Перейти до змісту

Набір працівників для роботи в офісі


llife

Рекомендовані повідомлення

Здійснюється набір працівників для роботи в офісі на конкурсній основі. Вимоги: вік від 20 років, ВО або НВО. Преспектива кар'єрного росту. Тел. 0669573238,0966200555

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за фірма? Яка вакансія? Які умови праці і ЗП?

Інформаційний центр, менеджери ряду напрямків, дохід залежить від вакансії. Детальніше при зустрічі на співбеседі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кого цей центр буде ощасливлювати інформацією?

Доречі, навчання роботі платне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кого цей центр буде ощасливлювати інформацією?

Доречі, навчання роботі платне?

називається заплати їм гроші, щоб вони дали тобі робту.....фігня повна.....развод.....

тань-ші..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашо в баню? Людина хоче нас навчити, як продати кальція глюконат 25 коп в найближчий аптеці за 250 грн. під назвою "біокальцій". Де такі проценти видані, Пабло Ескобар в гробу перевернеться. Треба записатись, опит-бєсценєн :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

llife Вкажіть підприємство і мінімальну ЗП. Працевлаштування.

Часу даю до кінця дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя эта ветка не слишком интересует ( у меня есть стабильная, хорошая работа), но когда читаю вот такие туманные, размытые предложения вакансий, так и хочется нажать на кнопку бана, хотя я и не модЫр. что значит "Інформаційний центр ???? Какая именно информация? хотя бы приблизительно. Что значит "менеджери ряду напрямків" ? каких направлений ? Фрезеровщик - гинеколог? Лётчик - уролог? дальше... "дохід залежить від вакансії" это если фрезеровщик - то 100 грн. в месяц, если уролог - то 700 грн. ? ёпт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакансия там одна - впаривать народу говно за деньги. Громким словом "манагер" прикрывают обычного толкателя фуфла, коих по офисах ходит немеряно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

llife Вкажіть підприємство і мінімальну ЗП. Працевлаштування.

Часу даю до кінця дня.

недобог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недобог?
Ми тут "царькі" і ми встановлюємо правила

Щось типу того. Бо ці люди стоять біля витоків ресурсу і являються, фактично, батьками-власниками. А Всі інші- гості. Це не раз обговорювалося. Немає чим крити - змовч.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кого цей центр буде ощасливлювати інформацією?

Доречі, навчання роботі платне?

називається заплати їм гроші, щоб вони дали тобі робту.....фігня повна.....развод.....

тань-ші..

што ето такое??? я етого неписал... я даже незнаю што такое тань-ши... што за приколы тут?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І кого цей центр буде ощасливлювати інформацією?

Доречі, навчання роботі платне?

називається заплати їм гроші, щоб вони дали тобі робту.....фігня повна.....развод.....

тань-ші..

што ето такое??? я етого неписал... я даже незнаю што такое тань-ши... што за приколы тут?????

можливо хтось під твоїм ніком захлдить та веде переписку :P весело однако... :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я думаю не варто пояснювати чому тему закрито? :)

llife - На цей раз просто попереджую. На цьому форумі ніхто не терпить фтюхування, тянші, і інших впарювально на-трин-трин-балових кантор.

І люди які намагаються тут цим займатись зразу ж попадають у чорний список.

Так що, ще одне таке повідомлення підеш на візор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...