Перейти до змісту

Художники, фотографи, ви де?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани, всі Ви напевно бачили на борді об"яву "Розшукуємо "квартирантів" молодіжної організації "Квартира ФМ" http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=50213. Там ідеться по те, що розшукються талановиті люди, які працюють в різних мистецьких напрямках.

В цій темі хочу звернутися до окремої гілки - миців образотворчого жанру, а саме: художників, фотографів, скульпторів. Я, як співзасновник даного проекту і відповідальна за організауцію виставок, та всього що стосується картин, художників, експозицій, декорування, фотографії..., хочу звернутись до Вас з пропозицією поділитись своїм талантом з іншими!

Приклавши неймовірні зусилля, наша громада домовилася з керівництвом спілки художників Волині провести виставку робіт молодих художників та фотографів під назвою "Квартиранти". яка має відбутися в травні цого року в приміщенні "Мистецької Галереї", що по вулиці Лесі Українки. Знаю, що тут є багато прихильників справи, яку ми робимо, тому пропоную Вам показати свої вміння та навики іншим на запланованій виставці.

Якщо Ви полюбляєте передавати своє бачення з допомогою пензя чи фотоапарата, не соромтесь, приєднуйтесь до нас! Пишіть мені на адресу [email protected], стукайте в асю 377479712, дзеленчіть в трубку 0639986430 - пароль: "я талант, здєлайтє із мєня звєзду!" ))... Чекаю!! Давайте доведемо всім і собі, що творити можне не тільтки задля грошей а й за ради задоволення! Давайте покажемо, що на Волині багато талановитих молодих людей!! Давайте спілкуватись і ділитись цікавим та красивим!

Якшо виникають питання з оформленням робіт, друком чи подачею - я завжди рада допомогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
  • 3 тижня потому...

в наступному році буде проводитись ця виставка?

Так. При умові, що ми знайдемо спонсора:unsure:... ех

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аня Бутенко (м. Бердичів - Київ) -- була в нас на річниці.

Пропонує свої роботи. Графіка.

Надішле на пошту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій темі хочу звернутися до окремої гілки - миців образотворчого жанру, а саме: художників, фотографів, скульпторів. Я, як співзасновник даного проекту і відповідальна за організауцію виставок, та всього що стосується картин, художників, експозицій, декорування, фотографії..., хочу звернутись до Вас з пропозицією поділитись своїм талантом з іншими!

Моторолка, шукай таланти тут. Можливо знайдете зернятко серед полови...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель, та було б непогано, якби вони самі знаходилися, проявляли ініфіативу та самотужки оформлювали свої роботи - або хоча би старалися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Здравствуйте,прочитал Ваше объявление 5 марта 2011г. и решил отреагировать. Меня зовут Игорь, а подробнее обо мне Вы можете узнать из сайта http://potamashnev.ru.gg/ Готов к знакомству и сотрудничеству с Вами.

post-9869-0-28836400-1304610163_thumb.jp

post-9869-0-93374200-1304610173_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тематика робіт є?

Дивіться. Наразі ми запрошуємо на відбірковий тур до міжнародної виставки у галереї мистецтв (аж у вересні). На перший відбірковий роботи подаються до 17,05,2011. Виставка проходитиме 22 травня.

Тематика робіт: Ми бачили майбутнє.

Загалом вся інформація тут: Art now session F(uture) M(ind)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...