Перейти до змісту

Клавиатура для фанатов Counter-Strike


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Естейственно девайс имеет кучу фишек(стоит только посмотреть на правую часть:),супер офигенный дизайн и 12 радио-кнопок Quick Radio, чтобы упростить процесс игры.

klavacs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mdya! Skoro na sveh chempah postavyat novuy klavy :)! Interesno a dlya drydih igor bydyt klaviatyru vupyskat', hotelos' bu yvidet' klaviatyry dlya igru v sapera(hotya ya primerno predstavlyay kak ona bydet vuglyadet :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі придбав клавіатуру Logitech G15. Після місяця користування враження просто фантастичні! Дуже зручно, добротно. Рекомендації кращих собаководів! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, щоб я відав за клаву 100 баків ?

Да ну її лісом... Для мене найкраща клава Свен слім 300 (нажаль вже не продають) яка коштувала гривнів з 15.

Користувався і різними мультимедійними клавами, але це все понти для малолєток.

Не спорю, саме цей лоджітек клава абалдєна, але як на мене того не варта ібо це всього клава а не МИША від якої залежить на багато біше в шутерах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver

бр...

nonsens

вже простіше "вуха" з мікрофоном настроїти

silia

подивись дженіуси слім

думаю знайдеш щось для себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорю, саме цей лоджітек клава абалдєна, але як на мене того не варта ібо це всього клава а не МИША від якої залежить на багато біше в шутерах

самий великий плюс моєї клави, що всі додаткові клавіші можна програмувати, причому не просто призначати їм якісь команди, а писати цілі скрипти або комбінації клавіш. Наприклад для sc на одну з клавіш можні призначити чарівну комбінацію на зразок b13b44b6b7b82b83b83b84b85 :)

далі -- для клави є куча плагінів. Один з них -- плагін для використання міранди на клавіатурному дисплеї. Тобто коли приходть повідомлення в ICQ, MSN, Yahoo, Jabber -- його можна відразу прочитати на дисплеї клавіатури, не виходячи з гри, і навіть написати і відправити відповідь (!!!), лишаючи гру в фулскріні. Можна подивитись на дисплеї клавіатури швидкість передаці даних по всіх мережевих підключеннях, можна подивитись час і дату (це для тих хто надто захопився грою ;) ). Ну і велика куча всяких інших наворотів. Деякі ігри, наприклад, напряму підтримують цю клаву і на дисплеї показують інфу типа компаса (чи карти), здоров'я героя, кількість патронів. Також можна подивитись загруженість процесора (кожного ядра окремо) і оперативної пам'яті, кількість fps в улюбленій грі. Також є записник, калькулято, які можна запускати прямо на клаві, не виходячи з гри чи не перериваючи повноекранного перегляду фільму :)

Крім того, для написання плагінів є вільний SDK і повна документація, так що кожен, хто більш-менш тямить в програмуванні може написати плагін для відображення будь-якої інформації на дисплеї.

Плюс до цього всього -- дуже зручна підсвітка позначень на клавіатурі, як на клавішах мобільних телефонів.

До речі, нарахунок мишки -- я купив собі Logitech G7 і ДУЖЕ нею задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовсім забув сказати про апаратне відключення win-клавіш на клавіатурі Logitech G15, які іноді страшенно заважають під час гри, випадково натискаючись ;)

Ну і ще зручна штучка -- на дисплеї можна подивитись назву трека (або файла), який відтворюється в більшості популярних медіа-плейєрів.

А ще -- два USB-порта на задній кромці клавіатури. Шкода тількиЮ що вони USB 1.1, а не 2.0. Флешка, вставлена в той роз'єм, буде працювати досить повільно. А ось мишку чи web-камеру туди включати досить зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скажи, тік чесно, ти часто юзаєш всі ці функції ? )

Забіндить через консоль собі "b13b44b6b7b82b83b83b84b85" не є проблема зовсім, а решта понти в чистому виді (без образ)

На рахунок миші то в мене G5 ( ІМХО найкращий варіант для геймерів ібо радіо миші для ігр не особо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такие клавы удобны во многих случаях.

напр, мне удобно, пока я в онлайновой гаме, ответить на аську не выходя из игры.. или переключить трек на винампе и т.д.

без этого всего конечно же можно обойтись, как и можно обойтись без мыши Г5, без функциональных клавиш на клаве и без много чего другого.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я во все играю на клаве Genius за 30 грн :)

а секономленых 80 у.е. добавляю к видеокарте, чтобы помощнее была..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...