Перейти до змісту

Forum Upgrade 2


t0rik

Рекомендовані повідомлення

По зовнішньому вигляду.

Підфоруми на головній сторінці в стовпчик. Так як було раніше.

Типу:

Відпочинок / Отдых

Kitchen / Kухня

Еротоманія

Акваріум

Сім'я, дім і таке інше...

...

Мождивість згортати цілі розділи форуму. Вона передбачена коли шарищ там мишкою. Але в стандартному скіні ніякої піктограми немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

По зовнішньому вигляду.

Підфоруми на головній сторінці в стовпчик. Так як було раніше.

Типу:

Відпочинок / Отдых

Kitchen / Kухня

Еротоманія

Акваріум

Сім'я, дім і таке інше...

...

Мождивість згортати цілі розділи форуму. Вона передбачена коли шарищ там мишкою. Але в стандартному скіні ніякої піктограми немає.

fixed

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там ще якісь граблі з назвами тем в розділі "Торгівля: Комп'ютери / комплектуючі / периферія":

Сегодня, 09:54' class='topic_title'>Продам Монитор, Колонки Креатив 5.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А пм, и репутацію буде можливо відновити?. Чи все пішло лісом?

лесом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для допомоги в модернізації скіну IP можу допомогти в перекладі на українську мову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, галерейку б вниз, а то відкриваєш сторінку, а там чиєсь злобне голодне ліцо. :D

А ще в мене в профілі в інфі 502 повідомлення, а в темі в інфі 480. Пасіму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слово "сегодня" в шапці повідомлень не виділяється червоним - це не зручно. І ті зображення, що зверху на головній краще були б не "останні додані", а "випадкові"

пс: сірий скін непоганий, але ще б зелененький звідси... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Подправьте редактор сообщений для IE (полная форма) :) На картинке видно, что он перекрывает середину сообщения (буквы идут по порядку по одной в строчке)

post-419-1269172811,01_thumb.jpg

2. В настройках LightBox-a дайте прозрачность на уровне 40-60% (для IE), чтобы DIV не перекрывал текст полностью чёрным цветом, хочется видеть содержимое страницы.

post-419-1269175695,64_thumb.jpg

3. Опять же для IE. Форма быстрого ответа криво спозиционирована :)

post-419-1269173307,64_thumb.jpg

(должны быть хаки CSS для IE)

post-419-1269172811,01_thumb.jpg

post-419-1269173307,64_thumb.jpg

post-419-1269175695,64_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені дуже сподобалась нова версія.

і грузиться в рази швидше.

Дякую аж підскакую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене з'явився такий напис: Вы можете отправить еще 2 сообщений до Сегодня, 23:56. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 31 одобренных сообщений.

Поясніть, плз, що це таке? Раніше такого не було. Вибачайте за запитання, просто я не є в даній галузі спеціалістом. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене з'явився такий напис: Вы можете отправить еще 2 сообщений до Сегодня, 23:56. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 31 одобренных сообщений.

Поясніть, плз, що це таке? Раніше такого не було. Вибачайте за запитання, просто я не є в даній галузі спеціалістом. Дякую.

Аналогічно і в мене.

це що означає шо якщо ми не маємо багато відправлених повідомлень, то ми можемо тількі по 5 в день відсилати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старі повідомлення не мають кольорового цитування, і взагалі погано їх читати (не видно чітко, що то цитата, а ніби один текст суцільний із якимось посиланням <{POST_SNAPBACK}>).

2Admins: Це лікується Пересчет и обновление :)

Респект за оновлення ;)

P.S. о_О 777 повідомлень ))) Прикольнама!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В мене з'явився такий напис: Вы можете отправить еще 2 сообщений до Сегодня, 23:56. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 31 одобренных сообщений.

Поясніть, плз, що це таке? Раніше такого не було. Вибачайте за запитання, просто я не є в даній галузі спеціалістом. Дякую.

Аналогічно і в мене.

це що означає шо якщо ми не маємо багато відправлених повідомлень, то ми можемо тількі по 5 в день відсилати?

саме так

При нажатии кнопки (Отметить все как прочтенное) выскакивает 502 Bad Gateway

пофиксено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аватар не міняється. Впринципі, не дуже важливо:) Чи тепер на це треба дозвіл адміна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене з'явився такий напис: Вы можете отправить еще 2 сообщений до Сегодня, 23:56. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 31 одобренных сообщений.

Поясніть, плз, що це таке? Раніше такого не було. Вибачайте за запитання, просто я не є в даній галузі спеціалістом. Дякую.

Аналогічно і в мене.

це що означає шо якщо ми не маємо багато відправлених повідомлень, то ми можемо тількі по 5 в день відсилати?

саме так

А чому так? Чим це пояснюються? І друге. Якщо я немаю певної кількості повідомлень (до речі, скільки таких повідомлень необхідно мати?), то як я зможу набрати необхідну кількість повідомлень при обмеженні надсилання повідомлень 5 штук?

Тоді "вбивається" сама суть вільного спілкування на форумі. Свого роду цензура для новачків. Це пов'язано з технічним питанням/проблемою чи обмеження все ж таки для новачків.

Якщо питання технічне, то тоді можна хоча б якось зрозуміти. Якщо це пов'язано, що я або хтось інший не надіслав певну кількість повідомлень, то це дискримінація.

Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене, судячи з профілю:

Сообщений:

3 912 (4,63 в день)

Так шо 5 - це ще багато :) Тим більше, я так розумію, після 100 повідомлень обмеження знімається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене, судячи з профілю:

Сообщений:

3 912 (4,63 в день)

Так шо 5 - це ще багато Тим більше, я так розумію, після 100 повідомлень обмеження знімається.

:jeer:

Полковник

Группа:

Участники

Сообщений:

3 578

Регистрация:

27 ноября 07

Пол:

Мужчина

Город:

Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...