Перейти до змісту

Отступники 2006


sigma_aday

Рекомендовані повідомлення

Отступники

Энергичный полицейский лубок по мотивам великого гонконгского фильма

The Departed

США, 2006

Режиссер Мартин Скорсезе

В ролях Леонардо Ди Каприо, Мэтт Дэймон, Джек Николсон, Мартин Шин, Марк Уолберг, Рей Уинстон, Алек Болдуин

(дублированный), 149 мин.

Когда Колину было лет 13, районный бармалей Фрэнк Костелло (Николсон) купил ему продуктов и комикс и сказал: «Если будут нужны деньги, заходи в гараж». Годы спустя Колин (Дэймон), закончивший полицейскую академию и переведенный за отличную службу в бостонский УБОП, будет сливать Костелло служебную информацию, не зная, что его сокурсник Билли (Ди Каприо), когда-то давно с позором отчисленный за рукоприкладство, отсидевший и прибившийся в итоге к банде Костелло, на самом деле — законспирированный полицейский агент.

ftp://lm:[email protected]/video/Otstupniki.DVDRip.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм непоганий, навіть Лёнька Дік Апріо його не спартачив ( мабуть завдяки грі Мета Деймона та Джека Ніколсона ). Тільки один Алек Болдуїн залишився в Тіні.

+1 до репутації.

Побільше таких хфільмів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Нарешті вчора подивився цей фільм (ось такий я відсталий). Але фільм кльовий, Оскара отримав недарма. Дуже захопливо і непередбачувано. А взагалі - усе як у житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посмотрел в выходные. смотрится на одном дыхании. на время просмотра забыл и про Скорсезе и про именитых актеров.. так что присоединяюсь к похвалам :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДіКапріо жалко!

Та скільки ж це можна!!!! В "Титаніку" - втопили, тут - застрелили... ГАДИ!!!

Блін, яке я зробив западло тим, хто фільму ще не дивився, а тільки планує...

:D

Я теж вчора подивився. Враження хороші. Але якби фільм подивитися ще раз - певний, що нашукав би безліч ляпів. Один - навскидку.

Їде босс на машині, з ним - ДіКапріо ("криса від поліції"). За машиною - хвіст. Босс командує своїй "крисі від бандюків": "ЗРОБИ ТАК, ЩОБ ЦЕЙ ХВІСТ ЗА МНОЮ ПРИБРАЛИ!!! "Криса від бандюків" йде до своїх колег-поліцаїв, і каже, мол, всьо - знімайте хвоста...

От невже ДіКапріо не може подзвонити, і сказати: той, хто дав команду зняти хвоста - "криса"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДіКапріо жалко!

ДіКапріо реально жалко... Але це такий поворотний момент, це сталось так несподівано. Мені здається, це якраз такий собі дуже вдалий хід режисера, чи кого там ще.

Про хвоста дійсно ляп :-) Відразу і не помітиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да дійсно фільм дуже хороший. Особливо кінець вартий всього фільму.

На рахунок ДіКапріо, от усі його хвалять да і видно що старався, але його гра мені не сподобалася, можливо причина в тому що він мені зовсім не подобається як і актор і як людина, можливо він мені асоціюється з образом закоханого хлопця з Титаніка. Короче не його цей тип героя.

ИМХО Бред Піт зіграв би набагато краще.

На рахунок Мет Деймона - не скажу що погано, но і не скажу що чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм лежить уже на фтп зі вчорашнього дня:

ftp://lm:[email protected]/video/Films/O...niki.DVDRip.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Люди добрі залийте будь-ласка ще раз фільм. Він мабуть є у всіх окрім мене(((

Да, подивись! Вже старий... Але нармальний фільм... Тільки ДіКапріо в ньому (не подобається мені як він тут грає.... перестарався хлопець!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...