Перейти до змісту

Просто секс


NowhereGirl

Рекомендовані повідомлення

А скажіть-но, шановні форумчани чи були у вас такі відносини? де тільки секс і більше нічого. Коли людину хочеш.. навіть дуже, але крім цього діла :blush: більші нічого в цій самій людині не цікавить. Ні його (чи її - у випадку музчін;)) інтереси, ні життя і тим більше не будуються плани на якісь подальші, кхм.. серйозні стосунки.

... про себе скажу - було таке, причому досить тривалий період часу.

Ну можна ще пообговорювати, чи правильно це чи ні, і якщо мали місце такі стосунки, то для чого вони вам були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

тут на борде записных психологов чуть больше чем половина, так что ты обратилась по адресу. как один из ведущих вышеупомянутых товарищей, скажу, что да, это нормально. тем более для девушки. если нужна частная консультация - телефон в профиле ^_ _^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли людину хочеш.. навіть дуже, але крім цього діла :blush: більші нічого в цій самій людині не цікавить.

це попахує голубізною :smile-zachot:

Ні його (чи її - у випадку музчін;)) інтереси, ні життя і тим більше не будуються плани на якісь подальші, кхм.. серйозні стосунки.

це розпуста

... про себе скажу - було таке, причому досить тривалий період часу.

а це хвороба пора їй чи йому до психолога

Ну можна ще пообговорювати, чи правильно це чи ні, і якщо мали місце такі стосунки, то для чого вони вам були.

психолог тут не розбереться без :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи правильно це чи ні

Это не нормально. Это дебильно. Я всегда утверждал и утверждаю, что интимная близость - это, прежде всего, одна из граней любви. Подобное "соединение душ" для меня приемлемо лишь с человеком, которого ЛЮБИШЬ по настоящему. На то мы и наделены интеллектом, способностью испытывать возвышенные чувства, сознанием, чтобы уметь давить в себе инстинкты ради настоящей БОЛЬШОЙ чистой любви и человека, который в один момент стал тебе родным.

Если же того, кого ты любишь по-настоящему, нет, это несколько меняет ситуацию. Хотя я твердо убежден в том, что настоящая женщина в своей жизни должна принадлежать одному единственному, в то время, как вызывать желание у сотен.

P.S. Мое сугубо личное субъективное мнение без претензий на олицетворение истины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сложилось так, что в сексе привык не только брать, но и давать взамен, а дать что-то человеку у которого кроме хорошего тела (за что в основном спасибо её родителям - гены/физ. подготовка) честно говоря желания нету. Короче говоря пока не созрел для этого. Как только войду в "кризис среднего возраста" - обязательно отпишусь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто секс - небачу в цьому нічого поганого, пару оргазмів нікому не зашкодять :blush: на відміну від алкоголю, наркотиків чи паління. А правильно чи неправильно це особиста справа кожного

З.І. 32роки, неодружений :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було таке колись. З колишньою. Кілька разів зустрічались, сиділи десь в тихому місці, потім все закінчувалось сексом без зобовязань. Нічого поганого в цому не бачу, тим більше не бачу тут ніякої хвороби (jeck :angry2: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут на борде записных психологов чуть больше чем половина, так что ты обратилась по адресу. как один из ведущих вышеупомянутых товарищей, скажу, что да, это нормально. тем более для девушки. если нужна частная консультация - телефон в профиле ^_ _^

та знаю, що по адресу :g05: того і задала таке питання, зараз половина накинеться зі своїм "Фе", а інша половина буде підтримувати і набиватись на місце того, з ким такі стосунки були :D . Сьогодні зайшла - і бачу що не помилилась ;).

Консультація і всякі там психологи не потрібні, з тої простої причини, що не вважаю це ненормальним чи розпустою (2 jeck :naezd: ) так як такі стосунки в мене були тільки з однією людиною, а не з толпою :jeer: і в такий період мого життя, коли мені кохання, одруження чи щось подібне просто не було потрібне. І що тоді було робити - в монашки???

Отакі-то справи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли людину хочеш.. навіть дуже, але крім цього діла більші нічого в цій самій людині не цікавить.

Імхо. Нічого поганого в цьому теж не бачу, майже завжди так і буває. :P Може просто важаю себе занадто молодим для чогось серйозного. :blush: Вже коли будуть думкі про женіння тоді можна і шукати людуну не лише для сексу но і для спільного життя. А так я за вільні стосункі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NowhereGirl, пропозицій зараз понаотримуєш.. :_07:

В мене таких стосунків не було, але не вважаю це таким вже чимось ненормальним. А щоб аж до психолога, то взагалі :_36: Просто незвично таке споживацьке відношення чути від жінки, в основному то чоловікам властиво шукати сексу без лишніх емоцій. Ми ж, дівчатка, завжди прагнем(вмієм :_16: ) побачити любов, переживання, плани і т.д., навіть там, де їх нема :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. 32роки, неодружений :0002:

:D а для чого мені інформація про твій сімейний стан??? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Лучше неловкое утро, чем одинокая ночь."

"Не бывает правильного и неправильного, есть только последствия поступков.."

Хенк Муді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NowhereGirl, пропозицій зараз понаотримуєш.. :_07:

В мене таких стосунків не було, але не вважаю це таким вже чимось ненормальним. А щоб аж до психолога, то взагалі :_36: Просто незвично таке споживацьке відношення чути від жінки, в основному то чоловікам властиво шукати сексу без лишніх емоцій. Ми ж, дівчатка, завжди прагнем(вмієм :_16: ) побачити любов, переживання, плани і т.д., навіть там, де їх нема :_07:

ага, понаотримую :D тільки це вже неактуально ;) просто цікаво було почути думку про такі стосунки.

Ну а на рахунок незвично... то колись здається я писала про любов, що я в таке не вірю (або як дехто каже - ще не зустріла, таку щоб.. ах, і щоб були емоції і переживання там всякі :P ), а вірю в повагу, взаєморозуміння, порядність і т.д. між двома людьми. А чому споживацьке.. тому напевно що дійсно порядних, щирих і розумних чоловіків не так вже і багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз половина накинеться зі своїм "Фе"

При чому більша половина тієї половини насправді скажуть "Фе" тільки заради вдаваної порядності або через те, що їм так просто не "давали" :)

P.S. Не вважаю, що це добре, але життя -- то така складна штука!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 NowhereGirl

давайте разом напишемо дипломну роботу на цю тему, в мене і машина є, щоб вітер рукописи не роздував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо серйозно, то, по-моєму, є така частинка життя у кожної людини, такий собі приват, у який ніхто не має права лізти і схвалювати або не схвалювати речі, які там знаходяться. Звісно ж, якщо сама людина цей приват не виносить на публіку. Спальна повинна лишатись у спальні. І от дана тема - якраз входить до цього привату. Тут головне не те, схвалює людина просто секс, чи для неї секс - частина почуттів. Головне, щоб обидва партнери розділяли однакову точку зору. А то негарно вийде.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. 32роки, неодружений :0002:

:D а для чого мені інформація про твій сімейний стан??? :D

Ну це так для інформації, може був ши одруженим чи старшим або молодшим думав би по іншому.

З.І. А ви а б чЬом падумалІ, что я Вас хатю заманіть туда - :0134:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я рахую це індивідуальні правила виховання і совісті: тобто якшо совість і виховання підпорядкованні принципу погано, то навіщо перечити своїй суті, а потім мучитись погано чи то добре; а інший вид тіє ж совісті і виховання дозволяє і не перечить внутрішноьому я, то нехай так і робить. А слухати шо погано, а шо добре, то марна справа, тобі з цим жити.....якшо ти не відчуваєш себе якоюсь неправильно живучою, то значить нічого поганого в тому нема, а якшо совість мучить шо ти не правильно живеш і так не можна, значить ти чиниш не правильно. А засуджувати інших за те як хто живе не правильно. Так само можуть засудити і тебе, бо в них зовсім інші норми виховання. Кожному не вгодиш. Тому живи і роби так як ти важаєш правильно. Аби потім не жалкувала за вчинене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному не вгодиш. Тому живи і роби так як ти важаєш правильно. Аби потім не жалкувала за вчинене

Я нікому і не збираюсь вгоджувати :0001:

Просто так от вийшла дражнилка для форумчан. Звичайно всі ми дуууже порядні і правильні. І ніхто не скаже - ой а в мене було таке чи таке, в сенсі, що щось не зовсім загально-прийняте. А щодо жалю про вчинене - для того я думаю є в кожного голова, якою думається про наслідки того чи іншого вчинку. І перш ніж щось зробити напевно варто задумуватись а що з того вийде і який буде мати вплив.

Щодо того, про що я написала - то це була звичайні стосунки з чоловіком, тільки без особливих почуттів. От і все. І думаю, що в майже кожного були такі відносини. Просто люди частенько вдають з себе порядніших і правильніших, аніж вони є насправді. Хтось тут писав, що такі особисті речі не виносяться на загальне обговорення :lol: . А що ж тут особистого??? По-моєму топіки про сексуальні уподобання, перші рази і ін. набагато більш особисті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життя цікава штука. Чого тільки в ній не буває. :rolleyes: Прийнятно двом - от і добре. Тільки щось трішки лукавством попахує від топікстартера. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному не вгодиш. Тому живи і роби так як ти важаєш правильно.

...тільки не заважай цим способом життя іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життя цікава штука. Чого тільки в ній не буває. :rolleyes: Прийнятно двом - от і добре. Тільки щось трішки лукавством попахує від топікстартера. ^_^

А в чому лукавство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...