Перейти до змісту

Підкиньте ідеї на пейзаж


Kusya

Рекомендовані повідомлення

власне суть теми така, душа бажає творить, хочу нарисувать пейзаж: можливо сільський, захід-схід сонця, карпати, річка, може місячне сяйво над містом бажано теплі яскраві кольори, можливі контрасти.. але можливості десь на природі малювать нема, зимне.. може кому де в очі попадеться, чи може хто фотографував цікаві моменти і не буде проти щоб я з неї взяла сюжет, запропонуйте варіанти. хочеться шось таке шоб аж дух захопило.

Буду дуже вдячна........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене широка фантазія, а тому прошу реалізувати таку картину:

Вигляд на полонину карпат, дрібний ранній дощ, ранок, сонце виходить з-за гір...

Ух..романтика..:)

Ось, що треба поєднати:

KARP1.jpg

+

3214.jpg

+

388365.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

середній дуже цікавий, яскравіші кольори і чуть світліші тони. поки дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если можно заказывать - мне, пожалуйста, закат на Венере :)

Діма не порть картіну..........ррррррррр. Краще тємки підкинь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если можно заказывать - мне, пожалуйста, закат на Венере :)

ursa2 Все только для тебя!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...перехід з однієї пори року в іншу. думаю, банальним, але самим чітким та зрозумілим буде варіант - зима-весна. хоча, у твоїх руках, можливо і інші варіанти будуть хорошими.

шось типу такого: крупним планом - або сніжинка, або краплина дощу... одна. чи на світанку,чи то на заході сонця. ... на задньому плані вже сама зміна сезонів. або один, той, що настає зробити чіткішим, а той, що відходить-розмитий,розфокусований... не знаю...))в голові стоїть та картинка, а словами передати - якось галяк))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аааааааааа тема з краплиною бомба.......Лєна дякую за ідейку

иии... або я шось не поняв...або не так поняв я... за краплину - це мені відповідь була? а за ідейку? а хто така Лєна? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аааааааааа тема з краплиною бомба.......Лєна дякую за ідейку

иии... або я шось не поняв...або не так поняв я... за краплину - це мені відповідь була? а за ідейку? а хто така Лєна? :blink:

вав, вибач... я не глянула на стать, дєвачка є з таким схожим нікнеймом, теж художниця, я чогось відразу на неї подумала.. ідея взяти на перший план краплину, а далі якийсь розмитий пейзаж..а в краплиніцей ж пейзаж перевирнутий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фоток достатньо колоритних під рукою не маю, але я тобі пейзаж словесно опишу:

Вранішнє карпатське село, лише перші промінчики сонця почали висушувати краплі роси, та калюжки які полишали хлопці, йшовши вночі з клюбу. Коло копиці свіжого сіна присів дід Федір, та набиває тютюн у люльку, з-під нерозчісаних вуст ледве чутно бурмотіння: "що ж воно мене так плющить, вроді ж добра в Грицька була сивуха..." Між гілок похилої смереки стирчить ніс дідового песа Сірка, а проступаючий з-під гілок пар засвідчує, що Сірко робить свою звичну вранішню справу. Трішки поотдаль з трави стирчать голі п’яти Грицька, по висихаючій росі на п’ятах спостерігач здогадується що Грицько знаходиться там ще з вечора. На гілках смереки сидять перші пробудившіся пташки, село приходить в свій звичний ритм...

я би радив писати саме маслом, в техніці стародавнього постмодернізму, хоча це не критично...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аааааааааа тема з краплиною бомба.......Лєна дякую за ідейку

иии... або я шось не поняв...або не так поняв я... за краплину - це мені відповідь була? а за ідейку? а хто така Лєна? :blink:

вав, вибач... я не глянула на стать, дєвачка є з таким схожим нікнеймом, теж художниця, я чогось відразу на неї подумала.. ідея взяти на перший план краплину, а далі якийсь розмитий пейзаж..а в краплиніцей ж пейзаж перевирнутий

буває... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...