Перейти до змісту

Афрокосички


Kusya

Рекомендовані повідомлення

Практично любий салон... а от ціна коливається від 1000грн :D це як по мінімуму дивлячись на обєм роботи :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично любий салон... а от ціна коливається від 1000грн :D це як по мінімуму дивлячись на обєм роботи :rolleyes:

А де гарно плетуть, бо не хо заплатить як моя подруга, а через місць розпустити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично любий салон... а от ціна коливається від 1000грн це як по мінімуму дивлячись на обєм роботи

Заплачу $1000 тому салону, який мені з моєї рідної наголівної рослинності зможе зав'язати афрокосички :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть і не знаю чи варто їх носити дуже довго. Якщо дуже довге волосся і тонке, то саме по собі воно легке, а з нитками важчає. І в мене за 1,5 місяця деяке волосся разом з "луковками" вирвались через навантаження. А на рахунок ціни можу порадити набагато дешевше (icq 440926195), але не в салоні, я вже раза 3 заплітаюсь і завжди подобається, головне не перетримувати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть і не знаю чи варто їх носити дуже довго. Якщо дуже довге волосся і тонке, то саме по собі воно легке, а з нитками важчає. І в мене за 1,5 місяця деяке волосся разом з "луковками" вирвались через навантаження. А на рахунок ціни можу порадити набагато дешевше (icq 440926195), але не в салоні, я вже раза 3 заплітаюсь і завжди подобається, головне не перетримувати)))

відвалювалювалось з луковками то не так, людина в суткі втрачає від природу n-кількість волосин, а так як воно заплетене постійно, то коли розплітаєш косічкі то таке врахення шо купа волосся вилізло

А ше питання, яка ціна? якшо сильно дорого, то ше може бігом передумаю. Раніше я знаю то коштувало 1500, а зараз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

09311три74три6 Наташа

плете любе !

менi заплiтала колоски вже пару разiв .. суперово просто!

+ косычкы плете з чим хочеш... тобто нитки, штучне волосся там ы т д

роки 3-4 назад, коли вона ше вчилась плести, виходило якось так

ходив з ними тиждень!!!111

ну це власне колоски ...

а косiчкi ваще шикарнi виходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось типу такого!

116 чи то 126 .... багато виходить .... плестись треба години 3... а то й 5!

можна робить i без ниток за умови налiчiя власного довгого волосся!

важить ця херня на головi 3-5кг!!!

З.Ы.

цiна набагато менша чим ви тут пишете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

там номер Наташи, я з нею говорила, гарно плете, 1500 грн, але треба завчасно говорить, бо матеріали закупляє у львові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...