Перейти до змісту

И так, "переобуваемся"


fedor

Рекомендовані повідомлення

Обращаюсь к всемогущему оллу с вопросом

Кто на какой резине катает в зимнее время?

В даный момент стоит задача переобуть 16" Passat B5 (полный привод)

13" - ВАЗ 2109 (передний привод)

13" - Дачия "Супер нова" (передний привод)

Полазив по рынку, понравилась SAVA. Словацкая. Может кто подскажет из многолетнего опыта ещё какого-нить отменного, и желательно бюджетного, производителя офигительных зимних шин :)

И ещё, подскажите плз. где в луцке можно приобрести резину с НДС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ау, модераторы, может обьединить эту тему с аналогичной темой от Plum:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=5299

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки теми не об'єднали -- відповім тут.

Полазив по рынку, понравилась SAVA. Словацкая. Может кто подскажет из многолетнего опыта ещё какого-нить отменного, и желательно бюджетного, производителя офигительных зимних шин :)

З не дуже дорогого на зиму я б порадив Gislaved NordFrost 3 -- можна сказати легендарна резина. Дуже хороші їздові характеристики, дуже м'яка і разом з тим стійка до зносу (звісно, якщо на ній не їздити літом), не дуже дорога. Єдиний мінус -- дуже важко знайти в продажу в цьому році. Зате є багато Gislaved EuroFrost 3, яку особисто я собі не взяв і другим не раджу.

Інший варіант -- Nokian Hakkapeliitta або NordMan -- дуже хороша резина. Відмінно "липне" до льоду і не гірше "гребе" в снігу.

З більш дорогого особисто для мене вибір тільки один -- GoodYear Ultragrip 500

И ещё, подскажите плз. где в луцке можно приобрести резину с НДС.

Поцікався на ШинаСервіс -- це біля "Силуета", ближче до вишківського перехрестя. Там і вибір резини досить великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки теми не об'єднали -- відповім тут.
Полазив по рынку, понравилась SAVA. Словацкая. Может кто подскажет из многолетнего опыта ещё какого-нить отменного, и желательно бюджетного, производителя офигительных зимних шин :)

З не дуже дорогого на зиму я б порадив Gislaved NordFrost 3 -- можна сказати легендарна резина. Дуже хороші їздові характеристики, дуже м'яка і разом з тим стійка до зносу (звісно, якщо на ній не їздити літом), не дуже дорога. Єдиний мінус -- дуже важко знайти в продажу в цьому році. Зате є багато Gislaved EuroFrost 3, яку особисто я собі не взяв і другим не раджу.

Гіславед хороша резина, сам ношу. Купити її можна в Промтехсервісі, бачив в суботу, ще була.

Кумхо бомба якщо знайдете, буває на волиньавто зимою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте народ-відкрию вам секрет!є нова Nord Frost 5-це просто агонь!даже нешипована!я вже за ці дні іспимтав її так-шо то просто ж.па!по страшному голольоді в Одесу і Назад-нікакіх непредсказуємих сітуації навіть на швидкості 100-120км/год!ця радість стоїть на заднє-приводній Опель ОмеГі А!

http://gislaved.intershina.ru/desc_shina_1...id_mod=gisnf5dd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви зациклились на одній резині, Nokian, Gislaved, я наприклад відїздив і на тій і натій зараз купив Dunlop Wintersport (205/55/16), також класна резина по своєму, на рахунок шипів, то вони краще на тяжку машину, тоді під нагрузкою вони на асфальті ховаються краще в резину і не так стираються або губляться, але шипи не на швидкість однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за поради, сьогодні придбав Nokian

на обидві передньопривідні, правда для Дачії взяв Nokian W

а для 9-ки Nokian Hakkapeliitta.

З нетерпінням чекаю снігу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, мне бы тоже снега сейчас.. я переобулся и снег сразу растаял -- теперь драгоценные "липучки" трутся об асфальт :(

ps. Гисметео обещает в субботу-воскресенье снег, а потом еще немного минусовой температуры. потом, к двадцатым числам, +10 и выше. прямо ядерная зима какая-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, мне бы тоже снега сейчас.. я переобулся и снег сразу растаял -- теперь драгоценные "липучки" трутся об асфальт :(

ps. Гисметео обещает в субботу-воскресенье снег, а потом еще немного минусовой температуры. потом, к двадцатым числам, +10 и выше. прямо ядерная зима какая-то

да - так к весне сликами станут

я так скажу

нет зимы - нет зимней резины

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба терміново купувати ще один комплект дисків і одягати на них літню резину. А тоді просто за пару хвилин перекидати той комплект, який більше підходить по погоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот я так и сделал - закинул зимнюю резину на обычные диски. все равно при зимних скоростях все достоинства литых дисков практически нивелируются, а под слоем грязи вообще трудно рассмотреть что там такое :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе взял на зиму диски штамповки на 15 и резину хакапелиту-2 на шипах 195/65, рекомендую резина пушка. Много хорошего слышал про Гиславед.

ЗЫ: летом ездюю на литых 16/225/55

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, мне бы тоже снега сейчас.. я переобулся и снег сразу растаял -- теперь драгоценные "липучки" трутся об асфальт ;)

ps. Гисметео обещает в субботу-воскресенье снег, а потом еще немного минусовой температуры. потом, к двадцатым числам, +10 и выше. прямо ядерная зима какая-то

Вот я и думаю, может свою не прятать далеко летнюю :) она на дисках у меня, наверное легче будет болты перекрутить, чем потом на уже лысой резине встречать Новый Год ;)

треба терміново купувати ще один комплект дисків і одягати на них літню резину. А тоді просто за пару хвилин перекидати той комплект, який більше підходить по погоді...

Ага - "утренняя гимнастика" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно я завтра літню поставлю, а то шипи так довго не протянуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не шипував...

і ставити літню не буду, бо шкода викинути ще одну вартість комплекту резини на комплект нормальних стальних дисків :D (1 диск коштує біля 350 грн, а одна зимова шина мого розміру -- біля 300 грн). А знову перезуватись влом... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора назад поставив свої Good Year Hydragrip якраз на таку погоду вони зроблені, бо снігу як я зрозумів з прогнозів ше тижня 2 не буде як такого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...