Перейти до змісту

Ехо з сходу.


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Велика надія жителів маленького міста.

"Нет, я люблю этот город не только потому, что я здесь родился.

Я люблю его, потому что, мне кажется, он на меня похож..."

Це відео змонтував мій товариш по ЖЖ, журналіст Мустафа Наєм. Я не поділяю його граничного радикалізму в певних питаннях, і в даному відео він перебрав з контрастами, але певні емоції цей ролик викликає.

Нижче наведений лінк на його ЖЖ. Там усі фото підписані.

Велика надія жителів маленького міста

ЖЖ автора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, хай твій товариш по ЖЖ з’їздить, наприклад, в Нововолинськ. Відео вийде абсолютно ідентичним.

ІМХО, ролик висмоктаний з пальця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt я був і там і там. Ці міста все таки відрізняються.

У жителів Єнакієво немає можливості перекидати через кордон "димок" і інший контрабас. Але суть ролика не в тому. Я з тобою погоджуюсь. Любе місто можна подати і в позитиві і в негативі.

Я не можу оформити думку словами, скажемо, автор ролику через фото хоче передати не місто, не жителів, а настрій. Концентрацію настрою в конкретному місті в конкретний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, кольоровий дим, я бачив лише у Запоріжжі. У Нововолинську я його не бачив.

Хоча, якби якийсь Вася Пупкін із Нововолинська (Багатий Вася ) став президентом, тоте ж саме робилося б і там. І плакати і т.д.

Хочу нагадати, що коштами Януковича, було побудовано церкву в Єнакієво. Це ще один "+" йому від жителів міста.

P.S. поїздивши трошки по Україні, хочу відмітити, що Схід самий "не живий", мається на увазі - він сірий, непривітний. Чого не скажеш про Захід та Центр країни.

Луганськ взагалі сірий та непривітний. Брудний. Донецьк такий же. Трішечки краще почуває себе Запоріжжя, хоча дивлячись на кольоровий дим від ЗапоріжСталі, та інших підприємств - робиться моторошно. ГЕС вражає !! Але крупнокаліберна пилюка (швидше сажа), що осідає на все довкола, жахає. Сіли випити пива - тернув пальцем по столі - злякався.. Прибігла усміхнена офіціянтка - витерла стола..

Великий і цікавий Дніпропетровськ. Хоча теж доволі брудний. Навіть центральні його райони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...