Перейти до змісту

«Бумбокс» відіграє концерт у Луцьку


Vika

Рекомендовані повідомлення

До Луцька завітає український гурт «Бумбокс», – інформує інтернет-видання «Волинська правда»

На 20 березня в кінотеатрі «Промінь» запланований концерт відомого музичного колективу, двоє учасників якого родом з Волині. Гурт відіграє свою нову концертну програму, до якої буде залучено ще двоє музикантів, – повідомили у культурно-мистецькій агенції «Арт-Захід»

Очікується, що захід відвідає близько тисячі молодих людей, саме стільки вміщає кіноконцертний зал. Квитки з’являться у продажі з 1 лютого, їх вартість коливатиметься від 80 до 120 грн. На розігріві у «Бумбоксу» виступатиме схожий за стилістикою молодий луцький гурт «Фіолет». Востаннє «Бумбокс» виступав у Луцьку 9 грудня 2008 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лисинькей Ондрюшечька така лапачька. Дзвонити. Качати. Діждус музика. Я тащюсь. Піду 100 процентів. В інше місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лисинькей Ондрюшечька така лапачька. Дзвонити. Качати. Діждус музика. Я тащюсь. Піду 100 процентів. В інше місце.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лисинькей Ондрюшечька така лапачька. Дзвонити. Качати. Діждус музика. Я тащюсь. Піду 100 процентів. В інше місце.

Весь склад "Бумбоксу" буде гірко плакати, що Ви шановний, не те місце вибрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лисинькей Ондрюшечька така лапачька. Дзвонити. Качати. Діждус музика. Я тащюсь. Піду 100 процентів. В інше місце.

хахаха, жжош)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топік-стартеру = жирнющій мінус

Білети будуть з 10+ числа

Див. вище "...інформує інтернет-видання «Волинська правда»".

Моя мета цього топiку - донести iнфо про концерт у Луцьку до форумчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лисинькей Ондрюшечька така лапачька. Дзвонити. Качати. Діждус музика. Я тащюсь. Піду 100 процентів. В інше місце.

Жжош)))))

Не піду, не люблю цих новомодних течій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білети будуть продавати з 3 лютого))

0 pяд (тoбтo caмий пepший) - 120 гpн.

11-12 pяд - 100 гpн.

21 pяд - 90 гpн.

26 pяд - 80 гpн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0 pяд (тoбтo caмий пepший) - 120 гpн.

11-12 pяд - 100 гpн.

21 pяд - 90 гpн.

26 pяд - 80 гpн.

Весь ряд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0 pяд (тoбтo caмий пepший) - 120 гpн.

11-12 pяд - 100 гpн.

21 pяд - 90 гpн.

26 pяд - 80 гpн.

Весь ряд?

всмислі весь ряд? Кожне місце в ряду))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11-12 pяд - 100 гpн.

21 pяд - 90 гpн.

26 pяд - 80 гpн.

Весь ряд?

всмислі весь ряд? Кожне місце в ряду))) :D

Дорого , за ряд нормально.post-533-1265055881.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11-12 pяд - 100 гpн.

21 pяд - 90 гpн.

26 pяд - 80 гpн.

Весь ряд?

всмислі весь ряд? Кожне місце в ряду))) :D

Дорого , за ряд нормально.post-533-1265055881.gif

Порівнюючи ціни на білети на "Фабрику зірок 3" - це дешево, навіть дуже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я була позаминулого року на їхньому концерті. Енергетика від гурту іде колосальна. Просто з ніг валить. "Ондрюшечька" (як його назвав SunSeth) викладається по повній. Рве голос не жаліючи себе. Хай би інші співаки-вокалісти так працювали завжди. І якщо не подобаються новомодні чи просто стилі/течії, то не треба не визнавати явний талант, а все-таки віддавати належне. А не типу "не слухав, не слухатиму - але не люблю."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ондрюшечька" (як його назвав SunSeth) викладається по повній. Рве голос не жаліючи себе. Хай би інші співаки-вокалісти так працювали завжди.

думаю, что речь шла о Самойло, который на гитаре играет, а не "голос рвет"

а Хлывнюку особо рвать-то и нечего, голоса там особо нет.

но, это еще не самый плохой проект в Украине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ондрюшечька" (як його назвав SunSeth) викладається по повній. Рве голос не жаліючи себе. Хай би інші співаки-вокалісти так працювали завжди.

Ондрюшечька, Самойло котрий, родом з Київського майдану, голос береже. Гітарист він ж бо.

І якщо не подобаються новомодні чи просто стилі/течії, то не треба не визнавати явний талант, а все-таки віддавати належне. А не типу "не слухав, не слухатиму - але не люблю."

Ага, шоб сказати, шо кака - кака, її треба понюхати і поїсти?

но, это еще не самый плохой проект в Украине.

і кстаті, да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сперечайтеся.

"О вкусах не спорят". :)

В будь-якому випадку, група мае право на iснування та прихильникiв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені подобається! енергетика! драйв!!! просто супер!

не новомодний колектив, для мене це швидше - гурт, який сформував моє бачення щодо музичних смаків. перший музичний реліз датований 2004 роком. а це вже не мало не багато, а 6 років успішного прогресу на естрадній ниві.

кожна пісня у них особлива і лягає під настрій. існують та працють для справжніх поціновувачів своєї творчості. вони молодці!!!!

і тепер я живу 20-м березня!))))) йохоууу =)

п.с. і сказати у темі, що це кака і не ходіть туди - це смішно))) дякувати Богу, в нас є різні музичні вподобання і кожен обирає те, що до душі.... прийдіть на концерт органної музики - і скажіть - фє! нудно тут у вас! слухайте краще "Рамштайн"....

п. с. всім дякую за увагу) і загдалегідь зазначаю, що образити нікого не хотіла))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два лисеньких Андрюшеньки.

а я б краще сходив у Кораблик на концерт (чи де вони потім будуть концерт давати)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...