Перейти до змісту

Каса підтримки сервера і кіберспорту міста


silia

Рекомендовані повідомлення

Мені набридло нитя чітерів "я один раз і біш так не буду" ітд

З цього моменту вводиться оплата послугі розбану клієнта на сервері

Бан ніколи і нікому просто так не дається, його може спричинить юзаня чітів, некоректна поведінка і часте вживання ненормативної лексики.

Перший розбан вартуватеме 10 грв, надалі вираховується формулою (вартість попереднього розбану Х2)

Зібрані кошти будуть йти на призові фонди в турнірах та на розвиток сервера.

Заяки на розбан лишать тут (Нікнейм та ІР)

Надіємся що така міра заставить задуматись недобросовісних гравців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 silia кто за этим будет следить? и как будет доказыватса, то или иное нарушение?

или просто если ктот скажет что Вася читер, то Васю сразу в бан без доказательств?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бан як і раніше буде йти по факту, або за наявності повноцінних доказів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

харошая идея надеюсь за собрание деньги замутите норм античитер)) а как по инету мона платить деньги?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідея хороша але можна попасти під роздачу.

З.ЬІ. Мене сьогодні вдруге в житті обізвали чітером :(

Укурений мабуть обкурився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен, Силя правильно сделал !!!! Ето будет норм виход из положения,тока боюсь у Рожищанських хлопаков совсем денег не останетса, за время - плати, за розбан - плати!

ЗІ . +1 и Silvery_SPIDer"у ....... он наверное так и ничего не догнал :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

идея нормальнаЯ на щед 10 р... но не все такие клаССссСные игроки чтобы на чемпЫ ездить , если Я сказал какойто мат в игре , то незнАчит что я маю платить вам деньги , таких как я в КС каждый день 100 штук и все матом розговаривают , так что вы всеХ будете банить ? а вам все по 10 р.

p/s karlik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 dzoha Небаісь і не парься, всіх хто забаняний по "акції" потім розбаню на халяву.

Да всіх хто матєриться не переловлю але хай народ подумає перед тим як слідуючир раз говорить його чи воно того варте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прекрасная идея!!!

Вот если б на улице можно было так, идет тебе тип на встречу и материться, а ты его раз и забанил, и пока червонец не даст, так и будет стоять по среди тратуара.... :)

Только я думаю одно случайное слово не в счет, а вот когда оно постонно повторяеться и уже входит в словарный запас, тогда конечно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...