Перейти до змісту

Підскажіть


Tem404

Рекомендовані повідомлення

Бажаю купити велосипед Comanche Niagara FS, хочу почути ваші відгуки про цю модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається?

Купуй.

Це вел початкового рівня. Для того щоб спробувати і не шкода було, як не сподобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

команч як команч. дешевенький вел (відносно того що є), але вже не гуано типу ардіса.

я взяв томагавка 2 роки тому (ну майже те саме що ніагара), і поки що задоволений покупкою. деякі компоненти замінив по мірі зносу на ліпші. Бажання моднішого вела собі взяти є, необхідності - немає. Цілком прийстойний байк, як на мене за такі гроші. І для такого катання як у мене (по буднях на роботу з роботи, у вихідний десь до лісу прокататися) цілком достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозиція, чи є тут любителі зранку/ввечері поїздити по парку ім. Лесі Українки, вел треба обкатати, а самому їздити не дуже цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня был Comanche Томагавк. Нареканий нет. Скучаю за ним. Удобный. Альтернатива Ниагаре наверное Bergamont Dark Dust, но по моему он дороже. Рекомендую сесть на один и на другой, какой удобнее такой и брать, но мне кажется, что удобнее Команч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не забываем, что Niagara - это все-таки найнер и весьма современный (баттирование, легкая рама). я проверял, в раму помещаются даже 2.25 колеса (700C-58C), а в вилку комфортно 2.1 (52C) (2.25 почти без зазора)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не забываем, что Niagara - это все-таки найнер и весьма современный (баттирование, легкая рама). я проверял, в раму помещаются даже 2.25 колеса (700C-58C), а в вилку комфортно 2.1 (52C) (2.25 почти без зазора)

кстати, у меня есть в наличии рама 2010 года, Comanche Niagara FS, новая, ростовки выше среднего; две вилки к ней на 700C (пружинная и пружина+масло), колеса с резиной, ступицы, etc, etc. все это будет в скором времени продаваться в сборе или барахолом. если кто-то хочет предварительно посмотреть и поторговаться - милости прошу в личку.

не всегда он был "найнером", по-моему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Tem404

Не варто дуже перейматися вибором першого вела. Тим більше класу Ніагари чи Дарк ДАста (цей ніби навіть легший).

В такому ціновому діапазоні ти не знайдеш багато відмінностей між ними. Бери того, який подобається і легший.

ВСЕ !!! НІкого не слухай.. а то тут тобі зараз розкажуть... про Алтус, ХТ .. а не дай Бог Кампу приплетуть... то взагалі заплутаєшся.

Швидше купуй і викатуй. Преший раз виїдеш.. підійди до мене, я тобі скажу з ким краще поїхати.. щоб доїхати до місця призначення.

2ОЛЛ

Не морочте йому голову. Захоче кататися з нами, буде, не захоче.. і С-Воркс не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, у меня есть в наличии рама 2010 года, Comanche Niagara FS, новая, ростовки выше среднего; две вилки к ней на 700C (пружинная и пружина+масло), колеса с резиной, ступицы, etc, etc. все это будет в скором времени продаваться в сборе или барахолом. если кто-то хочет предварительно посмотреть и поторговаться - милости прошу в личку.

Для этого есть соответствующий раздел, модесратор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Tem404

Не варто дуже перейматися вибором першого вела. Тим більше класу Ніагари чи Дарк ДАста (цей ніби навіть легший).

В такому ціновому діапазоні ти не знайдеш багато відмінностей між ними. Бери того, який подобається і легший.

ВСЕ !!! НІкого не слухай.. а то тут тобі зараз розкажуть... про Алтус, ХТ .. а не дай Бог Кампу приплетуть... то взагалі заплутаєшся.

Швидше купуй і викатуй. Преший раз виїдеш.. підійди до мене, я тобі скажу з ким краще поїхати.. щоб доїхати до місця призначення.

2ОЛЛ

Не морочте йому голову. Захоче кататися з нами, буде, не захоче.. і С-Воркс не допоможе.

Согласен! Тут уж, что понравится больше. Решай и вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...