Перейти до змісту

Океан Ельзи - Dolce Vita (2010)


Sinep

Рекомендовані повідомлення

Мене "заставили" прослухати цей альбом :D . Раніше я ОЕ взагалі не слухав. Тепер цілком і повністю підсів на їхню музику!!! А сам альбом - ДУЖЕ сподобався!!! Їду у Львів на ОЕ :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альбомчик хороший. Слухав пару разів підряд. При нагоді придбаю диск і збираюсь на концерт 25 травня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я йду. Брала квитки за 150 грн. (тиждень тому ще були :)) Найдорожчі, здається 250 грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя... ноги гудуть, горло болить, долоні печуть  :D

Концерт вдався на славу. Пісні з нового альбому дійсно не всі, але "Компас" таки звучав:

Назви мене без імені,

Скажи, для чого імена?

За ними тільки слава і вина.

Звільни мене обіймами,

Обіймами мене застав

Знайти все те,

Що я колись віддав! (До речі, слова Чернявського)

Як і одна з моїх улюблених " На лінії вогню".

Вакарчук живчик ще той, підняв таки публіку з крісел. Особливо коли звучали "Лукава кішка", "Вище неба", "Друг", "Без бою" :_31: всидіти було неможливо. Здавалося той розтрощений кінотеатр рухне. Драйв змінювався лірикою, від якої мурашки бігали по тілу. "Зелені очі" і фінальну "Ото була весна" співав і скакав весь зал  :_35:

Вразила присутність різновікової публіки, від неповнолітніх до людей пенсійного віку.

Ну і на останок, отримала автографи Мілоша, Чернявського і Вакарчука  :P і фото з Чернявським.

Звісно, формат кінозалу трохи стримував драйв, особливо спочатку.  До речі, Славко роздаючи автографи обумовився, що на сході, як правило, організатори забезпечують стадіони, спортивні комплекси, а на заході чомусь тільки кінозали.

Отож, я отримала беззаперечний кайф!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і фото з Чернявським.

laska

Догадываюсь, почему именно с Чернявським - очаровал своими короткими штанишками ? :)

post-3832-1274940114,51_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Очаровал"  :blush:, але не штанцями, я на таке не ведусь ;) та і в Луцьку він був у довгих штанях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...