Jump to content

Хакер, який зламав iPhone, впорався з PlayStation 3

b0rg

Recommended Posts

Хакер, який зламав iPhone, впорався з PlayStation 3

Американський хакер, який в підлітковому віці прославився тим, що зламав захисти iPhone, заявив ВПС News, що тепер він зламав PlayStation 3 виробництва Sony, повідомляє 25 січня Бі-бі-сі.

За словами Джорджа Хотца, він витратив на злом, який дозволить людям запускати на PS3 піратські ігри або власні програми, п'ять тижнів. Він додав, то в даний час доводить хакерський код, але планує незабаром опублікувати його в інтернеті.

Ігрова консоль PS3 є єдиною, яку хакерам не вдавалося зламати протягом трьох років від її появи на ринку. "Передбачалося, що зламати її неможливо, але зламати можна все, - заявив Хотц. - Я тепер можу робити з системою все, що захочу. Неначе у мене з'явилася незвичайна сила, і я ще не знаю, як її використовувати".

Sony заявила, що "розслідує повідомлення" і "прояснить ситуацію", коли у неї з'явиться більше інформації.

Хотц охарактеризував консоль як "дуже надійну систему" і визнав, що йому не вдалося зламати такі її компоненти, як захищена пам'ять, але він зрозумів, як обійти перешкоди. За його словами, його головним мотивом була цікавість. "Сказати по правді, я ніколи не грав на PS3, - заявив він. - У мене є одна гра, але я ніколи в неї по-справжньому не грав".

капець багатьом ігровим фірмам і фірмочкам. скільки їх жило завдяки лише надрентабельності на іграх для приставок. якщо ми купуєм ліцензію за 20 баків, там 50 і вище. а гра та сама...

Вибачайте, може не в тему. Маю SONY PSP-2008 PB. До кого в Луцьку не звертався, толком не можуть її зламати. Коли її вимкнути - все злітає. Може хтось підкаже до кого звернутися?

думаю что в ближайшим будущем чувак пойдет работать на sony или на apple, за обычную америкоскую зарплату в 15$\час

Вибачайте, може не в тему. Маю SONY PSP-2008 PB. До кого в Луцьку не звертався, толком не можуть її зламати. Коли її вимкнути - все злітає. Може хтось підкаже до кого звернутися?

шо злітає? в мене знайомі перед деякими іграми устанавлюють драйвер для неї, при виключені він стираеться і знов треба ставити, так має бути напевно.

думаю что в ближайшим будущем чувак пойдет работать на sony или на apple, за обычную америкоскую зарплату в 15$\час

Якщо і піде то не менше ніж за 150, якшо і не 300 чи 500. Спеціалісти там нормально заробляють.

йому більше платитимуть, щоб він нічого не робив, тоєсть не зломував їхні системи захисту...

• 1 month later...

Можна більше інфи, яка прошивка у Вас зараз?

і бажано сказати яка у вас материнська плата.

з ваших слів я розумію що у вас віртуальна прошивка, яка лише емулюється.

не всі ПСП прошиваються, деякі лише віртуально.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AliExpress WW

• Create New...