Перейти до змісту

Поцупили Ноути


Рекомендовані повідомлення

Ця ситуація нагадує мені анекдот, про конкурс, на самих швидких та вправних злодіїв. Де в результаті виграли росіяни, вправившись за найменший термін, із питанням "А лампочки тоже выкручивать?". Майстерність росте. ВИдумуються нові "махінації". Злодії явно знали де стоїть ВДСО. І скільки необхідно часу для того, щоб вони приїхали.

Ноути з вітрини, мабуть, що без зарядок. Будуть шукати замовляти. Майте на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, ноути були пристібнуті, але в наш час це не проблема, адже є гідрокусачки які як нитку перерізать металевий стержень товщиною з палець ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замок Kensington захищають від випадкових злодіїв. Від добре підготованих злочинців не спасає ні замок, ні сигналка :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі ..

а відкусили отой Kensington?

чи мб в злодюжок був ключік ? =)

і таке в наш час очєнь даже может бить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх магазинах що я знаю на ніч усю комп. техніку ховають з вітрин, незалежно як вона прикріплена. Так просто на майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відеокамери потрібно ставити) і не тільки всередині магазина....Тоді можна було б переглянути запис хто біля магазина лазить і випасає товар)))

або посадити охоронця в магазин щоб нічкою діжурив)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер згадуйте кого звільнили і має образу на вас :blink: І таке може буть, як версія :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер згадуйте кого звільнили і має образу на вас :blink: І таке може буть, як версія :blink:

Ну якби тебе звільнили через образу, став би ти ноути красти? :blink:

Я б спалив все н*х...

Явно професіонали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б спалив все н*х...

Завуальований мат = РО на 2 дні.

2All: Не раджу перетворювати топік на флеймодром, не забувайте в якому він розділі. Всі пости не по суті надалі будуть наказуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин на сигналці, проте достатньо навіть 1-ї хвилини, забігти всередину, взяти 3 ноута, і втекти.

І чесно кажучи, я не вірю в те, що ДСО приїхало через 2.5 хвилини. Скоріш за все приїхали вони не за 2.5 хвилини, а сказали так, щоб до них ніхто претензій не мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який понт з ДСО в подібних ситуаціях коли злодії справляються швидше. Да і взагалі ДСО там могло бути вже за 30сек, з Л.Українки до ДСО добігти/доїхати на велосипеді можна швидше.

Злодії явно передивилися голівудських фільмів таких як про друзів Оушена. А камери дійсно треба було б встановити і бажано з нічною підсвіткою. Це б суттєво полегшило пошуки злодіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп: а разве можно поставить на сигнализацию что-то если хозяин не принял все меры по сохранности своего имущества?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп: а разве можно поставить на сигнализацию что-то если хозяин не принял все меры по сохранности своего имущества?

Поставити на сигналізацію можна, а ось фінансову відповідпльність ДСО підпише тільки після виконання їх вимог (грати на вікнах і дверях всередині приміщення ітд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Ситуація звичайно не весела, і на рахунок різних сигналізацій та замків то таке, поставте хоча б ролети, як не як ролету взламати та підняти практично не реально за 2.5 хв:)

і ще: мені довелося працювати в компаніїї офіційного ресселера Apple у Києві, так ось в одному нашому магазині сперли MacBookPro серед білого дня і повірте він був привязаний на замку та велось відеоспостереження і ще 2 умніка на роботі були:) - а ы ще забув додати - магазини наші не окремо стоять, а в торгівельних центрах знаходяться і там є звичайно що охорона:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Поблизу "Ентера" знаходиться банк. Можливо їхня камера спостереження зафіксувала злодіїв!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поблизу "Ентера" знаходиться банк. Можливо їхня камера спостереження зафіксувала злодіїв!?

давно из Прибалтики? как там погодка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...