Перейти до змісту

Янукович розрахувався українським ураном за теплий прийом


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Згода на вивезення високозбагаченого урану з України є "платежем" за гарну зустріч на Заході президента Віктора Януковича.

Про це заявив депутат від НУНС Арсеній Яценюк у вівторок в ефірі "5-го каналу".

"Україна в 1990-х роках відмовилася від статусу ядерної зброї. Це було зроблено під тиском Росії та США. Україна отримала так званий Будапештський меморандум. Цікавий папір, тільки він зовсім нічого не гарантує", - нагадав депутат.

Він зазначив що збагачений уран в України наразі залишився в Севастополі, Харкові і Києві: "Його там десятки кілограмів, але він є матеріалом для відновлення Україною статусу ядерної країни".

"Підкреслюю, я категоричний противник ядерної зброї. Але вважаю, що проблеми ядерної безпеки необхідно вирішувати не з України. Треба розібратися з Іраном, в першу чергу, Північною Корею та терористами, які на цьому заробляють", - зазначив Яценюк.

"Україна, звичайно, може вивести свій уран. Я так розумію Янукович уже погодився на вивезення цих ядерних матеріалів. Але ми вивозимо ці ядерні матеріали, і остаточно позбавляємося переговорної позиції в цьому плані", - сказав він.

Політик поки не вбачає в проведених переговорах ніякої перемоги: "Це були не перемовини, а платіж за те щоб на Заході гарно зустріли".

"Так міжнародні переговори не проводяться. Якщо б така ситуація відбувалась з Росією чи США, повірте мені, їхній президент отримував би максимум зиску для країни. Ми поки нічого не отримали, і так бачу нічого не отримаємо", - зазначив Яценюк.

Як відомо, раніше за підсумками зустрічі у Вашингтоні президента США Барака Обами з президентом України було оголошено, що Україна до 2012 року готова позбутися високозбагаченого урану.

Іран 20 років іде до того щоб хочаб наблизитись до такого урану як у нас не зважаючи на економічні санкції.

А наш пан Президент такий щедрий розкидається ураном.

посилання на оригінал:

http://www.unian.net/ukr/news/news-372229.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо 250 млн. $ на утримання Чорнобильської АЕС - це ніц, то ми дійсно нічого не отримаємо. І всерівно, я за те щоб урану в нас не було - нащо імпотенту презервативи, а вдруг встане? Утримування урану - річ недешева, як недешевим було утримування ядерного арсеналу. Одні стратегічні бомбардувальники стоїли 200млн $ в рік (за точність цифр не ручаюсь), а остальне? Уран для нас - сміття. І ще треба вміти викинути сміття з хати і на цьому заробити. Янику +1. Єслі шо, то я голосував за Тігіпка/Юлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо 250 млн. $ на утримання Чорнобильської АЕС - це ніц, то ми дійсно нічого не отримаємо. І всерівно, я за те щоб урану в нас не було - нащо імпотенту презервативи, а вдруг встане? Утримування урану - річ недешева, як недешевим було утримування ядерного арсеналу. Одні стратегічні бомбардувальники стоїли 200млн $ в рік (за точність цифр не ручаюсь), а остальне? Уран для нас - сміття. І ще треба вміти викинути сміття з хати і на цьому заробити. Янику +1. Єслі шо, то я голосував за Тігіпка/Юлю.

бабло на ЧАЕС ще не дали, хоча Захід нам ітак обіцяв його дати.

А от на рахунок ядерного арсеналу я з тобою не цілком згідний, його можна було скоротити а не повністю відмовитись. А цей уран в разі якщо надумаєм вернути статус ядерної держави дуже допоміг би нам. Ти глянь на Іран та Корею, вони попри всі економічні санкції стараються виготовити високотехнологічний уран, а ми його віддаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти глянь як живуть ті корейці і іранці (звичайні люди). Ти тоже так хочеш жити? Я - ні.

ПС. В світі робиться багато дурниць, на всі в нас грошей не вистачить ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка кількість урану? Звідки?

Така інформація є?

Може це всього навсього остаток, який лежить довгенько і планів на нього не було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, ~90кг і лежать вони мертвим грузом, на випадок "якщо встане" (див. вище).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти глянь як живуть ті корейці і іранці (звичайні люди). Ти тоже так хочеш жити? Я - ні.

ПС. В світі робиться багато дурниць, на всі в нас грошей не вистачить ;) .

звісно я не бажаю для своєї Батьківщини так нищо жити, але є держави з ядерним статусом і живуть багато і прекрасно.

А яка кількість урану? Звідки?

Така інформація є?

Може це всього навсього остаток, який лежить довгенько і планів на нього не було!

90кг. Урану а залишились ще з хороших старих часів. Можливо планів на нього не було але якщо вони колись зявляться, то прийдеться добре попотіти і немалу копійку викинути щоб зробити такий високотехнологічний уран і в такій к-ті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...є держави з ядерним статусом і живуть багато і прекрасно.

Якось дивно ти речення будуєш ;) .

Вони живуть багато і прекрасно не тому, що мають ядерний статус, а тому що можуть дозволити собі і жити нормально і ядерну зброю утримувати. А ми ще жити нормально не почали (з кредитів не вилазимо), а вже давай нам дорогі ядерні іграшки. Та пупок в нас розв'яжеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти глянь як живуть ті корейці і іранці (звичайні люди). Ти тоже так хочеш жити? Я - ні.

ПС. В світі робиться багато дурниць, на всі в нас грошей не вистачить ;) .

Ви були в Кореї чи Ірані і бачили як живуть звичайні люди? Чи по тєліку надивились? Звичайно, що по теліку будуть розказувати шо в Кореї і Іранці правлять жахливі, кроваві диктатори, що люди живуть бідно, вмирають від голоду. І у зв'язку з цим, треба трошки напасти на них щоб скинути кровавих диктаторів, забрати в них ядерну зброю, а звичайним людям дати мир і демократію! І тоді вони заживуть багато і щасливо...

Типова америкканська пропоганда проти тих, хто відмовляється жити так я скаже америка. Американці сказали Ірану "Вам неможна мти ядерну зброю, бо ще захочете від нас нею захищатись", а ті непослухались, вот і починають американці розказувати страшилки (написані вище) суспільству, щоб війна, яку вони розпочнуть називалась не нападом а звільненням іранського народу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви були в Кореї чи Ірані і бачили як живуть звичайні люди? Чи по тєліку надивились? Звичайно, що по теліку будуть розказувати шо в Кореї і Іранці правлять жахливі, кроваві диктатори, що люди живуть бідно, вмирають від голоду. І у зв'язку з цим, треба трошки напасти на них щоб скинути кровавих диктаторів, забрати в них ядерну зброю, а звичайним людям дати мир і демократію! І тоді вони заживуть багато і щасливо...

Типова америкканська пропоганда проти тих, хто відмовляється жити так я скаже америка. Американці сказали Ірану "Вам неможна мти ядерну зброю, бо ще захочете від нас нею захищатись", а ті непослухались, вот і починають американці розказувати страшилки (написані вище) суспільству, щоб війна, яку вони розпочнуть називалась не нападом а звільненням іранського народу...

Північні корейці рили тунелі під кордоном з південною, ще до початку ядерної програми, я думаю не від хорошого життя втікали - це також пропаганда?

Жду у відповідь скан твого закорд. паспорта, з відкритими візами у Іран і пн. Корею. Інакше твої слова перетворяться на типову антипропаганду америкосів, не більше, а ти ж і сам розумієш ціну таких "пропаганд" ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндаа... як не "рука Москви" так "проіскі імпєріалізма" - всі нам жити мішають і їх, всіх, необхідно налякати - бояться знач поважають. Отоді вже зживемо. От буде у нас ядерний статус, скажуть нам гроші за кредит повертати, а ми їм боєголовку покажем. І проблема вирішена. І все буде у нас дуже добре.

Прям риторика часів холодної війни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку, стратегічний запаз високо збагаченого урану потрібний Україні! хай як там би не говорили!

просто Янику вже нема шо вкрасти і вот згадав шо є 90кг урану! і не треба говорити про якісь кошти на утримання його!

він їсти не просить! сховище(чі що там) ще за часів Совка построїне, а сам уран знаходиться під наглядом якоїсь військової частини!

Ндаа... як не "рука Москви" так "проіскі імпєріалізма" - всі нам жити мішають і їх, всіх, необхідно налякати - бояться знач поважають. Отоді вже зживемо. От буде у нас ядерний статус, скажуть нам гроші за кредит повертати, а ми їм боєголовку покажем. І проблема вирішена. І все буде у нас дуже добре.

Прям риторика часів холодної війни.

пфф! а ти як вважаєш чому США не можуть ввести війська в Іран та Пн.Корею?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку, стратегічний запаз високо збагаченого урану потрібний Україні! хай як там би не говорили!

просто Янику вже нема шо вкрасти і вот згадав шо є 90кг урану!

Ндаа... як не "рука Москви" так "проіскі імпєріалізма" - всі нам жити мішають і їх, всіх, необхідно налякати - бояться знач поважають. Отоді вже зживемо. От буде у нас ядерний статус, скажуть нам гроші за кредит повертати, а ми їм боєголовку покажем. І проблема вирішена. І все буде у нас дуже добре.

Прям риторика часів холодної війни.

пфф! а ти як вважаєш чому США не можуть ввести війська в Іран та Пн.Корею?!

Я вважаю, що якщо хтось надумає ввести війска на територію України - чи то Москва, чи Вашінгтон, то відбудеться така ланцюгова реакція після якої розпочнеться Третя, і напевно вже остання в історії людства, Світова Війна. І тоді буде задіяний ядерний потенціал інших країн. Достатній для того щоб розшматувати половину земної кулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Янукович хотів вкрасти уран, то зробив би це по тихому, а не з гучними заявами на весь світ. Але нащо він йому? А от 250млн грн на Чорнобиль - саме то, списати ті мільйони, та з його опитом, легше чим на ямковий ремонт доріг, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уран використовується в науково дослідних інститутах м. Києва, Харкова, Севастополя для досліджень.... рівень його збагачення мінімальний, а тому говорити про використання його в якості зброї недоцільно. А гроші нам ще з дев*яностих років обіцяють за розброєння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що якщо хтось надумає ввести війска на територію України - чи то Москва, чи Вашінгтон, то відбудеться така ланцюгова реакція після якої розпочнеться Третя, і напевно вже остання в історії людства, Світова Війна. І тоді буде задіяний ядерний потенціал інших країн. Достатній для того щоб розшматувати половину земної кулі.
ніхто за нас не заступиться! буде війна за наші плодючі землі та за корисні копалини!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за розброєння ядерних арсеналів нам і безплатно утилізовують (Росія) відпрацьоване паливо з АЕС.

Phoinix більшість держав, що мають ядерну зброю (читай - кошти на її утримання) мають в першу чергу дуже потужну та ефективну економіку (США, Англія), або величезні запаси корисних копалин (Росія)... Через це вони і можуть позволити собі видатки на даний вид зброї...

Те що Україна зараз має без'ядерний статус це великий "+". Де гарантії що завтра в нас до влади не прийде якийсь "революціонер" і весь світ буде тільки і говорити про негарантовану стабільність в Європі через Україну (із всіма витікаючими звідси ембарго та санкціями).

Наша держава на сьогоднішньому етапі фінансово не готова утримувати такий вид озброєнь - простіше сказати нафіг воно нам нада...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продуманий хід від Яника. Так би мовити, перший візит в США і не з пустими руками.

А от помилку, яку зробив Кравчук вже невиправиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви були в Кореї чи Ірані і бачили як живуть звичайні люди? Чи по тєліку надивились? Звичайно, що по теліку будуть розказувати шо в Кореї і Іранці правлять жахливі, кроваві диктатори, що люди живуть бідно, вмирають від голоду. І у зв'язку з цим, треба трошки напасти на них щоб скинути кровавих диктаторів, забрати в них ядерну зброю, а звичайним людям дати мир і демократію! І тоді вони заживуть багато і щасливо...

Типова америкканська пропоганда проти тих, хто відмовляється жити так я скаже америка. Американці сказали Ірану "Вам неможна мти ядерну зброю, бо ще захочете від нас нею захищатись", а ті непослухались, вот і починають американці розказувати страшилки (написані вище) суспільству, щоб війна, яку вони розпочнуть називалась не нападом а звільненням іранського народу...

Північні корейці рили тунелі під кордоном з південною, ще до початку ядерної програми, я думаю не від хорошого життя втікали - це також пропаганда?

Жду у відповідь скан твого закорд. паспорта, з відкритими візами у Іран і пн. Корею. Інакше твої слова перетворяться на типову антипропаганду америкосів, не більше, а ти ж і сам розумієш ціну таких "пропаганд" ;) .

і Ви споглядали як північні корейці тунелі під кородном риють? Ну тоді давайте скан свого закордонного паспорта ;)

Я і не стверджую, що корейці і іранці живуть як в бога за пазухой, але і не схильний вірити тому, що зніме якесь CNN, а потім це показують по всьому світу як бідні, голодні народи риють тунелі чи вмирають від голоду. Чи ви не знаєте, як по зомобоящику можуть показати одну і ту ж подію, але зовсім в інших ракурсах? Все залежить від команди зверху. Як на мене, стверджувати що іранці чи корейці живуть бідно-прибідно, почувши це з вуст ведучого новин на ТБ, не правильно, а тим більше пов'язувати цю бідність з наявністю ядерної зброї... А може вони ще краще за українців живуть? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і Ви споглядали як північні корейці тунелі під кородном риють? Ну тоді давайте скан свого закордонного паспорта ;)

Я і не стверджую, що корейці і іранці живуть як в бога за пазухой, але і не схильний вірити тому, що зніме якесь CNN, а потім це показують по всьому світу як бідні, голодні народи риють тунелі чи вмирають від голоду. Чи ви не знаєте, як по зомобоящику можуть показати одну і ту ж подію, але зовсім в інших ракурсах? Все залежить від команди зверху. Як на мене, стверджувати що іранці чи корейці живуть бідно-прибідно, почувши це з вуст ведучого новин на ТБ, не правильно, а тим більше пов'язувати цю бідність з наявністю ядерної зброї... А може вони ще краще за українців живуть? ;)

Зомбоящик, ТБ, СНН - судячи з того що ти постійно вказуєш це як джерело інформації, для тебе воно таким і є. Сьогодні не обов'язково бути на місці подій (для тебе це важливо) чи дивитись телевізор (це також), щоб бути "в курсє" - можу назвати ще з десяток НЕЗАЛЕЖНИХ джерел інформації.

Так як ти не навів жодного факту, який би заперечував бідність у тих країнах, а лише заперечував якусь примарну пропаганду по телебаченню, на яке ніхто, крім тебе, не посилався, вважаю спілкування з тобою на цю тему безглуздим.

І взагалі почитай назву топіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зомбоящик, ТБ, СНН - судячи з того що ти постійно вказуєш це як джерело інформації, для тебе воно таким і є. Сьогодні не обов'язково бути на місці подій (для тебе це важливо) чи дивитись телевізор (це також), щоб бути "в курсє" - можу назвати ще з десяток НЕЗАЛЕЖНИХ джерел інформації.

Ви не навели ЖОДНОГО незалежного джерела з якого Ви дізнались про бідність в Ірані чи ПК, а вже обіцяєте ще десяток джерел назвати...

Так як ти не навів жодного факту, який би заперечував бідність у тих країнах, а лише заперечував якусь примарну пропаганду по телебаченню, на яке ніхто, крім тебе, не посилався

Відгуки людей які побували в Ірані

...Поразила приветливость людей, часто подходят пообщаться. Высокие семейные ценности, все парки забиты отдыхающими после работы. Вроде страна в блокаде, а народ живет спокойствием, на улице - на порядок больше улыбок, чем у нас. Да, конечно, молодежь хочет "продвинутой" жизни, но я им бы позавидовал - у них остались хоть какие-то ценности, а это надо беречь...

...Наверное, не всем там живется сладко. Но какой-то человеческой катастрофы там тоже нет. К примеру, инженер на хорошей работе или профессор в университете получают больше $1000. Для иранских цен это очень много! Тем не менее одна знакомая нам семья, живущая в ближайшем пригороде Исфахана в частном двухэтажном доме с коврами и хорошей мебелью, оба с высокооплачиваемой работой, подали прошение на эмиграцию в Канаду и недавно получили положительный ответ теперь пакуют чемоданы...

...По большому счету, в Иране чисто. Гор мусора на улицах замечено не было, неприятные запахи нас не преследовали. Везде есть достаточно хорошая чистая вода и холодная, и горячая. Местные жители вполне опрятны...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зомбоящик, ТБ, СНН - судячи з того що ти постійно вказуєш це як джерело інформації, для тебе воно таким і є. Сьогодні не обов'язково бути на місці подій (для тебе це важливо) чи дивитись телевізор (це також), щоб бути "в курсє" - можу назвати ще з десяток НЕЗАЛЕЖНИХ джерел інформації.

Ви не навели ЖОДНОГО незалежного джерела з якого Ви дізнались про бідність в Ірані чи ПК, а вже обіцяєте ще десяток джерел назвати...

Так як ти не навів жодного факту, який би заперечував бідність у тих країнах, а лише заперечував якусь примарну пропаганду по телебаченню, на яке ніхто, крім тебе, не посилався

Відгуки людей які побували в Ірані

...Поразила приветливость людей, часто подходят пообщаться. Высокие семейные ценности, все парки забиты отдыхающими после работы. Вроде страна в блокаде, а народ живет спокойствием, на улице - на порядок больше улыбок, чем у нас. Да, конечно, молодежь хочет "продвинутой" жизни, но я им бы позавидовал - у них остались хоть какие-то ценности, а это надо беречь...

...Наверное, не всем там живется сладко. Но какой-то человеческой катастрофы там тоже нет. К примеру, инженер на хорошей работе или профессор в университете получают больше $1000. Для иранских цен это очень много! Тем не менее одна знакомая нам семья, живущая в ближайшем пригороде Исфахана в частном двухэтажном доме с коврами и хорошей мебелью, оба с высокооплачиваемой работой, подали прошение на эмиграцию в Канаду и недавно получили положительный ответ теперь пакуют чемоданы...

...По большому счету, в Иране чисто. Гор мусора на улицах замечено не было, неприятные запахи нас не преследовали. Везде есть достаточно хорошая чистая вода и холодная, и горячая. Местные жители вполне опрятны...

Я зрозумів: чукча нє чітатєль, чукча - пісатєль.

Тема про УРАН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти глянь як живуть ті корейці і іранці (звичайні люди). Ти тоже так хочеш жити? Я - ні.

ну тоді будь добрий, поясни чукчі, як наявність урану впливає на життя корейців і іранців (звичайних людей). Як на мене більшість з них навіть не знає що це таке, і для чого воно треба. А може українці живуть бідно через те, що в нас є цілих 90 кг урану? :lol: Якби в новинах не написли що проФФесор здав останній український уран, то ви б і не знали що він в нас є... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...