Перейти до змісту

Просто секс


NowhereGirl

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну вы и лицемеры...

практически все!

Ни у кого не было "отношений" до свадьбы?? А почему "прекратились"?

Ах да, вы, конечно, любили, но разлюбили. Целых два месяца! Какого хрена разошлись? Разлюбили? Та какая тогда это нахрен любовь, если расходятся оттого, что партнер ночью пукнул или не любит зеленый цвет? Встречались, чтобы потрахаться, думали- любовь, а потом - не сошлись характерами. Ну так и признайте это! Двадцатилетние: у вас девушек/парней еще триста может быть, даже если вы сейчас думаете, что будете жить вечно, а умрете вместе от оргазма!

Вы уж глупостей не пишите, любовь - это совсем не секс, а секс - совсем не любовь!

Дети, чесслово...

Повністю згідний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор теми писала про стосунки, а не про любов. А я стверджую, що стосунки "заради сексу" насправді відрізняються від "на ніч" або "весело провести час не бажаєте?".

так і я про що... :D

уявіть дівчину, не підлітка... а досить дорослу щоб відповідати за свої вчинки, якій поки що на даний момент заміжжя не потрібне, так само як і кохання (ну розчарувалась вона, чи просто не зустріла ще людину яку могла б покохати - не так вже і важливо) і чоловіка, який не одружений.. але обзаводитись сім"єю також ще не готовий..

То скажіть будь-ласка кому вони роблять погано якщо займаються сексом при взаємній симпатії??? Це не є повноцінні стосунки, але все ж стосунки, які нікому не приносять болі чи ще чогось.. як от у випадку зради (про це взагалі окрема розмова... законній жінці чи чоловікові зраджують тільки у випадку великої і чистої любові до коханки/коханця?? абсурд). То чому засуджувати такі стосунки, якщо вони мають місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Лучше неловкое утро, чем одинокая ночь."

"Не бывает правильного и неправильного, есть только последствия поступков.."

Хенк Муді.

Хех )))

ну якщо жити за принципами Хенка Муді, то можна далеко заїхати. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То скажіть будь-ласка кому вони роблять погано якщо займаються сексом при взаємній симпатії???

Та добре все роблять. Все, що приносить задоволення двом людям, не створюючи при цьому проблем третій стороні, ну і проходить за взаємної згоди сторін - це нормально. :) ІМХО, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав, що не буду писати в цю тему ))))

не хочу висловлювати своє ставлення до цього, просто маю одне запитання (так як такого у мене не було,то поясніть...). так от, питання: а як такі...еее...як таке закінчується? у нормальних відносинах все ясно. а тут як???? мол, "пасібо, я наситився(-лась) тобою, більше не хочу. бувай!". шось типу такого,нє? чи просто перестаєте дзвонити? як? скажіть. мені просто цікаво.

дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закуриваешь сигарету, говоришь: Ты была сегодня великолепна!

Одеваешься и, уходя бросаешь ей милое "я тебе позвоню завтра!"

Ну или она одевается и уходя шлет воздушный поцелуй и "до скорого!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закуриваешь сигарету, говоришь: Ты была сегодня великолепна!

Одеваешься и, уходя бросаешь ей милое "я тебе позвоню завтра!"

Ну или она одевается и уходя шлет воздушный поцелуй и "до скорого!"

і цим все сказано... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

до тих хто тіпа "токо по любві в браке і абізательна в темній спальні накрившись адіялом - після перегляду "О чем говорят мужчины"

-Отказал?

-Отказал!

-Жанне Фриске?

- Ага...

- Ну ты и мудак!

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...