Перейти до змісту

Вкрали ковпаки: як боротись?


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Виходжу сьогодні зранку, сонечко світить, весна, красота! Машина стоїть під будинком. Друг якраз підійшов, маємо їхати. І тут він питає: ти що, ковпаки зняв?

І всьо, настрій пропав, якісь долбо...и вночі познімали ковпаки з мого Lanos’а. От думаю, вони ж фігню коштують, кому ж їх толкнуть? За пляшку чи що?

Що порадите, щоб на майбутнє такого не ставалося? Якось їх прикріпляти хітро? Чи ставити просто диски? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходжу сьогодні зранку, сонечко світить, весна, красота! Машина стоїть під будинком. Друг якраз підійшов, маємо їхати. І тут він питає: ти що, ковпаки зняв?

І всьо, настрій пропав, якісь долбо...и вночі познімали ковпаки з мого Lanos’а. От думаю, вони ж фігню коштують, кому ж їх толкнуть? За пляшку чи що?

Що порадите, щоб на майбутнє такого не ставалося? Якось їх прикріпляти хітро? Чи ставити просто диски? 

было тоже самое!!!! крепить нет резона, на зиму оставил железяки, на лето купил титаны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стяжками пластиковими закріплюй. І по дорозі не загубиш , і гопота так легко не зніме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, але пластикові стяжки теж можна перерізати? чи є якісь металеві стяжки?

до речі, а скільки будуть титани коштувати на Lanos?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на стоянку став, добре, що не подерли ключем фарбу, а то би зекономив 2К на фарбуванні. В мене в дворі вже пройти не можна машин стільки - постійно стоять, а все тому, що гопників "закрили", раніше всі боялись, ну але це до першої магнітоли :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сестри теж на днях вночі (район Шевченка) зняли.

Певно новий бізнес.

Можна спробувати стальні стяжки замість пластмасових поставити - на Формулі продаються. Але вони одноразові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковпаки, шановні, то, вибачте, фігня. Крадуть датчики парктроніків з БМВ, нікельовані пластини із бамперів, молдінги з дверей....При цьому калічать машини. От так ось.

П.С. Невже ж то від влади залежить? Раніше так массово не спостерігались вищеописані явища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

У нас в дворі в цю суботу порізали шини на кількох машинах (і на моїй в т.ч. :angry2: ), думаю акція від якоїсь з найближчих парковок. Якби зловив то не знаю що й зробив би , :mdr::dont::lopata:, ну не уроди б...ь. Тепер купуй нову гуму і шукай гараж, хто його знає як часто ті акції будуть проходити. Як від такого захиститись крім гаража?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в дворі в цю суботу порізали шини на кількох машинах (і на моїй в т.ч. :angry2: ), думаю акція від якоїсь з найближчих парковок. Якби зловив то не знаю що й зробив би , :mdr::dont::lopata:, ну не уроди б...ь. Тепер купуй нову гуму і шукай гараж, хто його знає як часто ті акції будуть проходити. Як від такого захиститись крім гаража?

Ну якщо не гараж і не стоянка то щож тут поможе. Поставиш відеореестратор - не поможе, а то і взагалі вкрадуть і його... один варіант шукати недорогу стоянку навіть якшо вона за 2-3 км від дому. Це дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот началось! Что и следовало ожидать..... не поймите меня привратно. Но как кто-то говаривал (к сожалению не помню кто) если положили и отвернулись то "ГРЕХ НЕ ВЗЯТЬ". Если сейчас в каждом дворе ночью яблоку негде упасть, вы думаете что? Свято место пусто бывает? Не а! Вот тут ребята говорили что 200гр за грараж, ну или 150гр. за стоянку это либо дорого - либо нахер надо, ведь гораздо удобнее, вышел во двор, а там твоя машинка (ободраная, без колпаков и с вырваными парктрониками) . :) Оно конечно нахер надо пока не сопрут что либо стоимостью превышающую стоимость годовалой аренды. Как то в соседней ветке это уже обговаривалось ..... и вот результаты.

Вывод: Не прикручивать цепью колпаки, а искать стоянку или гараж - и не ставить на детских площадках (как у нас во дворе) своё авто, тогда и колёса будут целы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

искать стоянку или гараж - и не ставить на детских площадках (как у нас во дворе) своё авто, тогда и колёса будут целы.

Тому не питайте - де ваші ковпаки, чому поцарапана, хто насрав на капот і т.д.

Маєш бабло на авто, бензин - знайди кошти на автостоянку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що 200-300 грн для свого коня то не гроші, а стоянок валом і спиш спокійніше. Гараж звичайно розкіш придбати зара, хочуть як запівквартири. Або залишати авто біля публічних місць де мілюзга не наважиться заподіяти шкоду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

думаю що 200-300 грн для свого коня то не гроші, а стоянок валом і спиш спокійніше. Гараж звичайно розкіш придбати зара, хочуть як запівквартири. Або залишати авто біля публічних місць де мілюзга не наважиться заподіяти шкоду

хату треба свою мати там і гаражик і собака, але все одно машина пів дня стоіть біля роботи, і виходиш ти а йоп ти царапіна на крилі-велосіпедісти як коні гоцають- бомжі всякій мотлах совають :angry: нема від цього спасіння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

думаю що 200-300 грн для свого коня то не гроші, а стоянок валом і спиш спокійніше. Гараж звичайно розкіш придбати зара, хочуть як запівквартири. Або залишати авто біля публічних місць де мілюзга не наважиться заподіяти шкоду

хату треба свою мати там і гаражик і собака, але все одно машина пів дня стоіть біля роботи, і виходиш ти а йоп ти царапіна на крилі-велосіпедісти як коні гоцають- бомжі всякій мотлах совають :angry: нема від цього спасіння

Ну, а навіщо ти перегородив стежку по якій ось вже який рік один і той же дідок возить мукалатуру?:) Він напевно тоді на тебе був злий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хоч візьми та ковпаки солідолом помаж, або всю машину, що усі обходили далекими стежками. Тільки як на такій потім їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч візьми та ковпаки солідолом помаж, або всю машину, що усі обходили далекими стежками. Тільки як на такій потім їздити.

Пам'ятаю дитячі роки, коли лазили за яблуками в котельню, садок, а сторожі любили заюори зверху солідолом мазати, але це нас не зупиняло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...