Перейти до змісту

Не можу встановити додатковий вінт


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

На компутеру стоїть один вінт розбитий на 3 умовних диски. Ставлю додатковий вінт на 320 Гб, підєдную, запускаю компутер - доходить до загрузки Віндовс і перегружає, і так по колу - просить безопасний режим - і все те саме по кругу....

Підкажіть будь ласка, що робити.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Режими роботи(перемички) правильно поставив?

Основний - Master

Додатковий - Slave

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Режими роботи(перемички) правильно поставив?

Основний - Master

Додатковий - Slave

На тому, що я поставив написано: Master/Salve jumper not required for Sata. (перемичка Мастер/Слейв для вінтів САТА не є необхідна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, запускається не з основного вінта, а з додаткового? :)

Виявляється проблем саме в тому що вінт 320. а материнка скоріше всього не хоче його видіти - біос навіть його не бачить!

Хто що знає що в такому випадку робити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня была подобная проблема, оказался вирус в бут-секторе, прошманая куреитом, авось оно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється проблем саме в тому що вінт 320. а материнка скоріше всього не хоче його видіти - біос навіть його не бачить!

Хто що знає що в такому випадку робити???

для початку поцікавитись на сайті виробника материнки про наявність свіжого біосу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и еще неплохо бы узнать что за винты (IDE / SATA) / модель мамки версию биоса.. и прочее прочее...

все ясновидящие в отпуске .. поставь два литра пива - и кто-нибудь к тебе придет , починит... или сходи на сервис .. гривен за 50 (как договоришся) посмотрят/починят ..

а какой толк в "удаленных" консультациях я без понятия - хочеш съекономить? или может сломать чегонибудь .. так дешевле не выйдет..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какой толк в "удаленных" консультациях я без понятия - хочеш съекономить? или может сломать чегонибудь .. так дешевле не выйдет..

А може людина хоче розібратись/навчитись? Ти сам на форумах нічого ніколи не запитував? Ти нормально реагуєш, коли тебе замість допомоги відправляють на сервіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невозможно чемуто научится удаленно .. такое мое мнение..

в таких ситуациях может быть масса разных причин для неисправности..

наиболее приемлимы вариант - поставить кому-то пива , и просить пояснения в процесе .. только так .. если мастер адекватный и пиво любит - то считайте учителя себе нашли:) а вообще лучший учитель ето опыт ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невозможно чемуто научится удаленно .. такое мое мнение..

мда... А моя думка протилежна -- не можна чогось навчитись, завжди довіряючи роботу іншим :)

Сьогоднішня ситуація з великою вірогідністю в людини більш ніколи не повториться. Поставивши пиво за її вирішення, а не знайшовши його власноручно, людина не візьме жодного уроку на майбутнє.

Більшість з того що я знаю і вмію -- я навчився, ковиряючись з залізом і софтом сам, інколи керуючись порадами з форумів або друзів через телефон/аську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж не говорю что надо доверить всё другому! но по началу можно наломать дров, минимальный опыт лучше набирать под чьим-то руководством .. иначе бывает что на сервис приносят компы с вставленными набекрень мозгами, гнутыми ножками у процов, и прочее прочее прочее ..

тут ситация в которой невозможно дать четких однозначных рекомендаций ..

если топик-стартер готов рискнуть своим компом - пожалста , подскажем .. но опыт и знания полученные таким образом весьма сомнительны ..

я и сам на сервисе трудился .. естественно приходилось набираться опыта самому, однако были хотябы минимальные знания - чтобы хотя бы знать куда думать чтобы получилось что надо... и спросить всегда было у кого , однако если вопрос не совсем примитивный естественно перед тем как давать советы - коллеги сами смотрели и крутили.. а по инету советы давать ето довольно безответственно, согласись..

Топікстартера не чути щось..

певно або наслушался советов и уш0л в оффлайн.. либо наш0л себе гуру-учителя и синячит с ним :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...