимся на нары,

Не ведая бессонницы вождей.

Вчера мы хоронили двух марксистов,

Тела одели ярким кумачом.

Один из них был правым уклонистом,

Другой, как оказалось, ни при чем.

Он перед тем, как навсегда скончаться,

Вам завещал последние слова,

Велел в евонном деле разобраться

И тихо вскрикнул: «Сталин — голова!»

Вы снитесь нам, когда в партийной кепке

И в кителе идете на парад.

Мы рубим лес по-сталински, а щепки,

А щепки во все стороны летят.

Живите тыщу лет, товарищ Сталин,

И пусть в тайге придется сдохнуть мне,

Я верю, будет чугуна и стали

На душу населения вполне.

Юз Алешковский

А щодо яєць з фарбою: http://bilozerska.livejournal.com/195358.html

героїня цього поста у ЖЖ Білозерської, "громадська діячка" Вікторія Омельченко напевне знає рецепт їх виготовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

героїня цього поста у ЖЖ Білозерської, "громадська діячка" Вікторія Омельченко напевне знає рецепт їх виготовлення.

Какие-то они стрёмные (с) Галустян / Самый лучший фильм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені якшо чесно шо Сталін шо Бандера........

обоє кати... ні той ні другій (як що вже діло на те пішло)пам"ятника не заслуговує! тількі один винищував всіх, а другій "боровся за суверенітет України"- що слугувало прикриттям для жорстокого знищення поляків на Західній Україні!

тут хтось казав про вулицю назвать?

нехай називають, але перед тим як назвать хай її побудують, а потім вже називають! хоть Сталінською, хоть Януковицькою :)

і якій поділ? люди одумайтесь! якій поділ України! за що тоді воювали наші пращурі впродовж тисячоліть?!

шоб ми зараз про*рали отак Україну? ні це вже перебор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені якшо чесно шо Сталін шо Бандера........

обоє кати... ні той ні другій (як що вже діло на те пішло)пам"ятника не заслуговує! тількі один винищував всіх, а другій "боровся за суверенітет України"- що слугувало прикриттям для жорстокого знищення поляків на Західній Україні!

тут хтось казав про вулицю назвать?

нехай називають, але перед тим як назвать хай її побудують, а потім вже називають! хоть Сталінською, хоть Януковицькою :)

і якій поділ? люди одумайтесь! якій поділ України! за що тоді воювали наші пращурі впродовж тисячоліть?!

шоб ми зараз про*рали отак Україну? ні це вже перебор!

а де ти тут Україну бачиш? Чи можливо отой майбутній федеральний малоросєйскій округ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ти тут Україну бачиш? Чи можливо отой майбутній федеральний малоросєйскій округ?

Якщо тобі вже тут України нема, то go в Канаду чи Ізраіль! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ти тут Україну бачиш? Чи можливо отой майбутній федеральний малоросєйскій округ?

Якщо тобі вже тут України нема, то go в Канаду чи Ізраіль! :angry:

а ти друже згадай скільки було емігрантських хвиль з Україні, і чому вони були. а я думаю , що ми на порозі ще однієї. Так от ті люди якраз виїзджала через те що саме в такій країні жити нехотіли,- їхали до Канади цілими селами і пів-містами. а знаєш чому , - бо такий совки рівнобедрені як деякі з учасників цієї теми повністю влаштовує рабський тип існування. І ще ваші мінуси а їх уже 6 шт мене задовбали. та й про багато що говорять. ставиш мінус то коментуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тобі вже тут України нема, то go в Канаду чи Ізраіль! :angry2:
згоден на всі 100%
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені якшо чесно шо Сталін шо Бандера........

обоє кати...

це нічого що Бандера більшу половину війни просидів в німецьких тюрмі та лагері? (причому не на вежі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, шо ніхто не вспомина за ссилкі і тюрмі в судьбі Іосіфа Віссаріонича :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ндя..

Україна потихеньку повзе в прірву..

на жаль, але реальна незалежність так і не здійснилась :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені якшо чесно шо Сталін шо Бандера........

обоє кати... ні той ні другій (як що вже діло на те пішло)пам"ятника не заслуговує! тількі один винищував всіх, а другій "боровся за суверенітет України"- що слугувало прикриттям для жорстокого знищення поляків на Західній Україні!

а є "не жорстоке" знищення?

Дійсно, Бандера міг елементарно походити по хатам тих поляків і вічливо їх попросити "Шановні пани, я просю, і всі просять, будьласка їдьте назад додому."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага.. бракує зробити хід конем:

- приліпити на памятник значок героя України, для остаточного введення нації в ступор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Не знайшов тему про вибух сабжа, тому пишу тут.

Один з блогерів взяв на себе відповідальність за підрив пам'ятника Сталіну в Запоріжжі. У своєму ЖЖ kikhot1953 описав хронометраж дій, який може бути перевірено при зіставленні із записами з камери спостереження.

"У зв'язку з тим, що результати моїх дій зараз використовуються для переслідування невинних людей і вирішення силовими структурами своїх давніх бажань, я змушений вкотре взяти відповідальність за припинення існування пам'ятника кривавому катові-Кобі у Запоріжжі", - повідомляє блогер.

Він також вирішив надати незаперечні, на його думку, факти, про які може знати лише відповідальний за це, і які можна легко перевірити за допомогою матеріалів, знайдених на місці, і записів відеокамер спостереження.

"Вкотре заявляю, що метою моїх дій не було залякування когось, навпаки це була природна реакція у відповідь на спробу залякування суспільства і мене особисто за допомогою цього пам'ятника", - пише блогер.

Крім того, за його словами, також не переслідувалися цілі руйнувань і, тим більше, нанесення шкоди здоров'ю людей, для цього було докладено всіх зусиль і "так буде і в майбутньому". "Важливою умовою виконання операції була відсутність людей на першому поверсі будівлі (офісу КПУ - ред.), інакше операція була б виконана 27 листопада чи 21 грудня 2010 року", - зазначив він.

Він також наголосив, що не належить до жодної організації, і діє сам по собі. Блогер також навів докази, які, за його словами, повинні бути розглянуті як силовими органами, так і громадськістю, з метою недопущення звинувачень невинних.

Він описав тип зарядного пристрою, а також докладний хронометраж дій у новорічну ніч. "Час проведення всієї операції не перевищує тривалості святкового перекуру", - пише він. Блогер також зазначив, що готував акцію два місяці.

"Таких символів на території України не буде - будь-якою ціною. Я кажу про це з позиції сили, бо при всій повазі до людей всередині охоронних жигулів сьомої моделі і найманих ветеранів спецслужб, ні за знаннями, ні за вмінням, ні за ефективністю вони мені не суперники", - повідомляє блогер.

Він також зазначив, що до подій у Макіївці ніякого відношення не має, проте попередив, що пам'ятник Сталіну, який планують поставити в Одесі, також буде знищено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...