Jump to content

Бурульки

Recommended Posts

Отак наші ЖЕКі виконують свої обовязки по очищенню дахів.

Не хочу навідь уявляти що буде коли така "краса" навідь просто впаде біля когось. Синоптики з черверга передають відлигу.

Дивіться під чим ходите.

З.І. Це територія ЖЕКу №3.

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

не хочу нікого оправдовувати - але щось слабо уявляю як жек має з тими бурульками боротися.

на мою думку це наслідок прорахунків і недалекоглядності при проектуванні даху будинку :)

і така проблема по всьому місту. зараз така пора що варто ходити часто піднімаючи голову і оглядаючись чи нічого на тебе не може впасти

не хочу нікого оправдовувати - але щось слабо уявляю як жек має з тими бурульками боротися.
Принаймні сніг з даху почистити. На цьому будинку дах плоский. За 2х-скатний я мовчу.

На худий кінець вилізти туди і їх позкидати поки біди не трапилося.

Але в нас як завжди, поки грім не вдарить.

12м в осях і ширину 24м -типовий розмір, 288м2 площа одного під'їзду. В мому будинку їх 5*288=1440м2. Тепер прикинемо що мій Жек має близько сотні будинків 144000м2. Виходить що на дороги і стежки не треба ресурс виділяти, а боротьбу з вітряками мобілізувати всіх і вся :D

Ну а враховуючи що місцевий бюджет доїться до нуля державним + зарплату того самого двірника. :D

Доречі в договорі нічого на рахунок чистки покрівлі так і не найшов, тоді звідки такі речі фінансуються?

тоді звідки такі речі фінансуються?
За утримання будинку хіба плату не беруть ЖЕКи?

А слабо написати в ЖЕК звернення - мовляв, на підпорядкованій Вам території є загроза, що чийомусь життю та здоров'ю може бути завдано шкоди халатною бездіяльністю. Прошу вжити заходів щодо усунення явищ, які можуть створювати таку загрозу. У випадку, якщо хтось постраждає - залишаю за собою право повідомити правоохоронні органи про те, що керівництво ЖЕКу повідомлялося про небезпеку, але проігнорували її, що буде однозначною підставою для порушення кримінальної справи.

Колись, здається, fedot підготував звернення щодо небезпечного місця по вул. Глушець-Бринського, і відповідні служби позрізали гілки навколо дорожніх знаків, і нанесли відповідну розмітку на дорогу.

Тут треба кОпати в зад, а не обурюватися на форумі.

Бо якщо скласти таке звернення, належним чином відправити його (цінним листом з описом і повідомленням про вручення), або ж під розписку здати в ЖЕК - то потім, не дай доле дійсно біда буде, то керівництво усвідомлюватиме, що раз їх попереджали, а вони не вжили заходів - значить, кримінал...

На рахунок офіційного звернення не знаю, знаю тільки що мешканці неодноразово зверталися в ЖЕК з цього приводу.

З.І. Я взагалі не обурююсь, просто попереджаю про небезпеку, оскільки таке щастя вісить далеко не на одному будинку.

Можливо і прорахунки при проектуванні даху будинку, але коли вдень + температура, а вночі - , то хоч не хоч, а вода потихеньку намерзає в ринвах і получається те що ми бачимо на фото.

Старшина в армії розказував, як він служив в Німеччині, то в них інструктаж придумали - не ходити під бурульками, бо в них така картина вдень + , а вночі - дуже часто. Усі послухали, розписались, посміялись з армійсього "дибілізму" та й забули. А через пару днів солдат йшов під такою бурулькою і та обірвалась, то прошила його від тімячка наскрізь.

Будьте обережними.

Якщо зверталися усно - то це нічого не дасть. Хто хоче навести якийсь порядок - мусить освоювати епістолярний стиль.

а хто які найбільші бурульки в Луцьку бачив цієї зими? На першій ДЮСШ (з тильної сторони) висить каскад бурульок в 2 людських зросту довжиною! :ohmy:

до речі, в нетах нарив:

- Если зимой упадет на голову сосулька с шестиметровой высоты,что случится с человеком ? :-)"

- Что произойдёт, зависит от многих обстоятельств. Если Вас интересует степень травматичности - то достоверная информация такая - груз весом 1 кг пробивет череп при падении в высоты 1,5 м при диаметре приложения силы до 0,5 см и угле 90 градусов.

По словам врачей-травматологов, чаще всего сосульки падают на голову, и смерти или черепно-мозговой травмы не избежать, а если “повезет” и сосулька упадет на предплечье, как результат – переломы ключицы, обширные гематомы мышцы трапециевидной и мышц спины. Также могут быть переломы грудной клетки. Не легче, когда она упадет на ногу – перелом обеспечен. Ведь масса сосулек может достигать до 20 кг.

Будьте уважні, проходячи повз будинки. На Крилова з балкону впало дві великі бурулі (до метра довжиною ), добре , що знизу не виявилося перехожих

І тут "мій" ЖЕК №3 засвітився <_< Досить цікава установа. Вивішує на дверях розклад прибирання під'їзду (двічі на тиждень). А жильці вже десь рік не бачили ні прибиральниці, ні результатів її обов'язків. На скарги ЖЕК відповідає "Йдіть до неї і рішайте з нею свої питання"

Я мав на увазі що це з тієї ж опери, що на дороги збираються непогані гроші, але до виконавців не доходять.

Так само і в Жеків і Тепловиків, і взагалі у всій інфраструктурі країни :(

По Волі також нормально з бурульками. Чув що час від часу з пневматики відстрілюють. Ну і раз вже така проблема, то допоможе система сніготанення, що базується на нагрівних кабелях, але це доцільно коли будинок має власника, який може виділити кошти для подовження ресурсу системи зливу.

Пам'ятаю, як кілька років тому працівники ЖЕКу регулярно з автовишки збивали бурульки в найбільш небезпечних місцях.

Система сніготанення: в ринви і водостоки кидається нагрівний електричний кабель на спецкріпленнях - він нагрівається до 65 градусів, тобто він утворює біля себе плюс при будь-якому характерному для нас морозі і дає можливість намерзанням розтоплюватись і стікати до каналізації по ньому не руйнуючи ринви і запобігаючи утворенню бурульок.

romaxa11, ти сам перед тим правильно підмітив - потрібен власник. А держава найближчим часом точно не буде цим займатись.

2-ва тиждні тому в моєму будинку (на ГПЗ) працівники ЖЕКу зчищали сніг на покрівлі (просто скидали його з 9-го поверху вниз), а знизу двірник контролював щоб хтось не вліз під це... Зараз снігу на покрівлі не має, і відповідно не має чому танути. Тобто - працювати можуть... (я це я на рахунок 4-го посту)...

В Харькове в 2004-м году девочку убило сосулькой, возле библиотеки Короленко на остановке. Оторвалась такая хрень и пробила голову. Берегите свою жизнь!

Учора вдень (17.02.2010) автовишка збивала бурульки з будинку по Волі там, де розташований УкрЮвелір. Спочатку не повірив своїм очам, але то був не міраж...

в центрі позбивають а в дворах так і залишиться

И у меня ЖЕК №3. Позавчера и вчера чистили крышу. Правда не знаю или жековцы, потому-что видел соседа на крыше, хотя может он в жеке и работает.

Теперь посчитайте сколько надо людей, если два человека полтора дня чистили крышу стандартного дома на четыре подъезда.

Зараз снігу на покрівлі не має, і відповідно не має чому танути. Тобто - працювати можуть... (я це я на рахунок 4-го посту)...

Угу кілька будинків можуть. Відкрию таємницю мабуть у тих будинках представники місцевої влади живуть :D Давно переконався що тільки таким можуть робити по людськи. :P

Без спецтехники и навыков? Можно. Ловить снизу будешь? ;):D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...